Bądzcie z zespołem! Wtorek 30 września, g. 17:30
EKSTRAKLASA PIŁKI RĘCZNEJ MĘŻCZYZN
OKPR Traveland Społem Olsztyn - SPR Chrobry Głogów
::207::
wtorek 30 września, godzina 17.30, hala Urania
transmisja telewizyjna - POLSAT SPORT
Zapraszamy kibiców i sympatyków szczypiorniaka na mecz Ekstraklasy piłki ręcznej mężczyzn rozgrywany w Olsztynie! W programie, prócz niewątpliwych atrakcji sportowych organizatorzy zapewniają:
- zabawę prowadzona przez sprawdzoną parę DJ Mati & MC Brzoza oraz niespodziankę muzyczną
- efektowną prezentację drużyn (gra świateł i muzyki)
- występ grupy cheerleaders Soltare (m.in. wspólne z kibicami odtańczenie utworu PAPAJA)
- nagrody dla kibiców od sponsora meczu - Iławskiego Przedsiębiorstwa Budowlanego IPB Sp. z o.o.
- nagroda od Sponsora meczu dla zawodnika, który zdobędzie 20 bramkę w meczu
Ceny biletów: 8 zł (normalny) i 5 zł (ulgowe). Jednocześnie zachęcamy zorganizowane grupy szkolne do przyjścia na salę - wstęp wolny (wystarczy że grupa pojawi się z gotową listą osób, w towarzystwie opiekuna). Zapraszamy!
wtorek 30 września, godzina 17.30, hala Urania
transmisja telewizyjna - POLSAT SPORT
Zapraszamy kibiców i sympatyków szczypiorniaka na mecz Ekstraklasy piłki ręcznej mężczyzn rozgrywany w Olsztynie! W programie, prócz niewątpliwych atrakcji sportowych organizatorzy zapewniają:
- zabawę prowadzona przez sprawdzoną parę DJ Mati & MC Brzoza oraz niespodziankę muzyczną
- efektowną prezentację drużyn (gra świateł i muzyki)
- występ grupy cheerleaders Soltare (m.in. wspólne z kibicami odtańczenie utworu PAPAJA)
- nagrody dla kibiców od sponsora meczu - Iławskiego Przedsiębiorstwa Budowlanego IPB Sp. z o.o.
- nagroda od Sponsora meczu dla zawodnika, który zdobędzie 20 bramkę w meczu
Ceny biletów: 8 zł (normalny) i 5 zł (ulgowe). Jednocześnie zachęcamy zorganizowane grupy szkolne do przyjścia na salę - wstęp wolny (wystarczy że grupa pojawi się z gotową listą osób, w towarzystwie opiekuna). Zapraszamy!
Sponsor meczu Traveland Społem - Chrobry Głogów
::206::
Data: 29.09.2008
Następny mecz:
Tytani Wejherowo
VS
Warmia Energa Olsztyn
Tabela
Kolejka
Strzelcy
-
M Br+ Br- Br+/-Pkt. 1 Gwardia Koszalin 22 784 502 282 / 63 2 Warmia Energa Olsztyn 21 755 576 179 / 57 3 Jeziorak Iława 21 725 656 69 / 51 4 MKS Grudziądz 22 686 629 57 / 39 5 SMS ZPRP I Kwidzyn 21 702 680 22 / 39 6 Tytani Wejherowo 22 739 682 57 / 38 7 Jedynka Morąg 21 626 588 38 / 36 8 KPR Gryfino 20 630 681 -51 / 25 9 Sparta Oborniki 21 588 629 -41 / 19 10 Sambor Tczew 22 589 730 -141 / 17 11 USAR Kwidzyn 22 595 671 -76 / 15 12 AZS Bydgoszcz 20 552 662 -110 / 15 13 Szczypiorniak Olsztyn 21 502 787 -285 / 0 -
Kolejka 16 - Szczypiorniak Olsztyn 18:33
(10:13)Sparta Oborniki - Jeziorak Iława 35:33
(19:14)Jedynka Morąg - Sambor Tczew 25:35
(11:18)Tytani Wejherowo - AZS Bydgoszcz 19:37
(9:18)Gwardia Koszalin - USAR Kwidzyn 28:33
(16:16)Warmia Energa Olsztyn - KPR Gryfino 28:32
(14:15)MKS Grudziądz -
Zawodnik Bramek Meczy Liga Puchar Średnia Andrzej Kryński 190 21 190/21 0/0 9.05 b/m Jakub Zemełka 95 20 95/20 0/0 4.75 b/m Marcin Malewski 93 21 93/21 0/0 4.43 b/m Szymon Adamczyk 86 21 86/21 0/0 4.1 b/m Michał Safiejko 62 20 62/20 0/0 3.1 b/m Dawid Reichel 48 16 48/16 0/0 3 b/m Dawid Przysiek 35 21 35/21 0/0 1.67 b/m Michał Sikorski 35 21 35/21 0/0 1.67 b/m Filip Drobik 33 20 33/20 0/0 1.65 b/m Piotr Dzido (K) 32 21 32/21 0/0 1.52 b/m Jan Lewandowski 17 21 17/21 0/0 0.81 b/m Piotr Skiba 16 17 16/17 0/0 0.94 b/m Bartosz Prusko 5 9 5/9 0/0 0.56 b/m Dominik Jaworski 3 18 3/18 0/0 0.17 b/m Wiktor Zamojski 3 6 3/6 0/0 0.5 b/m Cezary Kaczmarczyk 0 18 0/18 0/0 0 b/m Piotr Rynkiewicz 0 18 0/18 0/0 0 b/m