Kaczmarczyk powołany do młodzieżówki!

Kaczmarczyk powołany do młodzieżówki!

Pozyskany przed sezonem Cezary Kaczmarczyk otrzymał kolejne powołanie na zgrupowanie reprezentacji Polski.

Absolwent SMS-u Kielce ma mocno wypełniony grafik spotkań reprezentacyjnych. W trakcie obozu przygotowawczego Warmii Energa Olsztyn uczestniczył w treningach bramkarzy szerokiej kadry Polski [w Kielcach]. Teraz czeka go daleki wyjazd na podobne zgrupowanie w Kielcach w dniach 13-16 września, a tydzień później pojedzie na 6 dni do Dzierżoniowa, gdzie trenować będzie młodzieżowa reprezentacja Polski. Cezary Kaczmarczyk powinien zdążyć wrócić na mecz ligowy Warmii, który odbędzie się 27. września w Hali Urania o godzinie 16:00

Treść komunikatu ZPRP:

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników młodzieżowej kadry narodowej mężczyzn (ur.2000 r. i mł.) na zgrupowanie szkoleniowe, które odbędzie się w terminie 21-26.09.2020 r. w Dzierżoniowie.

    Adamski Jakub – MKS Zagłębie Lubin S.A.
    Beckman Melwin – HK Aranas (Szwecja)
    Borowczyk Mikołaj – OLSE Merksem (Belgia)
    Borucki Wojciech – KS Azoty-Puławy S.A.
    Czapliński Mikołaj – SPR Wisła Płock S.A.
    Dadej Wojciech – Jaskółka Tarnów Sp. z o.o.
    Dzieciątkowski Jakub – KS Stal Gorzów
    Jankowski Wiktor – MMTS Kwidzyn S.A.
    Kaczmarczyk Cezary – OKPR Warmia Olsztyn
    Kaczor Sebastian – KS Vive Handball Kielce S.A.
    Matlęga Jakub – MMTS Kwidzyn S.A.
    Paterek Paweł – MSPR Siódemka Legnica
    Pilitowski Konrad – MKS Kalisz sp. z o.o.
    Polok Jakub – KS AZS AWF Biała Podlaska
    Skraburski Dariusz – KPR GO S.A.
    Styrcz Wojciech – MSPR Siódemka Legnica
    Szyszko Jakub – MMTS Kwidzyn S.A.
    Wojdan Mateusz – Jaskółka Tarnów Sp. z o.o.

Zawodnicy rezerwowi:

    Czaja Mateusz – ASPR Zawadzkie
    Czarnecki Michał – MSPR Siódemka Legnica
    Duszyński Andrzej – MKS Zagłębie Lubin S.A.
    Jędraszczyk Piotr – UKS Anilana Łódź
    Kowalski Paweł – KPR GO S.A.
    Kutyła Nikodem – MMTS Kwidzyn S.A.
    Leśniak Daniel – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.
    Pieczonka Patryk – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.
    Smaga Kacper – KS Warszawianka Warszawa
    Stefani Filip – KPR GO S.A.
    Zacharski Kacper – KS AZS AWF Warszawa

Kadra szkoleniowa:
Wita Paweł – trener główny
Markuszewski Marcin – trener asystent
Góral Artur – trener współpracujący
Szczukocki Konrad – trener przygotowania motorycznego
Urbański Marcin – fizjoterapeuta



shmon

 

Data: 08.09.2020

Następny mecz:

fotografia meczowa
Brak danych
  • Tabela

  • M Br+ Br- Br+/-Pkt.
    1 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 26 803 662 141 / 68
    2 KPR Legionowo 26 760 667 93 / 55
    3 AZS-AWF Biała Podlaska 26 774 692 82 / 53
    4 Stal Gorzów 26 703 697 6 / 48
    5 SRS Przemyśl 26 790 786 4 / 44
    6 GKS Żukowo 26 785 789 -4 / 40
    7 Padwa Zamość 26 730 726 4 / 38
    8 Śląsk Wrocław 26 726 784 -58 / 36
    9 Zagłębie Sosnowiec 26 780 808 -28 / 34
    10 MKS Wieluń 26 704 734 -30 / 34
    11 Warmia Energa 26 718 723 -5 / 33
    12 Nielba Wągrowiec 26 770 801 -31 / 29
    13 Miedź Legnica 26 714 777 -63 / 18
    14 MKS Grudziądz 26 720 831 -111 / 16
  • Kolejka 26
    - GKS Żukowo 25:25
    (14:13)
    MKS Wieluń
    - Padwa Zamość 27:23
    (15:12)
    Śląsk Wrocław
    - Miedź Legnica 27:32
    (13:16)
    KPR Legionowo
    - SRS Przemyśl 33:31
    (21:14)
    Nielba Wągrowiec
    - AZS-AWF Biała Podlaska 31:28
    (13:16)
    KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.
    - Zagłębie Sosnowiec 36:27
    (16:15)
    MKS Grudziądz
    - Stal Gorzów 27:27
    (11:16)
    Warmia Energa
  • Zawodnik Bramek Meczy Liga Puchar Średnia
    Marcin Malewski 129 28 117/25 12/3 4.61 b/m
    Michał Klapka 89 27 82/24 7/3 3.3 b/m
    Adam Konkel 83 27 70/24 13/3 3.07 b/m
    Damian Didyk 79 27 73/24 6/3 2.93 b/m
    Adrian Gruszczyński 76 27 69/24 7/3 2.81 b/m
    Adrian Chełmiński 71 26 67/24 4/2 2.73 b/m
    Dawid Reichel 69 28 62/25 7/3 2.46 b/m
    Mateusz Kopyciński 52 24 41/21 11/3 2.17 b/m
    Jakub Zemełka 43 21 36/18 7/3 2.05 b/m
    Marcin Laskowski 24 28 22/25 2/3 0.86 b/m
    Dominik Stępień 23 28 21/25 2/3 0.82 b/m
    Michał Sikorski 18 24 14/21 4/3 0.75 b/m
    Michał Safiejko 8 12 5/10 3/2 0.67 b/m
    Jakub Kozłowski 7 12 7/11 0/1 0.58 b/m
    Daniel Makowski 1 27 1/24 0/3 0.04 b/m
    Cezary Kaczmarczyk 0 22 0/19 0/3 0 b/m
    Krystian Matusiak 0 20 0/16 0/2 0 b/m
Sponsor tytularny: Energa Grupa Orlen
Patronat medialny: Radio Olsztyn Radio ESKA TVP3 Olsztyn