Porażka w meczu bramkarzy. Warmia Energa Olsztyn - ORLEN Upstream SRS Przemyśl 27:28

W meczu 23. kolejki Ligi Centralnej ulegamy sąsiadowi w tabeli, SRS Przemyśl 27:28.

To był mecz wyrównanych drużyn, w którym prowadzenie przechodziło z ręki do ręki. W obu ekipach prym wiedli bramkarze, dlatego przez długi czas bramek było jak na lekarstwo. Pierwsza połowa to lepsza dyspozycja z naszej strony. Po przerwie do głosu doszli goście. W końcowych minutach musieliśmy gonić rywala. Bramkę na prowadzenie przyjezdnym dał Stanisław Makowiejew, a rzut Marcina Laskowskiego na sekundy przed końcem obronił bramkarz SRS-u.

Warmia Energa Olsztyn - ORLEN Upstream SRS Przemyśl 27:28 (16:12)

Warmia Energa: Makowski, Kaczmarczyk - Mucha 5, Kohrs 4, Laskowski 3, Pawelec 3, Safiejko 3, Skiba 3, Malewski 2 (1/3), Pinda 2, Stępień, Zemełka,

Mecz Warmia Energa Olsztyn vs ORLEN Upstream SRS Przemyśl

Zdjęcia z przegranego meczu przeciwko SRS Przemyśl (27:28) autorstwa Mateusza Klimka