Kurs - instruktor piłki ręcznej

Kurs - instruktor piłki ręcznej

Warmińsko-Mazurski Okręgowy Związek Piłki Ręcznej w Olsztynie ogłasza nabór na kurs instruktora piłki ręcznej poziom I.

Program organizacji kursu instruktora piłki ręcznej zatwierdzony jest przez Związek Piłki Ręcznej w Polsce. Absolwenci otrzymują legitymację instruktora w piłce ręcznej umożliwiającą wydanie licencji trenerskiej C.

Warunkiem uzyskania uprawnień jest:
- minimum 80% frekwencja podczas wykładów i zajęć praktycznych;
- pozytywna ocena z zaliczenia części ogólnej;
- pozytywna ocena z prowadzenia zajęć praktycznych;
- pozytywna ocena z egzaminu końcowego;

Program obejmuje 120 godzin:
- Część ogólna: 44 godzin
- Część specjalistyczna:76 godzin (36 godzin – wykłady, 40 godzin - zajęcia praktyczne)

Wymagania dla kandydatów:
Wykształcenie co najmniej średnie.

Wymagana dokumentacja:
1. Wypełniony wniosek o przyjęcie na kurs [TUTAJ]
2. Kopia dowodu osobistego;
3. Podpisane imieniem i nazwiskiem 2 fotografie o wymiarach: 3,5cm x 4,5cm;
4. Zaświadczenie lekarskie, potwierdzające możliwość wzięcia udziału w kursie
instruktorów piłki ręcznej;
5. Dowód wpłaty.

Dokument z pkt.1 prosimy przesłać na adres bixb138mguro@w-mozpr.pl do 15 grudnia 2019 r.
Dokumenty z pkt. 2-5 prosimy dostarczyć na pierwszy wykład – 11 stycznia 2020 r.

Opłata za kurs: 1 300 zł
- I rata (zaliczka) - 500 zł – płatna do 15 grudnia 2019 r.
- II rata - 800 zł – płatna do 10 stycznia 2020 r.

Płatności należy dokonać na nr rachunku bankowego:
W-MOZPR Olsztyn 98 1600 1462 1825 6931 7000 0001 z dopiskiem: imię, nazwisko, kurs instruktora piłki ręcznej

Termin rozpoczęcia: 11 stycznia 2020 r.
Termin zakończenia: 15 lutego 2020 r.

Wyżywienie i zakwaterowanie oraz dojazd uczestników są organizowane we własnym zakresie.


 

Data: 06.12.2019

Następny mecz:

fotografia meczowa
Zagłębie Sosnowiec
VS
Warmia Olsztyn
Data: 2022.10.08 18:00
  • Tabela

  • M Br+ Br- Br+/-Pkt.
    1 AZS-AWF Biała Podlaska 3 102 81 21 / 9
    2 KPR Legionowo 3 84 70 14 / 8
    3 Handball Stal Mielec 3 93 80 13 / 8
    4 Warmia Olsztyn 3 84 76 8 / 6
    5 Śląsk Wrocław 3 92 85 7 / 6
    6 Stal Gorzów 3 72 66 6 / 4
    7 Olimpia Piekary Śląskie 3 84 85 -1 / 4
    8 MKS Wieluń 2 56 56 0 / 3
    9 SRS Przemyśl 3 88 93 -5 / 3
    10 Zagłębie Sosnowiec 3 83 90 -7 / 3
    11 Anilana Łódź 3 75 85 -10 / 3
    12 KPR Żukowo 3 77 88 -11 / 3
    13 Padwa Zamość 2 48 57 -9 / 0
    14 Nielba Wągrowiec 3 67 93 -26 / 0
  • Kolejka 3
    - Anilana Łódź 29:23
    (14:11)
    Olimpia Piekary Śląskie
    - SRS Przemyśl 31:35
    (14:15)
    Handball Stal Mielec
    - Stal Gorzów 21:21
    (11:12)
    KPR Legionowo
    - Śląsk Wrocław 33:25
    (14:8)
    Padwa Zamość
    - KPR Żukowo 35:33
    (15:13)
    Zagłębie Sosnowiec
    - AZS-AWF Biała Podlaska 37:24
    (20:13)
    Nielba Wągrowiec
    - Warmia Olsztyn 30:26
    (15:16)
    MKS Wieluń
  • Zawodnik Bramek Meczy Liga Puchar Średnia
    Dawid Reichel 13 3 13/3 0/0 4.33 b/m
    Marcin Malewski 11 3 11/3 0/0 3.67 b/m
    Michał Safiejko 11 3 11/3 0/0 3.67 b/m
    Mateusz Kopyciński 8 3 8/3 0/0 2.67 b/m
    Adam Konkel 7 3 7/3 0/0 2.33 b/m
    Piotr Skiba 7 3 7/3 0/0 2.33 b/m
    Dominik Stępień 7 3 7/3 0/0 2.33 b/m
    Marcin Laskowski 5 3 5/3 0/0 1.67 b/m
    Damian Szniter 5 3 5/3 0/0 1.67 b/m
    Szymon Mucha 3 3 3/3 0/0 1 b/m
    Michał Sikorski 3 2 3/2 0/0 1.5 b/m
    Jakub Zemełka 1 3 1/3 0/0 0.33 b/m
    Daniel Makowski 0 3 0/3 0/0 0 b/m
    Cezary Kaczmarczyk 0 3 0/3 0/0 0 b/m
Patronat medialny: Radio Olsztyn Radio ESKA TVP3 Olsztyn