Olsztyński bramkarz powołany na konsultację szkoleniową kadry!

Olsztyński bramkarz powołany na konsultację szkoleniową kadry!

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników szkolenia centralnego na specjalistyczną konsultację bramkarzy, która odbędzie się w Kielcach w terminie 02-08.08.2020 roku.

Taki komunikat otrzymał ostatnio jeden z nowych zawodników Warmii Energa Olsztyn, Cezary Kaczmarczyk. Wychowanek ASPR Zawadzkie i SMS Kielce od 3. sierpnia miał trenować z olsztyńskim zespołem i przygotowywać się do zbliżającego się sezonu. W związku z powołaniem na kadrę, Kaczmarczyk dołączy do nowych kolegów nieco później. Warto nadmienić, że zgrupowanie bramkarzy poprowadzą wyjątkowi specjaliści na tej pozycji: Sławomir Szmal i Sebastian Suchowicz.
 
  1.     Jastrzębski Marcel – KS SPR „Chrobry” S.A. – SMS Kielce
  2.     Kaczmarczyk Cezary – ASPR Zawadzkie – SMS Kielce
  3.     Kwasiborski Szymon – SPR Wisła Płock S.A. – SMS Płock
  4.     Poźniak Kornel – KS VIVE Kielce – SMS Kielce
  5.     Szczepanik Bartosz – UKS 31 Rokitnica Zabrze – SMS Kielce
  6.     Wysocki Jakub – UKS Krakowiak 85 Kraków – SMS Kielce
  7.     Zacharski Kacper – KS AZS AWF Warszawa – SMS Kielce
  8.     Czapiewski Grzegorz – SPR Wybrzeże Gdańsk
  9.     Konarzewski Szymon – KS Szczypiorniak Olsztyn
  10.     Lewandowski Adrian – UKS Anilana Łódź
  11.     Masłowski Fabian – KS Szczypiorniak Olsztyn
  12.     Pieńkowski Sebastian – KS AZS AWF Warszawa

Zawodnicy rezerwowi:

    Borucki Wojciech – KS Azoty-Puławy S.A.
    Wałach Miłosz – KS VIVE Kielce

Kadra szkoleniowa:

Szmal Sławomir – trener główny
Rydz Paweł – trener współpracujący
Suchowicz Sebastian – trener współpracujący
Szczukocki Konrad – trener przygotowania motorycznego
Urbański Marcin – fizjoterapeuta
Adamska Paulina – statystyk
 

shmon

 

Data: 16.07.2020

Następny mecz:

fotografia meczowa
Brak danych
  • Tabela

  • M Br+ Br- Br+/-Pkt.
    1 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 26 803 662 141 / 68
    2 KPR Legionowo 26 760 667 93 / 55
    3 AZS-AWF Biała Podlaska 26 774 692 82 / 53
    4 Stal Gorzów 26 703 697 6 / 48
    5 SRS Przemyśl 26 790 786 4 / 44
    6 GKS Żukowo 26 785 789 -4 / 40
    7 Padwa Zamość 26 730 726 4 / 38
    8 Śląsk Wrocław 26 726 784 -58 / 36
    9 Zagłębie Sosnowiec 26 780 808 -28 / 34
    10 MKS Wieluń 26 704 734 -30 / 34
    11 Warmia Energa 26 718 723 -5 / 33
    12 Nielba Wągrowiec 26 770 801 -31 / 29
    13 Miedź Legnica 26 714 777 -63 / 18
    14 MKS Grudziądz 26 720 831 -111 / 16
  • Kolejka 26
    - GKS Żukowo 25:25
    (14:13)
    MKS Wieluń
    - Padwa Zamość 27:23
    (15:12)
    Śląsk Wrocław
    - Miedź Legnica 27:32
    (13:16)
    KPR Legionowo
    - SRS Przemyśl 33:31
    (21:14)
    Nielba Wągrowiec
    - AZS-AWF Biała Podlaska 31:28
    (13:16)
    KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.
    - Zagłębie Sosnowiec 36:27
    (16:15)
    MKS Grudziądz
    - Stal Gorzów 27:27
    (11:16)
    Warmia Energa
  • Zawodnik Bramek Meczy Liga Puchar Średnia
    Marcin Malewski 133 29 121/26 12/3 4.59 b/m
    Michał Klapka 92 28 85/25 7/3 3.29 b/m
    Adam Konkel 84 28 71/25 13/3 3 b/m
    Damian Didyk 81 28 75/25 6/3 2.89 b/m
    Adrian Chełmiński 80 27 76/25 4/2 2.96 b/m
    Adrian Gruszczyński 79 28 72/25 7/3 2.82 b/m
    Dawid Reichel 71 29 64/26 7/3 2.45 b/m
    Mateusz Kopyciński 54 25 43/22 11/3 2.16 b/m
    Jakub Zemełka 43 21 36/18 7/3 2.05 b/m
    Marcin Laskowski 24 29 22/26 2/3 0.83 b/m
    Dominik Stępień 23 29 21/26 2/3 0.79 b/m
    Michał Sikorski 19 25 15/22 4/3 0.76 b/m
    Michał Safiejko 8 12 5/10 3/2 0.67 b/m
    Jakub Kozłowski 7 13 7/12 0/1 0.54 b/m
    Daniel Makowski 1 28 1/25 0/3 0.04 b/m
    Cezary Kaczmarczyk 0 22 0/19 0/3 0 b/m
    Krystian Matusiak 0 21 0/17 0/2 0 b/m
Sponsor tytularny: Energa Grupa Orlen
Patronat medialny: Radio Olsztyn Radio ESKA TVP3 Olsztyn