III Turniej MPEC Handball Cup

III Turniej MPEC Handball Cup

Zapraszamy kibiców do przyjścia na Halę Urania w niedzielny poranek. W tym czasie odbędzie się III Turniej MPEC Handball Cup o Puchar Prezesa MPEC.

I I I TURNIEJ MPEC HANDBALL CUP O PUCHAR PREZESA MPEC

Organizator
- Olsztyński Klub Piłki Ręcznej Warmia Traveland Olsztyn oraz UKS Olsztyniak

Patronat
- Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Olsztyn
- Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie

Cel zawodów

- popularyzacja piłki ręcznej wśród dzieci i młodzieży
- wpajanie młodym sportowcom zasad fair - play
- integracja środowiska piłki ręcznej

Termin i miejsce
30.11.2014 (niedziela), HWS „Urania” Olsztyn ul. Piłsudskiego 44
godz. 9.30 – początek turnieju,
godz. 13.00 – uroczyste zakończenie

Uczestnictwo
- w turnieju mogą uczestniczyć chłopcy urodzeni w roku 2002 i młodsi.
- zawodnicy winni posiadać pisemne oświadczenie rodziców o zgodzie na udział w turnieju oraz braku przeciwwskazań zdrowotnych
- w turnieju biorą udział cztery drużyny
- organizator zapewnia opiekę medyczną

Nagrody
- każda drużyna otrzyma puchar i dyplom, trzy drużyny otrzymują medale

Nagrody indywidualne:
- król strzelców
- najlepszy bramkarz turnieju
- najlepszy zawodnik każdej drużyny
- najlepszy zawodnik turnieju

Puchary dla uczestników turnieju oraz nagrody indywidualne funduje Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej

Sprawy różne
- Koszty związane z organizacją turnieju pokrywa organizator
- Drużyny przyjeżdżają na koszt własny
- Organizator nie odpowiada za ewentualne wypadki; uczestnicy ubezpieczają we własnym zakresie

Zgłoszenia uczestników

Zgłoszenia do turnieju prosimy nadsyłać do 10.11.2014 na adres klubu (kontakt tel z p. Ewą Walczak 502593013)

REGULAMIN ZAWODÓW

- System gry każdy z każdym
- Czas trwania meczów 2x10 minut
- Kara wykluczenia: 1 minuta
- Nie ma czasu dla trenera
- Za wygrany mecz 2 pkt, remis 1 pkt, przegrana o pkt
- O końcowej kolejności drużyn decyduje liczba zdobytych punktów. W przypadku równej ilości punktów o pozycji decydują kolejno: bezpośredni pojedynek meczu, lepsza różnica bramek, większa ilość zdobytych bramek. W przypadku, gdy taką samą ilość punktów mają trzy drużyny lub więcej , decyduje mała tabela z zainteresowanymi zespołami, o kolejności decydują ilość zdobytych punktów, lepsza różnica bramek zdobytych w całym turnieju, większa ilość zdobytych bramek w całym turnieju.

Drużyny biorące udział w turnieju:
1. UKS Olsztyniak Olsztyn I
2. UKS Olsztyniak Olsztyn II
3. MDK Bartoszyce
4. SP 9 Elbląg

Kolejność meczy:

1. UKS Olsztyniak Olsztyn I - UKS Olsztyniak Olsztyn II
2. MDK Bartoszyce - SP 9 Elbląg
3. UKS Olsztyniak Olsztyn II - MDK Bartoszyce
4. UKS Olsztyniak Olsztyn I - SP 9 Elbląg
5. UKS Olsztyniak Olsztyn I - MDK Bartoszyce
6. UKS Olsztyniak Olsztyn II - SP 9 Elbląg



Data: 26.11.2014

Następny mecz:

fotografia meczowa
Brak danych
  • Tabela

  • M Br+ Br- Br+/-Pkt.
    1 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 26 803 662 141 / 68
    2 KPR Legionowo 26 760 667 93 / 55
    3 AZS-AWF Biała Podlaska 26 774 692 82 / 53
    4 Stal Gorzów 26 703 697 6 / 48
    5 SRS Przemyśl 26 790 786 4 / 44
    6 GKS Żukowo 26 785 789 -4 / 40
    7 Padwa Zamość 26 730 726 4 / 38
    8 Śląsk Wrocław 26 726 784 -58 / 36
    9 Zagłębie Sosnowiec 26 780 808 -28 / 34
    10 MKS Wieluń 26 704 734 -30 / 34
    11 Warmia Energa 26 718 723 -5 / 33
    12 Nielba Wągrowiec 26 770 801 -31 / 29
    13 Miedź Legnica 26 714 777 -63 / 18
    14 MKS Grudziądz 26 720 831 -111 / 16
  • Kolejka 26
    - GKS Żukowo 25:25
    (14:13)
    MKS Wieluń
    - Padwa Zamość 27:23
    (15:12)
    Śląsk Wrocław
    - Miedź Legnica 27:32
    (13:16)
    KPR Legionowo
    - SRS Przemyśl 33:31
    (21:14)
    Nielba Wągrowiec
    - AZS-AWF Biała Podlaska 31:28
    (13:16)
    KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.
    - Zagłębie Sosnowiec 36:27
    (16:15)
    MKS Grudziądz
    - Stal Gorzów 27:27
    (11:16)
    Warmia Energa
  • Zawodnik Bramek Meczy Liga Puchar Średnia
    Marcin Malewski 133 29 121/26 12/3 4.59 b/m
    Michał Klapka 92 28 85/25 7/3 3.29 b/m
    Adam Konkel 84 28 71/25 13/3 3 b/m
    Damian Didyk 81 28 75/25 6/3 2.89 b/m
    Adrian Chełmiński 80 27 76/25 4/2 2.96 b/m
    Adrian Gruszczyński 79 28 72/25 7/3 2.82 b/m
    Dawid Reichel 71 29 64/26 7/3 2.45 b/m
    Mateusz Kopyciński 54 25 43/22 11/3 2.16 b/m
    Jakub Zemełka 43 21 36/18 7/3 2.05 b/m
    Marcin Laskowski 24 29 22/26 2/3 0.83 b/m
    Dominik Stępień 23 29 21/26 2/3 0.79 b/m
    Michał Sikorski 19 25 15/22 4/3 0.76 b/m
    Michał Safiejko 8 12 5/10 3/2 0.67 b/m
    Jakub Kozłowski 7 13 7/12 0/1 0.54 b/m
    Daniel Makowski 1 28 1/25 0/3 0.04 b/m
    Cezary Kaczmarczyk 0 22 0/19 0/3 0 b/m
    Krystian Matusiak 0 21 0/17 0/2 0 b/m
Sponsor tytularny: Energa Grupa Orlen
Patronat medialny: Radio Olsztyn Radio ESKA TVP3 Olsztyn