Kopyciński powołany do młodzieżówki

Kopyciński powołany do młodzieżówki

Trener Ryszard Skutnik ogłosił skład młodzieżowej kadry narodowej mężczyzn na cykl akcji szkoleniowych. Wśród powołanych zawodników znalazł się młody skrzydłowy Travelandu Społem Olsztyn - Mateusz Kopyciński.


15 - 19.03.2009 - Ciechanów - Konsultacja szkoleniowa
20 - 22.03.2009 - Norwegia - Mecze międzypaństwowe
05 - 08.04.2009 - Mielec - Konsultacja szkoleniowa
09 - 11.04.2009 - Mielec - Turniej kwalifikacyjny MMŚw

1. Maciej Pilitowski - MKS Jurand Ciechanów - SMS Gdańsk
2. Jarosław Tomiak - KS AZS Gorzów Wlkp.
3. Piotr Chrapkowski - KS AZS AWFiS Gdańsk
4. Damian Kostrzewa - KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Michał Bednarek - KS AZS AWFiS Gdańsk
6. Sebastian Zapora - SPR AMD Chrobry Głogów
7. Robert Orzechowski - MMTS Kwidzyn
8. Mateusz Seroka - MMTS Kwidzyn
9. Piotr Wyszomirski - KS Azoty Puławy
10. Michał Szyba - KS Azoty Puławy
11. Damian Krzysztofik - SPR BRW Stal Mielec
12. Mateusz Jankowski - PMKS Fokus Park – Kiper Piotrków Tryb.
13. Mateusz Kopyciński - OKPR Traveland Społem Olsztyn
14. Łukasz Gierak - MKS Nielba Wągrowiec
15. Leszek Michałów - KS Techtrans Darad Elbląg
16. Dawid Chrapusta - KS Handball Zabrze

Zawodnicy rezerwowi:
- Rafał Grzybowski - KS AZS AWF Gorzów Wlkp. - SMS Gdańsk
- Filip Jarosz - Stal Mielec
- Ireneusz Żak - SPR AMD Chrobry Głogów
- Radosław Wolski - Handball Szczecin
- Przemysław Zadura - MKS Zagłębie Lubin

Kadra szkoleniowa:
- Jerzy Niewiadomski - kierownik reprezentacji
- Ryszard Skutnik - trener główny
- Ewangelis Karpatopulos - lekarz
- Andrzej Gąsiorek - fizjoterapeuta
- Marcin Kochanowski - psycholog

źródło: zprp.pl

Data: 13.02.2009

Następny mecz:

fotografia meczowa
KPR Żukowo
VS
Warmia Energa Olsztyn
Data: 2024.08.16 00:00
  • Tabela

  • M Br+ Br- Br+/-Pkt.
    1 Warmia Energa Olsztyn 0 0 0 0 / 0
    2 Sparta Oborniki 0 0 0 0 / 0
    3 Sambor Tczew 0 0 0 0 / 0
    4 AZS Bydgoszcz 0 0 0 0 / 0
    5 KPR Gryfino 0 0 0 0 / 0
    6 SMS ZPRP II Kwidzyn 0 0 0 0 / 0
    7 Tytani Wejherowo 0 0 0 0 / 0
    8 MKS Grudziądz 0 0 0 0 / 0
    9 USAR Kwidzyn 0 0 0 0 / 0
    10 Szczypiorniak Olsztyn 0 0 0 0 / 0
    11 Jedynka Morąg 0 0 0 0 / 0
    12 Jeziorak Iława 0 0 0 0 / 0
    13 SMS Płock 0 0 0 0 / 0
    14 Wybrzeże I Gdańsk 0 0 0 0 / 0
  • Kolejka
    Brak danych
  • Zawodnik Bramek Meczy Liga Puchar Średnia
    Brak danych
Sponsor tytularny: Energa
Patronat medialny: Radio Olsztyn Radio ESKA TVP3 Olsztyn