Sparingowo: ponownie remis z Wójcik Meble

Po raz drugi w odstępie kilku dni piłkarze ręczni KS Meble Wójcik i Warmii Traveland spotkały się w spotkaniu sparingowym i po raz drugi drużyny osiągnęły remis, tym razem 25:25 (11:11).

KS Meble Wójcik Elbląg - OKPR Warmia Travekand Olsztyn 25:25 (11:11)

Meble Wójcik: Głębocki, Fiodor, Ram - Olszewski 1, Nowakowski 4, Malczewski 1, Grzegorz Dorsz 2, Spychalski 3, Szopa 2, Serpina 2, Adamczak 3, Paweł Adamczak 1, Malandy, Tórz 3, Netz 3
Warmia: Zakreta, Gawryś - Dzieniszewski 6, Piotr Deptuła 4, Królik 3, Malewski 3, Kondracki, Kopyciński 3, Paweł Deptuła 2, Żółtak 1, Krawczyk 1,  Droździk 1, Koledziński 1

Oba zespoły kontynuują przygotowania do rozgrywek I ligi. Podobnie jak w Uranii początek należał do elblążan, ale olsztynianie odrobili straty. I już do końca trwała zacięta walka, tak że remis nie krzywdzi żadnej ze stron.

Pierwsze minuty należały go gospodarzy, którzy po pięciu minutach prowadzili 4:0. Olsztynianie powoli rozkręcali się, ale wyrównali dopiero w 18 min. (9:9). Od tej pory mecz był bardzo zacięty, a żadna ze stron nie uzyskała znaczącej przewagi. W 54. minucie Piotr Deptuła zdobył bramkę i Warmia wyszła na prowadzenie 25:24. Ten wynik utrzymał się do 59. min, kiedy to wynik spotkania ustalił Grzegorz Dorsz.

Mecz na wyższym poziomie niż kilka dni temu w Uranii. Widać, że zawodnicy oswoili się z piłką i popełniają mniej błędów technicznych.

Data: 27.08.2015