Kopyciński nie będzie odpoczywał...

Kopyciński nie będzie odpoczywał...

Trener główny kadry narodowej młodzieżowej mężczyzn Ryszard Skutnik powołał niżej wymienionych zawodników na następujący cykl akcji szkoleniowych w ramach przygotowań i startu w finale Młodzieżowych Mistrzostw Świata 2009. Wśród zawodników powołanych do kadry znajduje się Mateusz Kopyciński - zawodnik Travelandu Społem Olsztyn.

Olsztyński skrzydłowy wygrał tym samym rywalizację z zawodnikiem Chrobrego Głogów - Ireneuszem Żakiem, który znalazł się w składzie rezerwowym reprezentacji. Wpływ na to mogły mieć dobre występy Kopyta w ostatnich meczach ligowych i meczu pucharowym. Powołanie oznacza, że młody skrzydłowy nie będzie brał udziału w zgrupowaniu swojego zespołu klubowego, który na początku stycznia rozpoczyna przygotowania do meczów w lidze i fazie play-off.


04 - 07.01.2009 - Wągrowiec - Konsultacja szkoleniowa
08 - 12.01.2009 - Dania (Skaerbaeg) – Mecze międzypaństwowe

1. Rafał Grzybowski - MKS Jurand Ciechanów - SMS Gdańsk
2. Maciej Pilitowski - MKS Jurand Ciechanów - SMS Gdańsk
3. Piotr Chrapkowski - KS AZS AWFiS Gdańsk
4. Damian Kostrzewa - KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Michał Bednarek - KS AZS AWFiS Gdańsk
6. Sebastian Zapora - SPR AMD Chrobry Głogów
7. Robert Orzechowski - MMTS Kwidzyn
8. Mateusz Seroka - MMTS Kwidzyn
9. Piotr Wyszomirski - KS Azoty Puławy
10. Michał Szyba - KS Azoty Puławy
11. Damian Krzysztofik - SPR BRW Stal Mielec
12. Mateusz Jankowski - PMKS Fokus Park – Kiper Piotrków Tryb.
13. Mateusz Kopyciński - OKPR Traveland Społem Olsztyn
14. Łukasz Gierak - MKS Nielba Wągrowiec
15. Michałów Leszek - KS Techtrans Darad Elbląg
16. Dawid Chrapusta - KS Handball Zabrze

Zawodnicy rezerwowi:
- Adam Pacześny - KPR Wolsztyniak Wolsztyn - SMS Gdańsk
- Ireneusz Żak - SPR AMD Chrobry Głogów
- Jarosław Tomiak - KS AZS AWF Gorzów Wlkp.
- Filip Jarosz - SPR BRW Stal Mielec
- Przemysław Zadura - MKS Zagłębie Lubin

Kadra szkoleniowa:
- Ryszard Skutnik - trener główny
- do ustalenia - lekarz
- Andrzej Gąsiorek - fizjoterapeuta
- Marcin Kochanowski - psycholog
- Jerzy Niewiadomski - kierownik reprezentacji

źródło: zprp.pl

Data: 22.12.2008

Następny mecz:

fotografia meczowa
USAR Kwidzyn
VS
Warmia Energa Olsztyn
Data: 2024.02.24 00:00
  • Tabela

  • M Br+ Br- Br+/-Pkt.
    1 Gwardia Koszalin 14 472 325 147 / 39
    2 Warmia Energa Olsztyn 13 460 350 110 / 33
    3 Jeziorak Iława 13 448 388 60 / 33
    4 Jedynka Morąg 14 427 374 53 / 30
    5 Tytani Wejherowo 13 456 388 68 / 26
    6 MKS Grudziądz 14 430 405 25 / 21
    7 SMS ZPRP I Kwidzyn 12 409 407 2 / 21
    8 KPR Gryfino 13 413 443 -30 / 18
    9 Sparta Oborniki 14 391 413 -22 / 13
    10 AZS Bydgoszcz 14 400 461 -61 / 12
    11 Sambor Tczew 13 348 423 -75 / 9
    12 USAR Kwidzyn 14 360 440 -80 / 6
    13 Szczypiorniak Olsztyn 13 318 515 -197 / 0
  • Kolejka 14
    - Szczypiorniak Olsztyn 20:37
    (8:20)
    Jedynka Morąg
    - AZS Bydgoszcz 33:33
    (18:14)
    Tytani Wejherowo
    - KPR Gryfino 32:29
    (19:17)
    Sparta Oborniki
    - USAR Kwidzyn 20:31
    (7:15)
    Gwardia Koszalin
    - MKS Grudziądz 31:34
    (15:19)
    Warmia Energa Olsztyn
    2024.04.16 00:00 Sambor Tczew vs SMS ZPRP I Kwidzyn
  • Zawodnik Bramek Meczy Liga Puchar Średnia
    Andrzej Kryński 117 13 117/13 0/0 9 b/m
    Marcin Malewski 57 13 57/13 0/0 4.38 b/m
    Jakub Zemełka 57 13 57/13 0/0 4.38 b/m
    Szymon Adamczyk 45 13 45/13 0/0 3.46 b/m
    Michał Safiejko 42 12 42/12 0/0 3.5 b/m
    Filip Drobik 27 13 27/13 0/0 2.08 b/m
    Dawid Przysiek 23 13 23/13 0/0 1.77 b/m
    Michał Sikorski 21 13 21/13 0/0 1.62 b/m
    Piotr Dzido (K) 20 13 20/13 0/0 1.54 b/m
    Dawid Reichel 19 8 19/8 0/0 2.38 b/m
    Piotr Skiba 12 12 12/12 0/0 1 b/m
    Jan Lewandowski 11 13 11/13 0/0 0.85 b/m
    Wiktor Zamojski 3 6 3/6 0/0 0.5 b/m
    Bartosz Prusko 3 4 3/4 0/0 0.75 b/m
    Dominik Jaworski 1 11 1/11 0/0 0.09 b/m
    Cezary Kaczmarczyk 0 10 0/10 0/0 0 b/m
    Piotr Rynkiewicz 0 10 0/10 0/0 0 b/m
Sponsor tytularny: Energa
Patronat medialny: Radio Olsztyn Radio ESKA TVP3 Olsztyn