Sponsorzy

Sponsor tytularny:

logotyp sponsora tytularnego

Sponsorzy strategiczni:

"SPOŁEM" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Olsztynie Siedziba Spółdzielni 10-576 Olsztyn, al. Marszałka J. Piłsudskiego 2/8 89 527 20 65, fax: (0-89) 527 36 80

spolempktmzss@spolem.olsztyn.pl

www.spolem.olsztyn.pl

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Spółka z o.o. ul.Słoneczna 46, 10-710 Olsztyn biurgbzro@mpec.olsztyn.pl Misją MPEC jest zapewnienie komfortu cieplnego mieszkańcom miasta. Projekt Dobra Energia pomoże w jej realizacji poprzez budowę nowego, ekologicznego źródła ciepła przy ul. Lubelskiej. Dobra Energia ma dwa znaczenia: to ciepło wytworzone z odpadów komunalnych, ale również energia, która pozwala nam twórczo i aktywnie działać. W naszej kampanii spólka przekazuje mieszkańcom Olsztyna radość, wspierając przy tym lokalną aktywność i zaangażowanie.

www.mpec.olsztyn.pl

www.ec.olsztyn.pl

www.facebook.com/dobraenergiaolsztyn

Sponsorzy główni:

Samorząd  Województwa Warmińsko-Mazurskiego
ul. Emilii Plater 1
10-562, Olsztyn

tel: (89) 521 90 00

www.mazury.travel

 

Urząd Miasta Olsztyn
10-101 Olsztyn, Pl. Jana Pawła II 1
Nr kier: 0 89; centrala: 527 31 11; fax: 535 15 58

Adres internetowy: www.olsztyn.eu

Adres e-mail: bipys@olsztyn.eu

Mazurskie Centrum Kongresowo-Wypoczynkowe
"Zamek Ryn" Sp. z o.o.

11-520 Ryn, Plac Wolności 2
Sekretariat

tel.: 0-87 429 7030

www.zamekryn.pl www.andersgroup.pl

FIRMA DYSTRYBUCYJNA "KABANOS" K.Szepioła S.Stefański Spółka Jawna
10-364 Olsztyn, ul. Tracka 7
tel./fax (89) 526 54 55, 526 94 85, tel. kom. 609 66 54 54


e-mail: biur7xaj2o@kabanos.olsztyn.pl

Augustowianka Sp. z o.o.
16-300 Augustów, ul. Turystyczna 18
tel./fax 87 644 31 32


augustowianm1rx7ka@augustowianka.com.pl


www.augustowianka.com.pl
 

Zakłady Mięsne "Warmia"
Zakład Przetwórstwa i Rozbioru
11-300 Biskupiec, ul. Olsztyńska 3

Tel.: 48 89 715 02 50


wa7exs31wrmia@warmia-zm.pl


www.warmia-zm.pl

Zakład Urządzeń Technicznych UNIMASZ Sp. z o. o.

10-420 Olsztyn, ul. Stalowa 4
tel. (+48 89) 533 58 27
fax (+48 89) 533 58 66
e-mail: uekrnimasz@unimasz.pl


www.unimasz.pl

WODMIAR
ul. Lubelska 39, 10-408 Olsztyn
tel. 89 533 22 53


biunw9afro@wodmiar.pl

QCHNIARNIA
ul. Burskiego 28 / parking od ul. Wilczyńskiego, 10-686 Olsztyn
tel: 89 513 53 20
tel. kom: 789 102 832
stud.f8oeio@qchniarnia.pl

Oficjalny partner medyczny:

Centrum Sportu i Rehabilitacji
Olsztyńska Szkoła Wyższa
ul. Bydgoska 33, 10-243 Olsztyn
tel. +48 662 008 798
e-mail: rmh03glecepcja@biernat.co
 

Artro-Klinika Bieniecki
Al. Wojska Polskiego 80
10-290 Olsztyn
tel: 89 534 78 88
e-mail: ortoped.6pj8kuia@artroskopia.olsztyn.pl
Adres Nowej Siedziby i Rehabilitacji:
Al. Sikorskiego 17, 10-088 Olsztyn
tel: 89 721 12 66

Partnerzy medialni:

Wszystkim Sponsorom dziękujemy za pomoc finansową oraz organizacyjną i liczymy na długą współpracę!

Następny mecz:

fotografia meczowa
Stal Gorzów
VS
Warmia Energa
Data: 2022.05.21 18:00
  • Tabela

  • M Br+ Br- Br+/-Pkt.
    1 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 25 775 631 144 / 68
    2 KPR Legionowo 25 728 640 88 / 52
    3 AZS-AWF Biała Podlaska 25 743 664 79 / 50
    4 Stal Gorzów 25 676 670 6 / 47
    5 SRS Przemyśl 25 757 755 2 / 41
    6 GKS Żukowo 25 760 764 -4 / 39
    7 Śląsk Wrocław 25 703 757 -54 / 36
    8 Padwa Zamość 25 703 703 0 / 35
    9 MKS Wieluń 25 679 709 -30 / 32
    10 Warmia Energa 25 691 696 -5 / 31
    11 Zagłębie Sosnowiec 25 744 781 -37 / 31
    12 Nielba Wągrowiec 25 739 768 -29 / 29
    13 Miedź Legnica 25 687 745 -58 / 18
    14 MKS Grudziądz 25 693 795 -102 / 16
  • Kolejka 24
    - SRS Przemyśl 34:35
    (20:19)
    Warmia Energa
    - Miedź Legnica 25:27
    (9:14)
    Śląsk Wrocław
    - AZS-AWF Biała Podlaska 24:23
    (9:12)
    KPR Legionowo
    - Stal Gorzów 27:24
    (14:11)
    MKS Wieluń
    - MKS Grudziądz 21:36
    (10:22)
    KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.
    - Zagłębie Sosnowiec 25:35
    (16:14)
    Nielba Wągrowiec
    - GKS Żukowo 31:30
    (18:14)
    Padwa Zamość
  • Zawodnik Bramek Meczy Liga Puchar Średnia
    Marcin Malewski 129 28 117/25 12/3 4.61 b/m
    Michał Klapka 89 27 82/24 7/3 3.3 b/m
    Adam Konkel 83 27 70/24 13/3 3.07 b/m
    Damian Didyk 79 27 73/24 6/3 2.93 b/m
    Adrian Gruszczyński 76 27 69/24 7/3 2.81 b/m
    Adrian Chełmiński 71 26 67/24 4/2 2.73 b/m
    Dawid Reichel 69 28 62/25 7/3 2.46 b/m
    Mateusz Kopyciński 52 24 41/21 11/3 2.17 b/m
    Jakub Zemełka 43 21 36/18 7/3 2.05 b/m
    Marcin Laskowski 24 28 22/25 2/3 0.86 b/m
    Dominik Stępień 23 28 21/25 2/3 0.82 b/m
    Michał Sikorski 18 24 14/21 4/3 0.75 b/m
    Michał Safiejko 8 12 5/10 3/2 0.67 b/m
    Jakub Kozłowski 7 12 7/11 0/1 0.58 b/m
    Daniel Makowski 1 27 1/24 0/3 0.04 b/m
    Cezary Kaczmarczyk 0 22 0/19 0/3 0 b/m
    Krystian Matusiak 0 20 0/16 0/2 0 b/m
Sponsor tytularny: Energa Grupa Orlen
Patronat medialny: Radio Olsztyn Radio ESKA TVP3 Olsztyn