Pierwszy mecz sezonu ze Śląskiem

Pierwszy mecz sezonu ze Śląskiem

W sobotę odbyło się losowanie terminarza spotkań sezonu 2009/2010 w ekstraklasie piłkarzy ręcznych.  Pierwszy mecz w nowym sezonie Warmiacy zagrają ze Śląskiem Wrocław, który powraca do ekstraklasy

Olsztyński zespół losowany był z numerem "3", co oznaczało, że na pewno pierwsze spotkanie rozegra - po raz pierwszy w swej historii w ekstraklasie - na własnym parkiecie. W 1. kolejce spotkań Traveland Społem Olsztyn zagra z najbardziej utytułowanym klubem w męskiej lidze - AS-BAU Śląsk Wrocław. W 1. rundzie szczypiornistom pod wodzą Krzysztofa Kisiela przyjdzie sześć razy zmierzyć się na własnym parkiecie ze Śląskiem, Chrobrym, Zagłębiem, Wisłą, Kielcami i Puławami. To oznacza, że już w pierwszej rundzie kibice w Olsztynie zobaczą dwóch pretendentów do złota w sezonie 2009/2010 - Vive Kielce i Wisłę Płock, które po imponujących ruchach transferowych liczą na walkę również w europejskich pucharach. Miejmy nadzieję, że "trójka" z losowania będzie dobrym prognostykiem na cały sezon...

Wkrótce aktualizacji zostanie poddany terminarz w zakładce Ekstraklasa.
 

I RUNDA


1 kolejka 5/6.09.2009
SPR AMD Chrobry Głogów - MKS Zagłębie Lubin
PMKS Focus-Park Kiper Piotrków Tryb. - MMTS Kwidzyn
OKPR Traveland-Społem Olsztyn - AS-BAU Śląsk Wrocław
Wisła Płock S.A. - KS NMC Powen Zabrze
MKS Nielba Wągrowiec - KS AZOTY Puławy
KS VIVE Kielce - KS AZS-AWFiS Gdańsk

2 kolejka 12/13.09.2009
MKS Zagłębie Lubin - KS AZS-AWFiS Gdańsk
KS AZOTY Puławy - KS VIVE Kielce
KS NMC Powen Zabrze - MKS Nielba Wągrowiec
AS-BAU Śląsk Wrocław - Wisła Płock S.A.
MMTS Kwidzyn - OKPR Traveland-Społem Olsztyn
SPR AMD Chrobry Głogów - PMKS Focus-Park Kiper Piotrków Tryb.

3 kolejka 19/20.09.2009
PMKS Focus-Park Kiper Piotrków Tryb. 1- MKS Zagłębie Lubin
OKPR Traveland-Społem Olsztyn - SPR AMD Chrobry Głogów
Wisła Płock S.A. - MMTS Kwidzyn
MKS Nielba Wągrowiec - AS-BAU Śląsk Wrocław
KS VIVE Kielce - KS NMC Powen Zabrze
KS AZS-AWFiS Gdańsk - KS AZOTY Puławy

4 kolejka 26/27.09.2009
MKS Zagłębie Lubin - KS AZOTY Puławy
KS NMC Powen Zabrze - KS AZS-AWFiS Gdańsk
AS-BAU Śląsk Wrocław - KS VIVE Kielce
MMTS Kwidzyn - MKS Nielba Wągrowiec
SPR AMD Chrobry Głogów - Wisła Płock S.A.
PMKS Focus-Park Kiper Piotrków Tryb. - OKPR Traveland-Społem Olsztyn

5 kolejka 3/4.10.2009
OKPR Traveland-Społem Olsztyn - MKS Zagłębie Lubin
Wisła Płock S.A. - PMKS Focus-Park Kiper Piotrków Tryb.
MKS Nielba Wągrowiec - SPR AMD Chrobry Głogów
KS VIVE Kielce - MMTS Kwidzyn
KS AZS-AWFiS Gdańsk - AS-BAU Śląsk Wrocław
KS AZOTY Puławy - KS NMC Powen Zabrze

6 kolejka 10/11.10.2009
MKS Zagłębie Lubin - KS NMC Powen Zabrze
AS-BAU Śląsk Wrocław - KS AZOTY Puławy
MMTS Kwidzyn - KS AZS-AWFiS Gdańsk
SPR AMD Chrobry Głogów - KS VIVE Kielce
PMKS Focus-Park Kiper Piotrków Tryb. - MKS Nielba Wągrowiec
OKPR Traveland-Społem Olsztyn - Wisła Płock S.A.

7 kolejka 17/18.10.2008
Wisła Płock S.A. - MKS Zagłębie Lubin
MKS Nielba Wągrowiec - OKPR Traveland-Społem Olsztyn
KS VIVE Kielce - PMKS Focus-Park Kiper Piotrków Tryb.
KS AZS-AWFiS Gdańsk - SPR AMD Chrobry Głogów
KS AZOTY Puławy - MMTS Kwidzyn
KS NMC Powen Zabrze - AS-BAU Śląsk Wrocław

8 kolejka 24.10.2009
MKS Zagłębie Lubin - AS-BAU Śląsk Wrocław
MMTS Kwidzyn - KS NMC Powen Zabrze
SPR AMD Chrobry Głogów - KS AZOTY Puławy
PMKS Focus-Park Kiper Piotrków Tryb. - KS AZS-AWFiS Gdańsk
OKPR Traveland-Społem Olsztyn - KS VIVE Kielce
Wisła Płock S.A. - MKS Nielba Wągrowiec

9 kolejka 7/8.11.2009
MKS Nielba Wągrowiec - MKS Zagłębie Lubin
KS VIVE Kielce - Wisła Płock S.A.
KS AZS-AWFiS Gdańsk - OKPR Traveland-Społem Olsztyn
KS AZOTY Puławy - PMKS Focus-Park Kiper Piotrków Tryb.
KS NMC Powen Zabrze - SPR AMD Chrobry Głogów
AS-BAU Śląsk Wrocław - MMTS Kwidzyn

10 kolejka 14/15.11.2009
MKS Zagłębie Lubin - MMTS Kwidzyn
SPR AMD Chrobry Głogów - AS-BAU Śląsk Wrocław
PMKS Focus-Park Kiper Piotrków Tryb. - KS NMC Powen Zabrze
OKPR Traveland-Społem Olsztyn - KS AZOTY Puławy
Wisła Płock S.A. - KS AZS-AWFiS Gdańsk
MKS Nielba Wągrowiec - KS VIVE Kielce

11 kolejka 21/22.11.2009
KS VIVE Kielce - MKS Zagłębie Lubin
KS AZS-AWFiS Gdańsk - MKS Nielba Wągrowiec
KS AZOTY Puławy - Wisła Płock S.A.
KS NMC Powen Zabrze - OKPR Traveland-Społem Olsztyn
1AS-BAU Śląsk Wrocław - PMKS Focus-Park Kiper Piotrków Tryb.
MMTS Kwidzyn - SPR AMD Chrobry Głogów

  II RUNDA


12. kolejka - 28/29.11.2009
MKS Zagłębie Lubin - SPR AMD Chrobry Głogów
MMTS Kwidzyn - PMKS Focus-Park Kiper Piotrków Tryb.
AS-BAU Śląsk Wrocław - OKPR Traveland-Społem Olsztyn
KS NMC Powen Zabrze - Wisła Płock S.A.
KS AZOTY Puławy - MKS Nielba Wągrowiec
KS AZS-AWFiS Gdańsk - KS VIVE Kielce

13. kolejka - 2.12.2009
KS AZS-AWFiS Gdańsk - MKS Zagłębie Lubin
KS VIVE Kielce - KS AZOTY Puławy
MKS Nielba Wągrowiec - KS NMC Powen Zabrze
Wisła Płock S.A. - AS-BAU Śląsk Wrocław
OKPR Traveland-Społem Olsztyn - MMTS Kwidzyn
PMKS Focus-Park Kiper Piotrków Tryb. - SPR AMD Chrobry Głogów

14. kolejka - 5/6.12.2009
MKS Zagłębie Lubin - PMKS Focus-Park Kiper Piotrków Tryb.
SPR AMD Chrobry Głogów - OKPR Traveland-Społem Olsztyn
MMTS Kwidzyn - Wisła Płock S.A.
AS-BAU Śląsk Wrocław - MKS Nielba Wągrowiec
KS NMC Powen Zabrze - KS VIVE Kielce
KS AZOTY Puławy - KS AZS-AWFiS Gdańsk

15. kolejka - 12/13.12.2009
KS AZOTY Puławy - MKS Zagłębie Lubin
KS AZS-AWFiS Gdańsk - KS NMC Powen Zabrze
KS VIVE Kielce - AS-BAU Śląsk Wrocław
MKS Nielba Wągrowiec - MMTS Kwidzyn
Wisła Płock S.A. - SPR AMD Chrobry Głogów
OKPR Traveland-Społem Olsztyn - PMKS Focus-Park Kiper Piotrków Tryb.

16. kolejka - 19/20.12.2009
MKS Zagłębie Lubin - OKPR Traveland-Społem Olsztyn
PMKS Focus-Park Kiper Piotrków Tryb. - Wisła Płock S.A.
SPR AMD Chrobry Głogów - MKS Nielba Wągrowiec
MMTS Kwidzyn - KS VIVE Kielce
AS-BAU Śląsk Wrocław - KS AZS-AWFiS Gdańsk
KS NMC Powen Zabrze - KS AZOTY Puławy

17. kolejka - 6/7.02.2010
KS NMC Powen Zabrze - MKS Zagłębie Lubin
KS AZOTY Puławy - AS-BAU Śląsk Wrocław
KS AZS-AWFiS Gdańsk - MMTS Kwidzyn
KS VIVE Kielce - SPR AMD Chrobry Głogów
MKS Nielba Wągrowiec - PMKS Focus-Park Kiper Piotrków Tryb.
Wisła Płock S.A. - OKPR Traveland-Społem Olsztyn

18. kolejka - 13/14.02.2010
MKS Zagłębie Lubin - Wisła Płock S.A.
OKPR Traveland-Społem Olsztyn - MKS Nielba Wągrowiec
PMKS Focus-Park Kiper Piotrków Tryb. - KS VIVE Kielce
SPR AMD Chrobry Głogów - KS AZS-AWFiS Gdańsk
MMTS Kwidzyn - KS AZOTY Puławy
AS-BAU Śląsk Wrocław - KS NMC Powen Zabrze

19. kolejka - 20/21.02.2010
AS-BAU Śląsk Wrocław - MKS Zagłębie Lubin
KS NMC Powen Zabrze - MMTS Kwidzyn
KS AZOTY Puławy - SPR AMD Chrobry Głogów
KS AZS-AWFiS Gdańsk - PMKS Focus-Park Kiper Piotrków Tryb.
KS VIVE Kielce - OKPR Traveland-Społem Olsztyn
MKS Nielba Wągrowiec - Wisła Płock S.A.

20. kolejka - 27/28.02.2010
MKS Zagłębie Lubin - MKS Nielba Wągrowiec
Wisła Płock S.A. - KS VIVE Kielce
OKPR Traveland-Społem Olsztyn - KS AZS-AWFiS Gdańsk
PMKS Focus-Park Kiper Piotrków Tryb. - KS AZOTY Puławy
SPR AMD Chrobry Głogów - KS NMC Powen Zabrze
MMTS Kwidzyn - AS-BAU Śląsk Wrocław

21. kolejka - 6.03.2010
MMTS Kwidzyn - MKS Zagłębie Lubin
AS-BAU Śląsk Wrocław - SPR AMD Chrobry Głogów
KS NMC Powen Zabrze - PMKS Focus-Park Kiper Piotrków Tryb.
KS AZOTY Puławy - OKPR Traveland-Społem Olsztyn
KS AZS-AWFiS Gdańsk - Wisła Płock S.A.
KS VIVE Kielce - MKS Nielba Wągrowiec

22. kolejka - 13.03.2010
MKS Zagłębie Lubin - KS VIVE Kielce
MKS Nielba Wągrowiec - KS AZS-AWFiS Gdańsk
Wisła Płock S.A. - KS AZOTY Puławy
OKPR Traveland-Społem Olsztyn - KS NMC Powen Zabrze
PMKS Focus-Park Kiper Piotrków Tryb. - AS-BAU Śląsk Wrocław
SPR AMD Chrobry Głogów - MMTS Kwidzyn

shmon

Data: 22.06.2009

Następny mecz:

fotografia meczowa
Warmia Energa Olsztyn
VS
Stal Gorzów
Data: 2022.12.10 18:00
  • Tabela

  • M Br+ Br- Br+/-Pkt.
    1 KPR Legionowo 10 344 241 103 / 29
    2 Handball Stal Mielec 10 299 260 39 / 26
    3 AZS-AWF Biała Podlaska 10 302 267 35 / 24
    4 Śląsk Wrocław 10 305 303 2 / 17
    5 MKS Wieluń 10 277 283 -6 / 16
    6 KPR Żukowo 10 289 295 -6 / 15
    7 Stal Gorzów 10 255 246 9 / 14
    8 Olimpia Piekary Śląskie 10 284 280 4 / 13
    9 Zagłębie Sosnowiec 10 285 317 -32 / 11
    10 Nielba Wągrowiec 10 265 308 -43 / 11
    11 SRS Przemyśl 10 286 310 -24 / 10
    12 Padwa Zamość 10 231 255 -24 / 9
    13 Anilana Łódź 10 258 290 -32 / 9
    14 Warmia Energa Olsztyn 10 264 289 -25 / 6
  • Kolejka 10
    - Olimpia Piekary Śląskie 30:31
    (17:18)
    Nielba Wągrowiec
    - KPR Legionowo 45:28
    (24:15)
    Śląsk Wrocław
    - Handball Stal Mielec 39:29
    (21:14)
    Zagłębie Sosnowiec
    - Anilana Łódź 26:26
    (14:15)
    MKS Wieluń
    - Stal Gorzów 25:29
    (11:15)
    KPR Żukowo
    - AZS-AWF Biała Podlaska 24:23
    (9:10)
    Padwa Zamość
    - SRS Przemyśl 28:26
    (11:11)
    Warmia Energa Olsztyn
  • Zawodnik Bramek Meczy Liga Puchar Średnia
    Marcin Malewski 51 11 43/9 8/2 4.64 b/m
    Marcin Laskowski 43 11 33/9 10/2 3.91 b/m
    Dawid Reichel 43 11 34/9 9/2 3.91 b/m
    Michał Safiejko 26 11 21/9 5/2 2.36 b/m
    Adam Konkel 24 11 17/9 7/2 2.18 b/m
    Piotr Skiba 24 11 21/9 3/2 2.18 b/m
    Michał Sikorski 22 8 22/8 0/0 2.75 b/m
    Dominik Stępień 17 10 10/8 7/2 1.7 b/m
    Mateusz Kopyciński 13 4 13/4 0/0 3.25 b/m
    Damian Szniter 12 11 10/9 2/2 1.09 b/m
    Szymon Mucha 12 11 5/9 7/2 1.09 b/m
    Jakub Zemełka 10 11 4/9 6/2 0.91 b/m
    Jakub Kohrs 8 3 5/1 3/2 2.67 b/m
    Damian Pawelec 2 2 2/2 0/0 1 b/m
    Daniel Makowski 0 11 0/9 0/2 0 b/m
    Cezary Kaczmarczyk 0 11 0/9 0/2 0 b/m

Liga Centralna

Sponsor tytularny: Energa
Patronat medialny: Radio Olsztyn Radio ESKA TVP3 Olsztyn