Warmiak powołany do reprezentacji!

Warmiak powołany do reprezentacji!

Trener Bartłomej Jaszka powołał na konsultację szkoleniową i mecze kontrolne w Dzierżoniowie zawodnika Warmii Energa Olsztyn.

::5768::
Filip Wadowski dołączył w tym sezonie do zespołu Warmii Energa Olsztyn na zasadzie wypożyczenia z MMTS-u Kwidzyn. Powracający do zdrowia 19-latek już miał okazję pokazać część swoich umiejętności kibicom w Olsztynie. Teraz jego formę sprawdzi trener kadry juniorów (rocznik 2000 i młodsi). Kadra zbierze się w dniach 21-27.10. 2019 w Dzierżoniowie na wspólnych treningach, po czym rozegra mecze ze Słowacją.

Gratulujemy!

Plan zgrupowania
21-25.10.2019 r.   Dzierżoniów – konsultacja szkoleniowa
26-27.10.2019 r.   Dzierżoniów – mecze międzypaństwowe (POL–SVK)
 
  1.     Czaja Mateusz – ASPR Zawadzkie – SMS Kielce
  2.     Olejniczak Michał – UKS Miś Gorzów Wielkopolski – SMS Gdańsk
  3.     Zacharski Kacper – KS AZS AWF Warszawa – SMS Kielce
  4.     Adamski Jakub – MKS Zagłębie Lubin S.A.
  5.     Beckman Melwin – HK Aranas (Szwecja)
  6.     Borowczyk Mikołaj – MKS Zagłębie Lubin S.A.
  7.     Borucki Wojciech – KS Azoty-Puławy S.A.
  8.     Czapliński Mikołaj – SPR Wisła Płock S.A.
  9.     Działakiewicz Szymon – KPR GO S.A.
  10.     Dzieciątkowski Jakub – KS Stal Gorzów Wlkp.
  11.     Kutyła Nikodem – MMTS Kwidzyn
  12.     Matlęga Jakub – MMTS Kwidzyn
  13.     Paterek Paweł – MSPR Siódemka Legnica
  14.     Pilitowski Konrad – MKS Kalisz sp. z o.o.
  15.     Smaga Kacper – KS Warszawianka Warszawa
  16.     Stefani Filip – KPR GO S.A.
  17.     Szyszko Jakub – UKS Olimpia Biała Podlaska
  18.     Wadowski Filip – OKPR Warmia Energa Olsztyn

Zawodnicy rezerwowi:
 
  1.     Czarnecki Michał – MSPR Siódemka Legnica – SMS Kielce
  2.     Kaczmarczyk Cezary – ASPR Zawadzkie – SMS Kielce
  3.     Leśniak Daniel – KS Lew Kłodzko – SMS Kielce
  4.     Dadej Wojciech – Jaskółka Tarnów Sp. z o.o.
  5.     Polok Jakub – UKS Olimpia Biała Podlaska
  6.     Skraburski Dariusz – UKS Olimp Grodków
  7.     Styrcz Wojciech – MSPR Siódemka Legnica

Kadra szkoleniowa:
Jaszka Bartłomiej – trener główny
Porzeziński Tomasz – trener asystent
Rydz Paweł – trener współpracujący
Szczukocki Konrad – trener przygotowania motorycznego
(od 22 do 24.10.2019 r.)
Urbański Marcin – fizjoterapeuta
Porzeziński Przemysław – statystyk (od 23.10.2019 r.)



shmon


 

Data: 14.10.2019

Następny mecz:

fotografia meczowa
Brak danych
  • Tabela

  • M Br+ Br- Br+/-Pkt.
    1 Gwardia Koszalin 24 841 550 291 / 69
    2 Warmia Energa Olsztyn 24 865 672 193 / 60
    3 Jeziorak Iława 24 818 743 75 / 58
    4 SMS ZPRP I Kwidzyn 24 822 772 50 / 48
    5 Jedynka Morąg 24 725 667 58 / 45
    6 Tytani Wejherowo 24 821 762 59 / 44
    7 MKS Grudziądz 24 738 677 61 / 42
    8 KPR Gryfino 24 778 840 -62 / 28
    9 Sparta Oborniki 24 666 732 -66 / 22
    10 Sambor Tczew 24 652 784 -132 / 22
    11 USAR Kwidzyn 24 650 733 -83 / 15
    12 AZS Bydgoszcz 24 671 803 -132 / 15
    13 Szczypiorniak Olsztyn 24 582 894 -312 / 0
  • Kolejka 16
    - Szczypiorniak Olsztyn 18:33
    (10:13)
    Sparta Oborniki
    - Jeziorak Iława 35:33
    (19:14)
    Jedynka Morąg
    - Sambor Tczew 25:35
    (11:18)
    Tytani Wejherowo
    - AZS Bydgoszcz 19:37
    (9:18)
    Gwardia Koszalin
    - USAR Kwidzyn 28:33
    (16:16)
    Warmia Energa Olsztyn
    - KPR Gryfino 28:32
    (14:15)
    MKS Grudziądz
  • Zawodnik Bramek Meczy Liga Puchar Średnia
    Andrzej Kryński 210 24 210/24 0/0 8.75 b/m
    Marcin Malewski 110 24 110/24 0/0 4.58 b/m
    Jakub Zemełka 105 23 105/23 0/0 4.57 b/m
    Szymon Adamczyk 103 24 103/24 0/0 4.29 b/m
    Michał Safiejko 68 23 68/23 0/0 2.96 b/m
    Dawid Reichel 61 19 61/19 0/0 3.21 b/m
    Michał Sikorski 42 24 42/24 0/0 1.75 b/m
    Filip Drobik 39 23 39/23 0/0 1.7 b/m
    Dawid Przysiek 38 23 38/23 0/0 1.65 b/m
    Piotr Dzido (K) 35 24 35/24 0/0 1.46 b/m
    Piotr Skiba 21 20 21/20 0/0 1.05 b/m
    Jan Lewandowski 17 24 17/24 0/0 0.71 b/m
    Bartosz Prusko 6 11 6/11 0/0 0.55 b/m
    Dominik Jaworski 3 21 3/21 0/0 0.14 b/m
    Wiktor Zamojski 3 6 3/6 0/0 0.5 b/m
    Piotr Rynkiewicz 2 21 2/21 0/0 0.1 b/m
    Cezary Kaczmarczyk 0 21 0/21 0/0 0 b/m
Sponsor tytularny: Energa
Patronat medialny: Radio Olsztyn Radio ESKA TVP3 Olsztyn