Olsztyński Klub Piłki Ręcznej Warmia Energa Olsztyn

Logo sponsora

MPEC HANDBALL CUP po raz kolejny zawita do Uranii!

To już kolejna edycja turnieju dla młodych adeptów, którego sponsorami są firmy MPEC i SPOŁEM.



Regulamin
  • TURNIEJU MPEC  HANDBALL CUPO PUCHAR PREZESA MPEC
  • TURNIEJU O PUCHAR PREZESA SPOŁEM
Organizator
- Olsztyński Klub Piłki Ręcznej Warmia Traveland, UKS Olsztyniak, KS Szczypiorniak

Patronat

- Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Olsztyn
- Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie
- Społem

Cel zawodów

- popularyzacja piłki ręcznej wśród dzieci i młodzieży
- wdrażanie młodym sportowcom zasad fair - play
- integracja środowiska piłki ręcznej

Termin i miejsce
02.04.2016 (sobota) - Hala Urania Olsztyn ul. Piłsudskiego 44
godz. 9.00 – początek turnieju,
14.00 – uroczyste zakończenie           

Uczestnictwo
- w turnieju MPEC mogą uczestniczyć chłopcy urodzeni w roku 2002
- w turnieju Społem mogą uczestniczyć chłopcy urodzeni w roku 2001
- czas gry 2x15 min.,wykluczenie 1 min.
- zawodnicy winni posiadać pisemne oświadczenie rodziców o zgodzie na udział w turnieju oraz braku przeciwwskazań zdrowotnych
- w turnieju biorą udział cztery drużyny
- organizator zapewnia opiekę medyczną

Nagrody
- każda drużyna otrzyma puchar (zwycięzca oraz trzy pozostałe drużyny) i dyplom; trzy drużyny otrzymują medale

Nagrody indywidualne
- król strzelców
- najlepszy bramkarz turnieju
- najlepszy zawodnik  każdej drużyny
- najlepszy zawodnik turnieju

Puchary dla uczestników turnieju oraz nagrody indywidualne funduje Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej oraz Społem

Sprawy różne
- Koszty związane z organizacją turnieju pokrywa organizator
- Drużyny przyjeżdżają na koszt własny
- Organizator nie odpowiada za ewentualne wypadki; uczestnicy ubezpieczają we własnym zakresie

Drużyny w turnieju MPEC (rocznik 2002)
1.    UKS Jedynka Morąg
2.    MKS Brodnica
3.    KS Szczypiorniak Olsztyn
4.    UKS Olsztyniak

Drużyny w turnieju Społem (rocznik 2001)
1.    UKS Jedynka Morąg
2.    MKS Brodnica
3.    KS Szczypiorniak Olsztyn
4.    UKS Olsztyniak



godz. 8:00    rocznik  02        KS Szczypiorniak I - KS Szczypiorniak II (sędziują: Zyśk-Zakreta)
godz. 8:30    rocznik  01        KS Szczypiorniak - UKS Jedynka Morąg (Zyśk-Zakreta)
godz. 9:00    rocznik  02        MKS Brodnica -  UKS Jedynka Morąg (Zyśk-Zakreta)
godz. 9:30    rocznik  01        MKS Brodnica - UKS Olsztyniak Olsztyn (Zyśk-Zakreta)
godz. 10:00  rocznik  02        KS Szczypiorniak I - UKS Jedynka Morąg (Kondracki-Zakreta)
godz. 10:30  rocznik  01        KS Szczypiorniak - UKS Olsztyniak (Kondracki-Zakreta)
godz. 11:00  rocznik  02        KS Szczypiorniak II - MKS Brodnica (Kondracki-Dzido)
godz. 11:30  rocznik   01       UKS Jedynka Morąg - MKS Brodnica (Dzido-Zakreta)
godz. 12:00  rocznik   02       KS Szczypiorniak I - MKS Brodnica (Kondracki-Dzido)
godz. 12:30  rocznik   01       KS Szczypiorniak - MKS Brodnica (Kondracki-Zakreta)
godz. 13:00  rocznik   02       UKS Jedynka Morąg - KS Szczypiorniak II (Kondracki-Zakreta) 
godz. 13:30  rocznik   01       UKS Olsztyniak - UKS Jedynka Morąg (Kondracki-Zakreta)

 Uroczyste zakończenie turnieju o godzinie 14:00




źródło: Organizator



Zapraszamy do skomentowania artykułu

Każda wypowiedź jest opinią wyłącznie jego autora lub grupy ludzi, którą reprezentuje w swoim imieniu. Serwis warmiaenerga.pl nie ponosi odpowiedzialności za komentarze pozostawiane przez użytkowników

Nick:
Wpis: