MPEC HANDBALL CUP po raz kolejny zawita do Uranii!

MPEC HANDBALL CUP po raz kolejny zawita do Uranii!

To już kolejna edycja turnieju dla młodych adeptów, którego sponsorami są firmy MPEC i SPOŁEM.


Regulamin
  • TURNIEJU MPEC  HANDBALL CUPO PUCHAR PREZESA MPEC
  • TURNIEJU O PUCHAR PREZESA SPOŁEM
Organizator
- Olsztyński Klub Piłki Ręcznej Warmia Traveland, UKS Olsztyniak, KS Szczypiorniak

Patronat ::5006::
- Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Olsztyn
- Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie
- Społem

Cel zawodów ::5007::
- popularyzacja piłki ręcznej wśród dzieci i młodzieży
- wdrażanie młodym sportowcom zasad fair - play
- integracja środowiska piłki ręcznej

Termin i miejsce
02.04.2016 (sobota) - Hala Urania Olsztyn ul. Piłsudskiego 44
godz. 9.00 – początek turnieju,
14.00 – uroczyste zakończenie           

Uczestnictwo
- w turnieju MPEC mogą uczestniczyć chłopcy urodzeni w roku 2002
- w turnieju Społem mogą uczestniczyć chłopcy urodzeni w roku 2001
- czas gry 2x15 min.,wykluczenie 1 min.
- zawodnicy winni posiadać pisemne oświadczenie rodziców o zgodzie na udział w turnieju oraz braku przeciwwskazań zdrowotnych
- w turnieju biorą udział cztery drużyny
- organizator zapewnia opiekę medyczną

Nagrody
- każda drużyna otrzyma puchar (zwycięzca oraz trzy pozostałe drużyny) i dyplom; trzy drużyny otrzymują medale

Nagrody indywidualne
- król strzelców
- najlepszy bramkarz turnieju
- najlepszy zawodnik  każdej drużyny
- najlepszy zawodnik turnieju

Puchary dla uczestników turnieju oraz nagrody indywidualne funduje Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej oraz Społem

Sprawy różne
- Koszty związane z organizacją turnieju pokrywa organizator
- Drużyny przyjeżdżają na koszt własny
- Organizator nie odpowiada za ewentualne wypadki; uczestnicy ubezpieczają we własnym zakresie

Drużyny w turnieju MPEC (rocznik 2002)
1.    UKS Jedynka Morąg
2.    MKS Brodnica
3.    KS Szczypiorniak Olsztyn
4.    UKS Olsztyniak

Drużyny w turnieju Społem (rocznik 2001)
1.    UKS Jedynka Morąg
2.    MKS Brodnica
3.    KS Szczypiorniak Olsztyn
4.    UKS Olsztyniak


godz. 8:00    rocznik  02        KS Szczypiorniak I - KS Szczypiorniak II (sędziują: Zyśk-Zakreta)
godz. 8:30    rocznik  01        KS Szczypiorniak - UKS Jedynka Morąg (Zyśk-Zakreta)
godz. 9:00    rocznik  02        MKS Brodnica -  UKS Jedynka Morąg (Zyśk-Zakreta)
godz. 9:30    rocznik  01        MKS Brodnica - UKS Olsztyniak Olsztyn (Zyśk-Zakreta)
godz. 10:00  rocznik  02        KS Szczypiorniak I - UKS Jedynka Morąg (Kondracki-Zakreta)
godz. 10:30  rocznik  01        KS Szczypiorniak - UKS Olsztyniak (Kondracki-Zakreta)
godz. 11:00  rocznik  02        KS Szczypiorniak II - MKS Brodnica (Kondracki-Dzido)
godz. 11:30  rocznik   01       UKS Jedynka Morąg - MKS Brodnica (Dzido-Zakreta)
godz. 12:00  rocznik   02       KS Szczypiorniak I - MKS Brodnica (Kondracki-Dzido)
godz. 12:30  rocznik   01       KS Szczypiorniak - MKS Brodnica (Kondracki-Zakreta)
godz. 13:00  rocznik   02       UKS Jedynka Morąg - KS Szczypiorniak II (Kondracki-Zakreta) 
godz. 13:30  rocznik   01       UKS Olsztyniak - UKS Jedynka Morąg (Kondracki-Zakreta)

 Uroczyste zakończenie turnieju o godzinie 14:00



źródło: Organizator


Data: 31.03.2016

Następny mecz:

fotografia meczowa
Brak danych
  • Tabela

  • M Br+ Br- Br+/-Pkt.
    1 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 26 803 662 141 / 68
    2 KPR Legionowo 26 760 667 93 / 55
    3 AZS-AWF Biała Podlaska 26 774 692 82 / 53
    4 Stal Gorzów 26 703 697 6 / 48
    5 SRS Przemyśl 26 790 786 4 / 44
    6 GKS Żukowo 26 785 789 -4 / 40
    7 Padwa Zamość 26 730 726 4 / 38
    8 Śląsk Wrocław 26 726 784 -58 / 36
    9 Zagłębie Sosnowiec 26 780 808 -28 / 34
    10 MKS Wieluń 26 704 734 -30 / 34
    11 Warmia Energa 26 718 723 -5 / 33
    12 Nielba Wągrowiec 26 770 801 -31 / 29
    13 Miedź Legnica 26 714 777 -63 / 18
    14 MKS Grudziądz 26 720 831 -111 / 16
  • Kolejka 26
    - GKS Żukowo 25:25
    (14:13)
    MKS Wieluń
    - Padwa Zamość 27:23
    (15:12)
    Śląsk Wrocław
    - Miedź Legnica 27:32
    (13:16)
    KPR Legionowo
    - SRS Przemyśl 33:31
    (21:14)
    Nielba Wągrowiec
    - AZS-AWF Biała Podlaska 31:28
    (13:16)
    KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.
    - Zagłębie Sosnowiec 36:27
    (16:15)
    MKS Grudziądz
    - Stal Gorzów 27:27
    (11:16)
    Warmia Energa
  • Zawodnik Bramek Meczy Liga Puchar Średnia
    Marcin Malewski 133 29 121/26 12/3 4.59 b/m
    Michał Klapka 92 28 85/25 7/3 3.29 b/m
    Adam Konkel 84 28 71/25 13/3 3 b/m
    Damian Didyk 81 28 75/25 6/3 2.89 b/m
    Adrian Chełmiński 80 27 76/25 4/2 2.96 b/m
    Adrian Gruszczyński 79 28 72/25 7/3 2.82 b/m
    Dawid Reichel 71 29 64/26 7/3 2.45 b/m
    Mateusz Kopyciński 54 25 43/22 11/3 2.16 b/m
    Jakub Zemełka 43 21 36/18 7/3 2.05 b/m
    Marcin Laskowski 24 29 22/26 2/3 0.83 b/m
    Dominik Stępień 23 29 21/26 2/3 0.79 b/m
    Michał Sikorski 19 25 15/22 4/3 0.76 b/m
    Michał Safiejko 8 12 5/10 3/2 0.67 b/m
    Jakub Kozłowski 7 13 7/12 0/1 0.54 b/m
    Daniel Makowski 1 28 1/25 0/3 0.04 b/m
    Cezary Kaczmarczyk 0 22 0/19 0/3 0 b/m
    Krystian Matusiak 0 21 0/17 0/2 0 b/m
Sponsor tytularny: Energa Grupa Orlen
Patronat medialny: Radio Olsztyn Radio ESKA TVP3 Olsztyn