Sławomir Szmal powołuje Warmiaka!

Sławomir Szmal powołuje Warmiaka!

Z przyjemnością informujemy o powołaniu na specjalistyczną konsultację bramkarzy zawodnika Warmii Energa Olsztyn.

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołał zawodników szkolenia centralnego na specjalistyczną konsultację bramkarzy, która odbędzie się w Kielcach w terminie 16-19.05.2021 r. W szerokiej kadrze jest Cezary Kaczmarczyk, który znalazł się pośród wielu bramkarzy, którzy zbierają doświadczenie także na parkietach Superligi. Warto dodać, że na konsultację zaproszenie otrzymał takze wychowanek Szczypiorniaka Olsztyn - Jakub Ałaj, który od przyszłego sezonu zasili szeregi Gwardii Opole. Doskonali trenerzy, doborowe towarzystwo - trzymamy kciuki za Czarka!

 
  1.     Ałaj Jakub – KS Szczypiorniak Olsztyn – SMS Kielce
  2.     Ciupa Paweł – KS Azoty-Puławy S.A. – SMS Płock
  3.     Kwasiborski Szymon – SPR Wisła Płock S.A. – SMS Płock
  4.     Kwiatkowski Wiktor – MDK Pasja Bartoszyce – SMS Płock
  5.     Poźniak Kornel – KS VIVE Kielce – SMS Kielce
  6.     Szczepanik Bartosz – UKS 31 Rokitnica Zabrze – SMS Kielce
  7.     Borucki Wojciech- KS Azoty-Puławy S.A.
  8.     Kaczmarczyk Cezary – OKPR Warmia Energa Olsztyn
  9.     Ligarzewski Kacper – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski S.A.
  10.     Matlęga Jakub – MMTS Kwidzyn S.A.
  11.     Wałach Miłosz – KS VIVE Kielce
  12.     Zacharski Kacper – KPR Legionowo Sp. z o.o.

Zawodnicy rezerwowi:

    Węgiel Aleksander – SKS Kusy Kraków – SMS Kwidzyn
    Wysocki Jakub – UKS Krakowiak 85 Kraków- SMS Kielce
    Zwierz Damian – UKS Iskra Bydgoszcz – SMS Kwidzyn
    Śliwiński Piotr – MKS MOS Wrocław
    Witkowski Krystian – SPR Stal Mielce S.A.

Kadra szkoleniowa:
Szmal Sławomir – trener główny
Rydz Paweł – trener współpracujący
Suchowicz Sebastian – trener współpracujący
Szczukocki Konrad – trener przygotowania motorycznego
Urbański Marcin – fizjoterapeuta
Adamska Paulina – statystyk

Ł.Sz.

 

Data: 29.04.2021

Następny mecz:

fotografia meczowa
Brak danych
  • Tabela

  • M Br+ Br- Br+/-Pkt.
    1 Gwardia Koszalin 24 841 550 291 / 69
    2 Warmia Energa Olsztyn 24 865 672 193 / 60
    3 Jeziorak Iława 24 818 743 75 / 58
    4 SMS ZPRP I Kwidzyn 24 822 772 50 / 48
    5 Jedynka Morąg 24 725 667 58 / 45
    6 Tytani Wejherowo 24 821 762 59 / 44
    7 MKS Grudziądz 24 738 677 61 / 42
    8 KPR Gryfino 24 778 840 -62 / 28
    9 Sparta Oborniki 24 666 732 -66 / 22
    10 Sambor Tczew 24 652 784 -132 / 22
    11 USAR Kwidzyn 24 650 733 -83 / 15
    12 AZS Bydgoszcz 24 671 803 -132 / 15
    13 Szczypiorniak Olsztyn 24 582 894 -312 / 0
  • Kolejka 16
    - Szczypiorniak Olsztyn 18:33
    (10:13)
    Sparta Oborniki
    - Jeziorak Iława 35:33
    (19:14)
    Jedynka Morąg
    - Sambor Tczew 25:35
    (11:18)
    Tytani Wejherowo
    - AZS Bydgoszcz 19:37
    (9:18)
    Gwardia Koszalin
    - USAR Kwidzyn 28:33
    (16:16)
    Warmia Energa Olsztyn
    - KPR Gryfino 28:32
    (14:15)
    MKS Grudziądz
  • Zawodnik Bramek Meczy Liga Puchar Średnia
    Andrzej Kryński 210 24 210/24 0/0 8.75 b/m
    Marcin Malewski 110 24 110/24 0/0 4.58 b/m
    Jakub Zemełka 105 23 105/23 0/0 4.57 b/m
    Szymon Adamczyk 103 24 103/24 0/0 4.29 b/m
    Michał Safiejko 68 23 68/23 0/0 2.96 b/m
    Dawid Reichel 61 19 61/19 0/0 3.21 b/m
    Michał Sikorski 42 24 42/24 0/0 1.75 b/m
    Filip Drobik 39 23 39/23 0/0 1.7 b/m
    Dawid Przysiek 38 23 38/23 0/0 1.65 b/m
    Piotr Dzido (K) 35 24 35/24 0/0 1.46 b/m
    Piotr Skiba 21 20 21/20 0/0 1.05 b/m
    Jan Lewandowski 17 24 17/24 0/0 0.71 b/m
    Bartosz Prusko 6 11 6/11 0/0 0.55 b/m
    Dominik Jaworski 3 21 3/21 0/0 0.14 b/m
    Wiktor Zamojski 3 6 3/6 0/0 0.5 b/m
    Piotr Rynkiewicz 2 21 2/21 0/0 0.1 b/m
    Cezary Kaczmarczyk 0 21 0/21 0/0 0 b/m
Sponsor tytularny: Energa
Patronat medialny: Radio Olsztyn Radio ESKA TVP3 Olsztyn