Archiwalny skład Warmii

Skład Warmii Energa Olsztyn w sezonie 2020/2021

fotografia drużyny

Skład Warmii Energa Olsztyn w sezonie 2019/2020

fotografia drużyny

Skład Warmii Energa Olsztyn w sezonie 2018/2019

fotografia drużyny
  1. Mateusz Kopyciński - skrzydłowy
  2. Bartosz Idzikowski - rozgrywający
  3. Wojciech Golks- rozgrywający
  4. Piotr Dzido - kołowy/skrzydłowy
  5. Łukasz Kozakiewicz - skrzydłowy/rozgrywający
  6. Jakub Pikura - bramkarz
  7. Szymon Hegier - kołowy
  8. Tomasz Pasymowski - skrzydłowy
  9. Marcin Malewski - rozgrywający
  10. Kacper Kłodziński - bramkarz
  11. Michał Sikorski - skrzydłowy
  12. Radosław Dzieniszewski - skrzydłowy/rozgrywający
  13. Sebastian Koledziński - rozgrywający/skrzydłowy
  14. Paweł Deptuła - rozgrywający
  15. Marek Starzec - rozgrywający
  16. Mateusz Kosmala - skrzydłowy
  17. Przemysław Mosiewicz - wypożyczenie ze Szczypiorniaka Olsztyn
  18. Jakub Jurewicz - wypożyczenie ze Szczypiorniaka Olsztyn
  19. Jakub Ostrówka - wypożyczenie ze Szczypiorniaka Olsztyn
  20. Jakub Kozłowski - wypożyczenie ze Szczypiorniaka Olsztyn
  21. Filip Lewalski - wypożyczenie ze Szczypiorniaka Olsztyn
  22. Robert Targoński - wypożyczenie ze Szczypiorniaka Olsztyn
  23. Victor Olewniczak - wypożyczenie z AZW AWF Warszawa

Skład Warmii Energa Olsztyn w sezonie 2017/2018

fotografia drużyny
  1. Mateusz Gawryś
  2. Kacper Kłodziński
  3. Jakub Pikura
  4. Sebastian Koledziński
  5. Michał Sikorski
  6. Paweł Deptuła
  7. Wojciech Golks
  8. Tomasz Pasymowski
  9. Daniel Żółtak
  10. Piotr Dzido
  11. Radosław Dzieniszewski
  12. Łukasz Kozakiewicz
  13. Michał Krawczyk
  14. Marcin Malewski
  15. Karol Królik
  16. Szymon Hegier

Przyszli:

  • Kacper Kłodziński
  • Jakub Pikura
  • Wojciech Golks
  • Tomasz Pasymowski
  • Szymon Hegier

Odeszli:

  • Gienadij Kamielin - trener (obecnie bez klubu)
  • Mateusz Kopyciński (Pomezania Malbork)
  • Łukasz Zakreta (MKS Kalisz)
  • Tomasz Fugiel (KPR Legionowo)
  • Sergiusz Dworaczek (Spójnia Gdynia)
  • Piotr Deptuła (Szczypiorniak Olsztyn)
  • Damian Przytuła (MMTS Kwidzyn)

Skład Warmii Energa Olsztyn w sezonie 2016/2017

fotografia drużyny
  1. Gawryś Mateusz(22)
  2. Zakreta Łukasz(1)
  3. Pakulski Piotr(13)
  4. Dzido Piotr(7)
  5. Dworaczek Sergiusz(31)
  6. Malewski Marcin(82)
  7. Królik Karol(4)
  8. Deptuła Paweł(42)
  9. Deptuła Piotr(8)
  10. Fugiel Tomasz(10)
  11. Krawczyk Michał(37)
  12. Przytuła Damian(98)
  13. Dzieniszewski Radosław (77)(kapitan)
  14. Koledziński Sebastian(93)
  15. Kopyciński Mateusz(18)
  16. Sikorski Michał(19)

Skład Warmii Energa Olsztyn w sezonie 2015/2016

fotografia drużyny
  1. Bonk Bartosz
  2. Deptuła Paweł
  3. Deptuła Piotr
  4. Droździk Dominik
  5. Dzieniszewski Radosław
  6. Gawryś Mateusz
  7. Hegier Szymon
  8. Koledziński Sebastian
  9. Kondracki Aleksander
  10. Kopyciński Mateusz
  11. Krawczyk Michał
  12. Królik Karol
  13. Malewski Marcin
  14. Sikorski Michał
  15. Terlecki Patryk
  16. Zakreta Łukasz
  17. Żółtak Daniel
  • Trener - Gienady Kamielin
  • Fizjioteraputa – Mateusz Worobel
  • Opieka medyczna - dr Tomasz Szewczyk. dr Piotr Kulpaka
  • Kierownik drużyny - wakat

Odchodzą:

  • Radosław Jankowski - szuka klubu
  • Kamil Nogal – zrezygnował z gry

Przychodzą:

  • Radosław Dzieniszewski - przyszedł z KPR Legionowo
  • Piotr Deptuła - przyszedł z KS "Szczypiorniak"
  • Daniel Żółtak - przyszedł z KS "Górnik" Zabrze
  • Aleksander Kondracki - przyszedł z Wisły II Płock

Skład Warmii Energa Olsztyn w sezonie 2014/2015

fotografia drużyny
  1. Gawryś Mateusz
  2. Łukasz Zakreta
  3. Koledziński Sebastian
  4. Kopyciński Mateusz
  5. Malewski Marcin
  6. Nogal Kamil
  7. Sikorski Micha
  8. Deptuła Paweł
  9. Kempiński Oskar
  10. Królik Karol
  11. Terlecki Patryk
  12. Jankowski Radosław
  13. Krawczyk Michał
  14. Hegier Szymon
  15. Bonk Bartosz
  16. Droździk Dominik

Przybyli:

  • Michał Krawczyk (Nielba Wągrowiec)
  • Łukasz Zakreta (Szczypiorniak Olsztyn)
  • Marcin Malewski (Meble Wójcik Elbląg)

Ubyli:

  • Aleksander Kryszeń (MMTS Kwidzyn)
  • Adrian Wojciechowski
  • Bartosz Idzikowski (obaj Szczypiorniak Olsztyn)
  • Jacek Zyśk
  • Marcin Prorok (zakończenie kariery)
  • Adam Barczak
  • Maciej Rugień
  • Robert Nalewajek
  • Szymon Wierzbicki

Skład Warmii Energa Olsztyn w sezonie 2013/2014

fotografia drużyny

Przybyli:

  • Adam Barczak
  • Robert Nalewajek
  • Kamil Nogal
  • Szymon Wierzbicki
  • Marcin Prorok
  • Patryk Terlecki
  • Adrian Wojciechowski
  • Bartosz Bonk
  • Piotr Pstrągowski (przerwał umowę po III kolejce)
  • Maciej Rugień (wszyscy AZS UWM Olsztyn)
  • Aleksander Kryszeń (Nielba Wągrowiec)
  • Michał Sikorski (Wisła Orlen Płock)
  • Bartosz Idzikowski (Szczypiorniak Olsztyn)
  • Radosław Jankowski (Chrobry Głogów - wypożyczenie)
  • Dominik Droździk (Żagiew Dzierżowniów)

Ubyli:

  • Radosław Dzieniszewski (KPR Legionowo)
  • Marcin Malewski (Wójcik Meble Elbląg)
  • Bartosz Wuszter (KPR Legionowo)
  • Mateusz Kostrzewa (Wójcik Meble Elbląg)
  • Wojciech Boniecki
  • Łukasz Kowalczyk (zakończyli karierę)
  • Szymon Hegier

Skład Warmii Energa Olsztyn w sezonie 2012/2013

fotografia drużyny

Przybyli:

  • Sebastian Koledziński (Szczypiorniak Olsztyn; dołączył do zespołu w II rundzie)
  • Mateusz Gawryś
  • Maciej Koledziński
  • Łukasz Kowalczyk
  • Oskar Kempiński
  • Szymon Hegier
  • Radosław Dzieniszewski (obaj AZS UWM Olsztyn)
  • Karol Królik (Pogoń Szczecin)
  • Mateusz Kostrzewa (Gwardia Opole)
  • Paweł Deptuła (Szczypiorniak Olsztyn)
  • Arkadiusz Galewski (Szczypiorno Kalisz)
  • Karol Adamowicz - trener;

Ubyli:

  • Sebastian Sokołowski
  • Mateusz Jankowski
  • Paweł Ćwikliński (wszyscy Azoty Puławy)
  • Kazimierz Kotliński
  • Sebastian Rumniak (obaj Pogoń Zabrze)
  • Dominik Płocienniczak
  • Mariusz Gujski (obaj Chrobry Głogów)
  • Michał Bartczak (Zagłębie Lubin)
  • Damian Moszczyński (Pomezania Malbork
  • Michał Krawczyk (PiotrkowianinPiotrków Tryb.)
  • Daniel Żółtak
  • Zbigniew Tłuczyński - trener
  • w I rundzie sezonu 2012/2013 odszedł Arkadiusz Galewski,
  • w II rundzie sezonu 2012/2013 odszedł Tomasz Garbacewicz

Skład Warmii Energa Olsztyn w sezonie 2011/2012

fotografia drużyny
  1. Sokołowski Sebastian
  2. Boniecki Wojciech
  3. Kazimierz Kotliński
  4. Ćwikliński Paweł
  5. Moszczyński Damian
  6. Jankowski Mateusz
  7. Płocienniczak Dominik
  8. Wuszter Bartosz
  9. Gujski Mariusz
  10. Garbacewicz Tomasz
  11. Kopyciński Mateusz
  12. Bartczak Michał
  13. Rumniak Sebastian
  14. Żółtak Daniel
  15. Krawczyk Michał
  16. Malewski Marcin

Przybyli:

  • Bartosz Wuszter (Piotrkowianin Piotrków Tryb.)
  • Dominik Płocienniczak (Piotrkowianin Piotrków Tryb.),
  • Kazimierz Kotliński (Vive Kielce)
  • Daniel Żółtak (Vive Kielce)

Ubyli:

  • Paweł Molenda
  • Michał Nowak
  • Szymon Hegier
  • Jacek Zyśk
  • Krzysztof Szymkowiak

Skład Warmii Energa Olsztyn w sezonie 2010/2011

fotografia drużyny
  1. Sokołowski Sebastian
  2. Boniecki Wojciech
  3. Ćwikliński Paweł
  4. Moszczyński Damian
  5. Jankowski Mateusz
  6. Hegier Szymon
  7. Gujski Mariusz
  8. Zyśk Jacek
  9. Molenda Paweł
  10. Garbacewicz Tomasz
  11. Kopyciński Mateusz
  12. Bartczak Micha
  13. Szymkowiak Krzysztof
  14. Rumniak Sebastian
  15. Krawczyk Michał
  16. Nowak Michał
  17. Malewski Marcin

Przybyli:

  • Mateusz Jankowski (Piotrkowianin Piotrków Tryb.)
  • Mariusz Gujski (Śląsk Wrocław)
  • Sebastian Rumniak (Wisla Płock)
  • Damian Moszczyński (Vive Kielce)
  • Paweł Molenda (niemiecka liga regionalna)
  • Michał Nowak (Zagłębie Lubin)
  • trener - Zbigniew Tłuczyński

Ubyli:

  • Piotr Frelek (Pomezania Malbork - II liga)
  • Adam Wolański (Stal Mielec)
  • Marek Boneczko (Miedź Legnica)
  • Daniel Urbanowicz (Luksemburg),
  • Łukasz Masiak (Pogoń Szczecin)
  • Marcin Żelazek
  • Adam Waśko
  • Krzysztof Maciejewski (zakończenie kariery)
  • Krzysztof Kłosowski (zakończenie kariery)
  • trener - Aleksander Malinowski (prowadził zespół do 15. kolejki)

Skład Warmii Energa Olsztyn w sezonie 2009/2010

fotografia drużyny
  1. Wolański Adam
  2. Boniecki Wojciech
  3. Sokołowski Sebastian
  4. Ćwikliński Paweł
  5. Urbanowicz Daniel
  6. Frelek Piotr
  7. Maciejewski Krzysztof
  8. Hegier Szymon
  9. Kłosowski Krzysztof
  10. Waśko Adam
  11. Zyśk Jacek
  12. Masiak Łukasz
  13. Garbacewicz Tomasz
  14. Kopyciński Mateusz
  15. Bartczak Michał
  16. Żelazek Marcin
  17. Szymkowiak Krzysztof
  18. Krawczyk Michał
  19. Malewski Marcin
  20. Boneczko Marek

Przybyli:

  • trener - Krzysztof Kisiel (Focus-Park Kiper Piotrków Tryb.)
  • Sebastian Sokołowski (AZS AWFiS Gdańsk)
  • Paweł Ćwikliński (AZS AWFiS Gdańsk)
  • Łukasz Masiak (AZS AWFiS Gdańsk)
  • Michał Bartczak (Vive Kielce)
  • Szymon Hegier (powrót z wypożyczenia - Jurand Ciechanów)

Ubyli:

  • trener - Edward Strząbała (Miedź Legnica)
  • Igor Petricheev
  • Konrad Misiewicz (Politechnika Radom)
  • Maciej Wasilenko
  • Mirosław Ośko (Techtrans Elbląg)
  • w trakcie sezonu doszło do zmiany na stanowisku trenera - Krzysztofa Kisiela zastąpił Aleksander Malinowski

Skład Warmii Energa Olsztyn w sezonie 2008/2009

fotografia drużyny
  1. Wolański Adam
  2. Boniecki Wojciech
  3. Frelek Piotr
  4. Petricheev Igor
  5. Urbanowicz Daniel
  6. Wasilenko Maciej
  7. Maciejewski Krzysztof
  8. Kłosowski Krzysztof
  9. Waśko Adam
  10. Zyśk Jacek
  11. Misiewicz Konrad
  12. Garbacewicz Tomasz
  13. Kopyciński Mateusz
  14. Bartczak Michał
  15. Żelazek Marcin
  16. Szymkowiak Krzysztof
  17. Krawczyk Michał
  18. Malewski Marcin
  19. Boneczko Marek

Przybyli:

  • Petricheev Igor (Focus Park-Kiper Piotrków Trybunalski)
  • Urbanowicz Daniel (MMTS Kwidzyn)
  • Kłosowski Krzysztof (Chrobry Głogów)
  • Szymkowiak Krzysztof (Luksemburg)
  • Bartczak Michał (Vive Kielce - wypożyczenie)

Ubyli:

  • Bystram Andrzej (Sokół Kościerzyna)
  • Kwiecień Kamil (AZS UWM Szczypiorniak Olsztyn)
  • Ośko Mirosław i Hegier Szymon (Jurand Ciechanów – wypożyczenie)

Następny mecz:

fotografia meczowa
Warmia Energa Olsztyn
VS
Stal Gorzów
Data: 2022.12.10 18:00
  • Tabela

  • M Br+ Br- Br+/-Pkt.
    1 KPR Legionowo 10 344 241 103 / 29
    2 Handball Stal Mielec 10 299 260 39 / 26
    3 AZS-AWF Biała Podlaska 10 302 267 35 / 24
    4 Śląsk Wrocław 10 305 303 2 / 17
    5 MKS Wieluń 10 277 283 -6 / 16
    6 KPR Żukowo 10 289 295 -6 / 15
    7 Stal Gorzów 10 255 246 9 / 14
    8 Olimpia Piekary Śląskie 10 284 280 4 / 13
    9 Zagłębie Sosnowiec 10 285 317 -32 / 11
    10 Nielba Wągrowiec 10 265 308 -43 / 11
    11 SRS Przemyśl 10 286 310 -24 / 10
    12 Padwa Zamość 10 231 255 -24 / 9
    13 Anilana Łódź 10 258 290 -32 / 9
    14 Warmia Energa Olsztyn 10 264 289 -25 / 6
  • Kolejka 10
    - Olimpia Piekary Śląskie 30:31
    (17:18)
    Nielba Wągrowiec
    - KPR Legionowo 45:28
    (24:15)
    Śląsk Wrocław
    - Handball Stal Mielec 39:29
    (21:14)
    Zagłębie Sosnowiec
    - Anilana Łódź 26:26
    (14:15)
    MKS Wieluń
    - Stal Gorzów 25:29
    (11:15)
    KPR Żukowo
    - AZS-AWF Biała Podlaska 24:23
    (9:10)
    Padwa Zamość
    - SRS Przemyśl 28:26
    (11:11)
    Warmia Energa Olsztyn
  • Zawodnik Bramek Meczy Liga Puchar Średnia
    Marcin Malewski 51 11 43/9 8/2 4.64 b/m
    Marcin Laskowski 43 11 33/9 10/2 3.91 b/m
    Dawid Reichel 43 11 34/9 9/2 3.91 b/m
    Michał Safiejko 26 11 21/9 5/2 2.36 b/m
    Adam Konkel 24 11 17/9 7/2 2.18 b/m
    Piotr Skiba 24 11 21/9 3/2 2.18 b/m
    Michał Sikorski 22 8 22/8 0/0 2.75 b/m
    Dominik Stępień 17 10 10/8 7/2 1.7 b/m
    Mateusz Kopyciński 13 4 13/4 0/0 3.25 b/m
    Damian Szniter 12 11 10/9 2/2 1.09 b/m
    Szymon Mucha 12 11 5/9 7/2 1.09 b/m
    Jakub Zemełka 10 11 4/9 6/2 0.91 b/m
    Jakub Kohrs 8 3 5/1 3/2 2.67 b/m
    Damian Pawelec 2 2 2/2 0/0 1 b/m
    Daniel Makowski 0 11 0/9 0/2 0 b/m
    Cezary Kaczmarczyk 0 11 0/9 0/2 0 b/m

Liga Centralna

Sponsor tytularny: Energa
Patronat medialny: Radio Olsztyn Radio ESKA TVP3 Olsztyn