Kacper Kłodziński pojedzie na Akademickie Mistrzostwa Świata!

Kacper Kłodziński pojedzie na Akademickie Mistrzostwa Świata!

::5479:: Kacper Kłodziński otrzymał powołanie do 18-osobowej kadry Polski, która powalczy w Rijece w Akademickich Mistrzostwach Świata.

Wychowanek Kusego Szczecin, który w ostatnim sezonie występował w Warmii, a obecnie przedłużył swój kontrakt o kolejny rok znalazł uznanie w oczach sztabu trenerskiego. To ogromny sukces Kacpra, który w mijajacym sezonie z powodzeniem zastępował bardziej doświadczonego Gawrysia. - To bardzo utalentowany i ambitny zawodnik - podkreśla jego były trener Wojciech Zydroń, z którym goalkeeper pracował w Szczecinie. Przypomnijmy, że w akademickiej reprezentacji grali wcześniej Marcin Malewski i Michał Krawczyk.

Bramkarz Warmii Energa Olsztyn, w przypadku wyjazdu do Chorwacji nie będzie mógł uczestniczyć w początkowej fazie przygotowań zespołu do sezonu 2018/2019.

Powołania

1. Kawka Wiktor – SPR Stal Mielec S.A.
2. Krępa Piotr – SPR Stal Mielec S.A.
3. Krupa Rafał – SPR Stal Mielec S.A.
4. Kornecki Hubert – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A
5. Jamioł Rafał – Spójnia Gdynia
6. Kamyszek Robert – Spójnia Gdynia
7. Małecki Karol – KS AZS AWF Biała Podlaska
8. Warmijak Bartosz – KS AZS AWF Biała Podlaska
9. Biernacki Patryk – KS Handball Sportowa S.A.
10. Dawydzik Dawid – MKS Zagłębie Lubin S.A.
11. Didyk Damian – SPR GKS Żukowo
12. Drobiecki Kamil – SPR Tarnów
13. Kornecki Mateusz – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
14. Kłodziński Kacper – OKPR Warmia Energa Olsztyn
15. Lemaniak Michał – KPR Gwardia Opole S.A.
16. Nastaj Bartosz – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski S.A.
17. Ossowski Arkadiusz – MMTS Kwidzyn S.A.
18. Ziółkowski Bartosz – KPR Legionowo

Zawodnicy rezerwowi:
Kondratiuk Adrian – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.
Kowalczyk Bartosz – KS PR Azoty-Puławy S.A.
Kubała Wiktor – KS SPR Chrobry S.A.
Widziński Dariusz – MKS Nielba Wągrowiec

Kadra szkoleniowa:
Przybecki Piotr – trener główny
Noch Paweł – trener asystent
Rudomina Krzysztof – fizjoterapeuta (w terminie 25-28.07.2018)
Buczak Jerzy – fizjoterapeuta (w terminie 29.07-06.08.2018)



shmon

Data: 09.07.2018

Następny mecz:

fotografia meczowa
Brak danych
  • Tabela

  • M Br+ Br- Br+/-Pkt.
    1 Gwardia Koszalin 24 841 550 291 / 69
    2 Warmia Energa Olsztyn 24 865 672 193 / 60
    3 Jeziorak Iława 24 818 743 75 / 58
    4 SMS ZPRP I Kwidzyn 24 822 772 50 / 48
    5 Jedynka Morąg 24 725 667 58 / 45
    6 Tytani Wejherowo 24 821 762 59 / 44
    7 MKS Grudziądz 24 738 677 61 / 42
    8 KPR Gryfino 24 778 840 -62 / 28
    9 Sparta Oborniki 24 666 732 -66 / 22
    10 Sambor Tczew 24 652 784 -132 / 22
    11 USAR Kwidzyn 24 650 733 -83 / 15
    12 AZS Bydgoszcz 24 671 803 -132 / 15
    13 Szczypiorniak Olsztyn 24 582 894 -312 / 0
  • Kolejka 16
    - Szczypiorniak Olsztyn 18:33
    (10:13)
    Sparta Oborniki
    - Jeziorak Iława 35:33
    (19:14)
    Jedynka Morąg
    - Sambor Tczew 25:35
    (11:18)
    Tytani Wejherowo
    - AZS Bydgoszcz 19:37
    (9:18)
    Gwardia Koszalin
    - USAR Kwidzyn 28:33
    (16:16)
    Warmia Energa Olsztyn
    - KPR Gryfino 28:32
    (14:15)
    MKS Grudziądz
  • Zawodnik Bramek Meczy Liga Puchar Średnia
    Andrzej Kryński 210 24 210/24 0/0 8.75 b/m
    Marcin Malewski 110 24 110/24 0/0 4.58 b/m
    Jakub Zemełka 105 23 105/23 0/0 4.57 b/m
    Szymon Adamczyk 103 24 103/24 0/0 4.29 b/m
    Michał Safiejko 68 23 68/23 0/0 2.96 b/m
    Dawid Reichel 61 19 61/19 0/0 3.21 b/m
    Michał Sikorski 42 24 42/24 0/0 1.75 b/m
    Filip Drobik 39 23 39/23 0/0 1.7 b/m
    Dawid Przysiek 38 23 38/23 0/0 1.65 b/m
    Piotr Dzido (K) 35 24 35/24 0/0 1.46 b/m
    Piotr Skiba 21 20 21/20 0/0 1.05 b/m
    Jan Lewandowski 17 24 17/24 0/0 0.71 b/m
    Bartosz Prusko 6 11 6/11 0/0 0.55 b/m
    Dominik Jaworski 3 21 3/21 0/0 0.14 b/m
    Wiktor Zamojski 3 6 3/6 0/0 0.5 b/m
    Piotr Rynkiewicz 2 21 2/21 0/0 0.1 b/m
    Cezary Kaczmarczyk 0 21 0/21 0/0 0 b/m
Sponsor tytularny: Energa
Patronat medialny: Radio Olsztyn Radio ESKA TVP3 Olsztyn