Zróbmy sobie prezent na święta. Wigilia w klubie...

Zróbmy sobie prezent na święta. Wigilia w klubie...

W środę (18.12.2008) w Muzeum Sportu w olsztyńskiej hali Urania odbyła się uroczysta Wigilia działaczy, sztabu trenerskiego i zawodników OKPR-u Traveland Społem Olsztyn.

Tuż po treningu, odbywającym się w hali Urania, zawodnicy wzięli udział w uroczystej Wigilii, którą zorganizował Zarząd Klubu. W spotkaniu udział wzięli: Prezes Klubu - Andrzej Dowgiałło, V-ce Prezesi Tomasz Szewczyk i Wiesław Pancer, Członkowie Zarządu - Sławomir Marozas, Kazimierz Zienkiewicz i Stanisław Tunkiewicz oraz Dyrektor Klubu - Leszek Dublaszewski. W świątecznej atmosferze, przy suto zastawionym  przysmakami z Karczmy Warmińskiej w Gietrzwałdzie stole, nie brakowało podsumowań i oczekiwań na przyszły rok.

Spotkanie rozpoczęło sie od przermówienia Prezesa - Andrzeja Dwogiałło, który dziękując za dotychczasowe wyniki podkreślił, że w Olsztynie powstała rodzina sportowa, o jakiej sobie marzył. "Ojciec" sukcesów olsztyńskiego szczypiorniaka podkreślił, że ekipa przeszła długą drogę, od gry w II lidze do Ekstraklasy, a w najbliższym czasie może osiągnąć największy sukces w swej historii. Nie zabrakło również komentarza dotyczącego ostatniego meczu w  tym roku, przeciwko Mistrzowi Polski - Wiśle Płock. Nie musimy chyba dodawać, że Prezes spodziewa się dobrego meczu i... wygranej Travelandu Społem Olsztyn. Jako drugi życzenia złożył Członek Zarządu i Prezes PSS Społem - Stanisław Tunkiewicz, który od wielu lat wspiera olsztyńską ekipę. Pan Tunkiewicz, w swych życzeniach zaznaczył, że chciałby na koniec sezonu mieć problem z wyszukaniem pieniędzy na premie, które, w przypadku zajęcia pozycji medalowej, zostały zapisane w umowie sponsorskiej z Klubem. Cóż więcej możnaby sobie życzyć...?

Po części oficjalnej i wspólnej kolacji nadszedł czas na prezenty. W rolę Mikołaja wcielił się Dyrektor Klubu, który wręczył upominki dla członków Zarządu oraz wszystkich zawodników. Dodatkowy prezent otrzymał trener Edward Strząbała. Zawodnicy Travelandu Społem`postarali się m.in. by szkoleniowcowi nie zabrakło gwizdków trenerskich...

Podczas Wigilii nie brakowało oczywiście tematów sportowych. Drużyna po meczu z Wisłą Płock przejdzie krótki okres roztrenowania, trwający do pierwszych dni stycznia. Planowany jest obóz przygotowawczy do drugiej rundy, który prawdopodobnie odbędzie się w Zakopanem. Co do samego meczu, kończącego zmagania w tym roku, zarówno Zarząd jak i zawodnicy życzyli sobie sprawienia prezentu świątecznego i wygrania spotkania z rutynowanym rywalem. Kolejny raz wiele będzie zależało od klubowego doktora - Tomasza Szewczyka i masażysty - Pawła Szczurowskiego, którzy muszą postawić na nogi niektórych zawodników.


 

Sponsor prezentów dla zawodnikówshmon
 

Data: 18.12.2008

Następny mecz:

fotografia meczowa
KPR Żukowo
VS
Warmia Energa Olsztyn
Data: 2024.08.16 00:00
 • Tabela

 • M Br+ Br- Br+/-Pkt.
  1 Warmia Energa Olsztyn 0 0 0 0 / 0
  2 Sparta Oborniki 0 0 0 0 / 0
  3 Sambor Tczew 0 0 0 0 / 0
  4 AZS Bydgoszcz 0 0 0 0 / 0
  5 KPR Gryfino 0 0 0 0 / 0
  6 SMS ZPRP II Kwidzyn 0 0 0 0 / 0
  7 Tytani Wejherowo 0 0 0 0 / 0
  8 MKS Grudziądz 0 0 0 0 / 0
  9 USAR Kwidzyn 0 0 0 0 / 0
  10 Szczypiorniak Olsztyn 0 0 0 0 / 0
  11 Jedynka Morąg 0 0 0 0 / 0
  12 Jeziorak Iława 0 0 0 0 / 0
  13 SMS Płock 0 0 0 0 / 0
  14 Wybrzeże I Gdańsk 0 0 0 0 / 0
 • Kolejka
  Brak danych
 • Zawodnik Bramek Meczy Liga Puchar Średnia
  Brak danych
Sponsor tytularny: Energa
Patronat medialny: Radio Olsztyn Radio ESKA TVP3 Olsztyn