Pewna wygrana w Uranii. Warmia Energa Olsztyn vs PGE KPR Gryfino 38:23

W 17. kolejce spotkań pokonaliśmy PGE KPR Gryfino 38:23, odnosząc trzecie zwycięstwo z rzędu.

Do spotkania podchodziliśmy w roli faworyta. Na parkiecie chcieliśmy to udowodnić, nagradzając licznie przybyłą publiczność dobrą grą. I to się udało. Po pierwszych "rozpoznawczych" minutach zaczęliśmy odskakiwać gościom, do przerwy zyskując bezpieczną przewagę. W drugiej odsłonie sytuacja nie uległa zmianie, dzięki czemu mogliśmy się cieszyć z wysokiej wygranej.

Warmia Energa Olsztyn - PGE KPR Gryfino 38:23 (20:10)

Warmia Energa: Kaczmaczyk, Jaworski, Rynkiewicz - Kryński 12, Adamczyk 6, Zemełka 5, Malewski 4, Reichel 3, Safiejko 2, Skiba 2, Sikorski 2, Prusko 1, Drobik 1, Przysiek, Lewandowski, Dzido

17. kolejka: Warmia Energa Olsztyn s PGE KPR Gryfino 38:23

Zdjęcia z meczu 17. kolejki I ligi gr. A, w którym Warmia Energa Olsztyn pokonała w Olsztynie zespół PGE KPR Gryfino 38:23. Autorem relacji jest Łukasz Kozłowski.