Kadra juniorów rozpoczęła przygotowania: dwóch zawodników Warmii Energa walczy o miejsce w składzie

Kadra juniorów rozpoczęła przygotowania: dwóch zawodników Warmii Energa walczy o miejsce w składzie

W Cetniewie dobiegł końca pierwszy etap cyklu akcji szkoleniowych w ramach przygotowań do startu w finałach Mistrzostw Europy juniorów.

::6048::
W szerokim składzie reprezentacji juniorów jest dwóch zawodników, którzy w najbliższym sezonie zagrają w Warmii Energa Olsztyn: Dominik Stepień i Dawid Reichel. Mistrzostwa Europy u19 dywizji B  odbędą się w Macedonii w terminie 9-15. sierpnia.

Plan przygotowań:
07-15.07.2021 r. COS OPO Cetniewo – zgrupowanie szkoleniowe
19-22.07.2021 r. Chorzów – konsultacja szkoleniowa
23-24.07.2021 r. Chorzów – mecze międzypaństwowe (POL-SVK)
29-30.07.2021 r. Pruszków – konsultacja szkoleniowa
31.07 – 03.08.2021 r. Paryż (FRA) – konsultacja szkoleniowa
01-02.08.2021 r. Paryż (FRA) – mecze międzypaństwowe (FRA-POL)
04-08.08.2021 r. Pruszków – zgrupowanie szkoleniowe
09-15.08.2021 r. Skopje (MKD) – Mistrzostwa Europy


::6049:: Skład szerokiej kadry:
  1.     Ałaj Jakub – KS Szczypiorniak Olsztyn – SMS Kielce
  2.     Antolak Jan – KS Azoty-Puławy S.A. – SMS Kielce
  3.     Będzikowski Jakub – MSPR Siódemka Legnica – SMS Kielce
  4.     Domagała Damian – KS VIRET CMC Zawiercie – SMS Kielce
  5.     Graczyk Igor – KS Szczypiorniak Olsztyn – SMS Kielce
  6.     Górski Tobiasz – KS Azoty-Puławy S.A. – SMS Płock
  7.     Iskra Patryk – KS Uniwersytet Radom – SMS Gdańsk
  8.     Jastrzębski Marcel – KS SPR „Chrobry” S.A. – SMS Kielce
  9.     Kosznik Tomasz – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk
  10.     Michałowicz Filip – KS SPR „Chrobry” S.A. – SMS Kielce
  11.     Molski Dawid – KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. – SMS Gdańsk
  12.     Poźniak Kornel – KS VIVE Kielce – SMS Kielce
  13.     Reichel Dawid – OKPR Warmia Energa Olsztyn
  14.     Słupski Michał – KS SPR „Chrobry” S.A. – SMS Kwidzyn
  15.     Stempin Paweł – KPR GO S.A. – SMS Kielce
  16.     Stępień Dominik – OKPR Warmia Energa Olsztyn
  17.     Szendzielorz Daniel – MKS Grudziądz – SMS Kwidzyn
  18.     Tomczak Wiktor – MKS MOS Wrocław – SMS Kielce
  19.     Widomski Andrzej – KU AZS UMCS Lublin – SMS Płock
  20.     Ekstowicz Artur – MTS Kwidzyn
  21.     Krawczyk Paweł – SPR Górnik Zabrze
  22.     Nowak Marcel – Füchse Berlin (GER)
  23.     Pinda Aleksander – KS VIVE Kielce
  24.     Surgiel Cezary – KS VIVE Kielce

Zawodnicy rezerwowi:

    Bernacik Eryk – MKS Poznań – SMS Gdańsk
    Cięciwa Ryszard – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk
    Czapiewski Grzegorz – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk
    Głuszczenko Marcin – UMKS PMOS Chrzanów – SMS Kielce
    Karpiński Wiktor – MKS Brodnica – SMS Płock
    Młynkowiak Alan – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk
    Stefaniak Mikołaj – UKS Iskra Bydgoszcz – SMS Kwidzyn
    Świątkiewicz Jakub – UKS Anilana Łódź – SMS Kwidzyn
    Zwierz Damian – UKS Iskra Bydgoszcz – SMS Kwidzyn
    Krok Patryk – KS Handball Sportowa S.A.
    Wróbel Gracjan – MKS Kalisz Sp. z o.o.

Kadra szkoleniowa:

Markowski Artur – trener główny
Kamys Zygmunt – trener asystent
Suchowicz Sebastian – trener współpracujący
Szczukocki Konrad – trener przygotowania motorycznego
Szczerbicki Paweł – fizjoterapeuta
Kamiński Łukasz – fizjoterapeuta (od 9 do 15.08)
Adamczyk Szymon – statystyk (od 9 do 15.08)
Kamińska Justyna – kierownik (od 9 do 15.08)
Rombel Patryk – trener współpracujący


źródło: www.zprp.pl

 

Data: 14.07.2021

Następny mecz:

fotografia meczowa
Brak danych
  • Tabela

  • M Br+ Br- Br+/-Pkt.
    1 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 26 803 662 141 / 68
    2 KPR Legionowo 26 760 667 93 / 55
    3 AZS-AWF Biała Podlaska 26 774 692 82 / 53
    4 Stal Gorzów 26 703 697 6 / 48
    5 SRS Przemyśl 26 790 786 4 / 44
    6 GKS Żukowo 26 785 789 -4 / 40
    7 Padwa Zamość 26 730 726 4 / 38
    8 Śląsk Wrocław 26 726 784 -58 / 36
    9 Zagłębie Sosnowiec 26 780 808 -28 / 34
    10 MKS Wieluń 26 704 734 -30 / 34
    11 Warmia Energa 26 718 723 -5 / 33
    12 Nielba Wągrowiec 26 770 801 -31 / 29
    13 Miedź Legnica 26 714 777 -63 / 18
    14 MKS Grudziądz 26 720 831 -111 / 16
  • Kolejka 26
    - GKS Żukowo 25:25
    (14:13)
    MKS Wieluń
    - Padwa Zamość 27:23
    (15:12)
    Śląsk Wrocław
    - Miedź Legnica 27:32
    (13:16)
    KPR Legionowo
    - SRS Przemyśl 33:31
    (21:14)
    Nielba Wągrowiec
    - AZS-AWF Biała Podlaska 31:28
    (13:16)
    KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.
    - Zagłębie Sosnowiec 36:27
    (16:15)
    MKS Grudziądz
    - Stal Gorzów 27:27
    (11:16)
    Warmia Energa
  • Zawodnik Bramek Meczy Liga Puchar Średnia
    Marcin Malewski 133 29 121/26 12/3 4.59 b/m
    Michał Klapka 92 28 85/25 7/3 3.29 b/m
    Adam Konkel 84 28 71/25 13/3 3 b/m
    Damian Didyk 81 28 75/25 6/3 2.89 b/m
    Adrian Chełmiński 80 27 76/25 4/2 2.96 b/m
    Adrian Gruszczyński 79 28 72/25 7/3 2.82 b/m
    Dawid Reichel 71 29 64/26 7/3 2.45 b/m
    Mateusz Kopyciński 54 25 43/22 11/3 2.16 b/m
    Jakub Zemełka 43 21 36/18 7/3 2.05 b/m
    Marcin Laskowski 24 29 22/26 2/3 0.83 b/m
    Dominik Stępień 23 29 21/26 2/3 0.79 b/m
    Michał Sikorski 19 25 15/22 4/3 0.76 b/m
    Michał Safiejko 8 12 5/10 3/2 0.67 b/m
    Jakub Kozłowski 7 13 7/12 0/1 0.54 b/m
    Daniel Makowski 1 28 1/25 0/3 0.04 b/m
    Cezary Kaczmarczyk 0 22 0/19 0/3 0 b/m
    Krystian Matusiak 0 21 0/17 0/2 0 b/m
Sponsor tytularny: Energa Grupa Orlen
Patronat medialny: Radio Olsztyn Radio ESKA TVP3 Olsztyn