Tomek w rezerwie...Wenta powołał kadrę

Tomek w rezerwie...Wenta powołał kadrę

Trener reprezentacji Polski Bogdan Wenta powołał kadrę na mecz ze Szwecją w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy w 2010 roku, które odbędzie się 27 listopada w Lund. Dodatkowo reprezentacja  zagra mecz towarzyski z Gruzją w ramach obchodów 90-cio lecia piłki ręcznej w Polsce. Wśród powołanych znalazło się miejsce tylko dla czterech zawodników z polskiej ligi. Trzech występuje w kieleckim Vive, natomiast jeden w Zagłębiu Lubin. Wśród zawodników rezerwowych znajduje się miedzy innymi zawodnik Travelandu Społem Olsztyn - Tomasz Garbacewicz

Program przygotowań kadry:

23-26.11.2008 - Warszawa - konsultacja szkoleniowa
27.11.2008 - Lund (Szwecja) - mecz Szwecja - Polska
28-30.11.2008 - Kalisz - konsultacja szkoleniowa i mecz Polska - Gruzja

Kadra główna:

1. Żółtak Daniel - KS Vive Kielce
2. Jachlewski Mateusz - KS Vive Kielce
3. Kuchczyński Patryk - KS Vive Kielce
4. Piwko Paweł - KS Vive Kielce
5. Malcher Adam - MKS Zagłębie Lubin
6. Szmal Sławomir - Rhein-Neckar Löwen - Niemcy
7. Bielecki Karol - Rhein-Neckar Löwen - Niemcy
8. Jurasik Mariusz - Rhein-Neckar Löwen - Niemcy
9. Lijewski Krzysztof - HSV Hamburg - Niemcy
10. Lijewski Marcin - HSV Hamburg - Niemcy
11. Siódmiak Artur - TuS N-Lübbecke GmbH - Niemcy
12. Jurecki Michał - TuS N-Lübbecke GmbH - Niemcy
13. Jaszka Bartłomiej - Füchse Berlin - Niemcy
14. Tłuczyński Tomasz - TSV Hannover - Burgdorf - Niemcy
15. Jurecki Bartosz - S.C. Magdeburg - Niemcy
16. Wleklak Damian - Alpla HC Hard - Austria
17. Jurkiewicz Mariusz - J.D. Arrate - Hiszpania

Zawodnicy rezerwowi:

- Gliński Rafał - TV Willstätt Ortenau - Niemcy
- Wichary Marcin - Wisła Płock SA
- Kuptel Rafał - Wisła Płock SA
- Rumniak Sebastian - Wisła Płock SA
- Twardo Adam - Wisła Płock SA
- Podsiadło Paweł - KS Vive Kielce
- Kriegier Kamil - KS Vive Kielce
- Stankiewicz Michał - KS Vive Kielce
- Rosiński Tomasz - KS Vive Kielce
- Tomczak Bartłomiej - MKS Zagłębie Lubin
- Niedośpiał Adrian - MKS Zagłębie Lubin
- Miszka Arkadiusz - PMKS Focus Park-Kiper Piotrków Tryb.
- Jankowski Mateusz - PMKS Focus Park-Kiper Piotrków Tryb.
- Garbacewicz Tomasz - OKPR Traveland Społem Olsztyn

Kadra szkoleniowa:

- Papaj Paweł - kierownik reprezentacji
- Wenta Bogdan - trener główny
- Waszkiewicz Daniel - trener współpracujący
- Nowak Maciej - lekarz
- Buczak Jerzy - fizjoterapeuta
- Zembrzuski Piotr - statystyk szkoleniowy

shmon

Data: 14.11.2008

Następny mecz:

fotografia meczowa
Brak danych
  • Tabela

  • M Br+ Br- Br+/-Pkt.
    1 Gwardia Koszalin 24 841 550 291 / 69
    2 Warmia Energa Olsztyn 24 865 672 193 / 60
    3 Jeziorak Iława 24 818 743 75 / 58
    4 SMS ZPRP I Kwidzyn 24 822 772 50 / 48
    5 Jedynka Morąg 24 725 667 58 / 45
    6 Tytani Wejherowo 24 821 762 59 / 44
    7 MKS Grudziądz 24 738 677 61 / 42
    8 KPR Gryfino 24 778 840 -62 / 28
    9 Sparta Oborniki 24 666 732 -66 / 22
    10 Sambor Tczew 24 652 784 -132 / 22
    11 USAR Kwidzyn 24 650 733 -83 / 15
    12 AZS Bydgoszcz 24 671 803 -132 / 15
    13 Szczypiorniak Olsztyn 24 582 894 -312 / 0
  • Kolejka 16
    - Szczypiorniak Olsztyn 18:33
    (10:13)
    Sparta Oborniki
    - Jeziorak Iława 35:33
    (19:14)
    Jedynka Morąg
    - Sambor Tczew 25:35
    (11:18)
    Tytani Wejherowo
    - AZS Bydgoszcz 19:37
    (9:18)
    Gwardia Koszalin
    - USAR Kwidzyn 28:33
    (16:16)
    Warmia Energa Olsztyn
    - KPR Gryfino 28:32
    (14:15)
    MKS Grudziądz
  • Zawodnik Bramek Meczy Liga Puchar Średnia
    Andrzej Kryński 210 24 210/24 0/0 8.75 b/m
    Marcin Malewski 110 24 110/24 0/0 4.58 b/m
    Jakub Zemełka 105 23 105/23 0/0 4.57 b/m
    Szymon Adamczyk 103 24 103/24 0/0 4.29 b/m
    Michał Safiejko 68 23 68/23 0/0 2.96 b/m
    Dawid Reichel 61 19 61/19 0/0 3.21 b/m
    Michał Sikorski 42 24 42/24 0/0 1.75 b/m
    Filip Drobik 39 23 39/23 0/0 1.7 b/m
    Dawid Przysiek 38 23 38/23 0/0 1.65 b/m
    Piotr Dzido (K) 35 24 35/24 0/0 1.46 b/m
    Piotr Skiba 21 20 21/20 0/0 1.05 b/m
    Jan Lewandowski 17 24 17/24 0/0 0.71 b/m
    Bartosz Prusko 6 11 6/11 0/0 0.55 b/m
    Dominik Jaworski 3 21 3/21 0/0 0.14 b/m
    Wiktor Zamojski 3 6 3/6 0/0 0.5 b/m
    Piotr Rynkiewicz 2 21 2/21 0/0 0.1 b/m
    Cezary Kaczmarczyk 0 21 0/21 0/0 0 b/m
Sponsor tytularny: Energa
Patronat medialny: Radio Olsztyn Radio ESKA TVP3 Olsztyn