Plan turnieju o Puchar Burmistrza Nidzicy

Plan turnieju o Puchar Burmistrza Nidzicy

W dniach 4-5 września Warmiacy wystąpią w roli gospodarza towarzyskiego turnieju o Puchar Burmistrza Nidzicy.

TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ POD PATRONATEM BURMISTRZA NIDZICY
4-5 września 2015 roku


I. ORGANIZATORZY

  1. Burmistrz Nidzicy
  2. Zespół Obsługi Oświaty i Sportu w Nidzicy – organizator imprez sportowych i administrator obiektów sportowych Gminy Nidzica
  3. OKPR Warmia Traveland Olsztyn – współorganizator turniejów, meczów ligowych w Nidzicy od pięciu lat

II. CEL TURNIEJU

Popularyzacja piłki ręcznej wśród lokalnego i regionalnego społeczeństwa oraz możliwość uczestnictwa w wydarzeniu sportowym na wyczynowym poziomie.
Wyłonienie mistrza turnieju oraz konfrontacja czołowych drużyn I ligi piłki ręcznej.
Turniej jest również organizowany na okoliczność 5-lecia istnienia Hali Widowiskowo-Sportowej w Nidzicy. Podczas otwarcia hali w 2010r. odbył się I turniej piłki ręcznej z udziałem drużyn z PGNiG Superligi piłki ręcznej w Polsce.

III. TERMIN I MIEJSCE TURNIEJU

Turniej zostanie rozegrany w dniach 4-5 września (piątek-sobota) 2015 roku w Nidzicy.
Turniej rozgrywany w hali widowiskowo-sportowej w Nidzicy przy ul. Polnej 8 13-100 Nidzica.
(www.sportnidzica.pl – zakładka hala widowiskowo-sportowa)

IV. UCZESTNICY TURNIEJU

Pięć drużyn I ligi piłki ręcznej:
1. Wybrzeże Gdańsk
2. Pomezania Malbork
3. KS Meble Wójcik Elbląg
4. OKPR Warmia Traveland Olsztyn


V. TERMINARZ I HARMONOGRAM
Mecze w turnieju rozgrywane będą w czasie 2 x 25 minut

VI. HARMONOGRAM TURNIEJU

4 września (piątek)

17.00 KS MEBLE WÓJCIK Elbląg – OKPR WARMIA TRAVELAND Olsztyn
18.30 POLSKI CUKIER POMEZANIA Malbork – SPR WYBRZEŻE Gdańsk

 5 września (sobota)

10.00 SPR WYBRZEŻE Gdańsk – KS MEBLE WÓJCIK Elbląg
11.30 OKPR WARMIA TRAVELAND Olsztyn – POLSKI CUKIER POMEZANIA Malbork
14.00 POLSKI CUKIER POMEZANIA Malbork – KS MEBLE WÓJCIK Elbląg
15.30 OKPR WARMIA TRAVELAND Olsztyn – SPR WYBRZEŻE Gdańsk

OFICJALNE ZAKOŃCZENIE TURNIEJU I CEREMONIA DEKORACJI DRUŻYN
15 minut po zakończeniu ostatniego meczu.

VII. NAGRODY
Każda drużyna otrzyma puchar za udział w turnieju
Nagrody indywidualne:
- król strzelców
- najlepszy bramkarz
- najlepszy zawodnik każdej drużyny
- najlepszy zawodnik turnieju





Data: 25.08.2015

Następny mecz:

fotografia meczowa
Brak danych
  • Tabela

  • M Br+ Br- Br+/-Pkt.
    1 Gwardia Koszalin 24 841 550 291 / 69
    2 Warmia Energa Olsztyn 24 865 672 193 / 60
    3 Jeziorak Iława 24 818 743 75 / 58
    4 SMS ZPRP I Kwidzyn 24 822 772 50 / 48
    5 Jedynka Morąg 24 725 667 58 / 45
    6 Tytani Wejherowo 24 821 762 59 / 44
    7 MKS Grudziądz 24 738 677 61 / 42
    8 KPR Gryfino 24 778 840 -62 / 28
    9 Sparta Oborniki 24 666 732 -66 / 22
    10 Sambor Tczew 24 652 784 -132 / 22
    11 USAR Kwidzyn 24 650 733 -83 / 15
    12 AZS Bydgoszcz 24 671 803 -132 / 15
    13 Szczypiorniak Olsztyn 24 582 894 -312 / 0
  • Kolejka 16
    - Szczypiorniak Olsztyn 18:33
    (10:13)
    Sparta Oborniki
    - Jeziorak Iława 35:33
    (19:14)
    Jedynka Morąg
    - Sambor Tczew 25:35
    (11:18)
    Tytani Wejherowo
    - AZS Bydgoszcz 19:37
    (9:18)
    Gwardia Koszalin
    - USAR Kwidzyn 28:33
    (16:16)
    Warmia Energa Olsztyn
    - KPR Gryfino 28:32
    (14:15)
    MKS Grudziądz
  • Zawodnik Bramek Meczy Liga Puchar Średnia
    Andrzej Kryński 210 24 210/24 0/0 8.75 b/m
    Marcin Malewski 110 24 110/24 0/0 4.58 b/m
    Jakub Zemełka 105 23 105/23 0/0 4.57 b/m
    Szymon Adamczyk 103 24 103/24 0/0 4.29 b/m
    Michał Safiejko 68 23 68/23 0/0 2.96 b/m
    Dawid Reichel 61 19 61/19 0/0 3.21 b/m
    Michał Sikorski 42 24 42/24 0/0 1.75 b/m
    Filip Drobik 39 23 39/23 0/0 1.7 b/m
    Dawid Przysiek 38 23 38/23 0/0 1.65 b/m
    Piotr Dzido (K) 35 24 35/24 0/0 1.46 b/m
    Piotr Skiba 21 20 21/20 0/0 1.05 b/m
    Jan Lewandowski 17 24 17/24 0/0 0.71 b/m
    Bartosz Prusko 6 11 6/11 0/0 0.55 b/m
    Dominik Jaworski 3 21 3/21 0/0 0.14 b/m
    Wiktor Zamojski 3 6 3/6 0/0 0.5 b/m
    Piotr Rynkiewicz 2 21 2/21 0/0 0.1 b/m
    Cezary Kaczmarczyk 0 21 0/21 0/0 0 b/m
Sponsor tytularny: Energa
Patronat medialny: Radio Olsztyn Radio ESKA TVP3 Olsztyn