Tetyk, Piekarski, Jakacki i spółka na parkiecie!

Tetyk, Piekarski, Jakacki i spółka na parkiecie!

Doskonale zapowiada się zabawa na Benefisie Jacka Zyśka i Warmii, który zaplanowany został po spotkaniu ligowym 5. kolejki I ligi pomiędzy Warmią i Sokołem Kościerzyna.


Na hali pojawią się byli zawodnicy Warmii, którzy podczas swojej gry mieli okazję występować na boisku razem z kończąćym karierę sportową Jackiem Zyśkiem. Wielu z tych zawodników nie miało okazji oficjalnie pożegnać się z parkietem, dlatego jest to tez święto wszystkich szczypiornistów grających w dawnym KKS Warmia Olsztyn oraz OKPR Warmia Traveland Olsztyn. Kibice będą mogli zobaczyć dawnych bohaterów olsztyńskiego zespołu, walczących na wszystkich szczeblach ligowych, którzy swoją grą pozwolili na późniejszy awans do Superligi.

Składy zespołów:

Zespół "Rocznik 79/80"

1. Adam Piekarski – bramkarz
2. Adam Tetyk – rozgrywający
3. Jacek Zyśk –  rozgrywający
4. Tomasz Dowgiałło – rozgrywający
5. Pawel Szczurowski – kołowy
6. Krzysiek Kłosowski – rozgrywający
7. Jarosław Kulas – skrzydłowy
8. Tomasz Kuczyński – rozgrywający
9. Wojciech Marozas – skrzydłowy
10. Grzesiek Steć – skrzydłowy
11. Dawid Wojtaszewski – skrzydłowy
12. Jarosław Kędra - rozgrywający

Zespół "Reszta Świata z Warmii"

1. Piotr Pancer – bramkarz
2. Wojciech Boniecki – bramkarz
3. Marcin Malewski – skrzydłowy/rozgrywający
4. Karol Adamowicz - skrzydłowy
5. Piotr Iwański – kołowy
6. Maciej Wasilenko – rozgrywający
7. Marcin Jakacki - kołowy
8. Michał Krawczyk - rozgrywający
9. Karol Królik - rozgrywający
10. Łukasz Cieślak - kołowy

Po spotkaniu planowane jest wieczorne spotkanie zawodników i kibiców w olsztyńskim klubie NEXT (ul. Jaroszyka 3), który znajduje się na Jarotach. Będzie okazja do zdjęć i rozmów o sportowych losach Warmii i jej zawodników.

Serdecznie zapraszamy!

shmon


 

Data: 07.10.2014

Następny mecz:

fotografia meczowa
Brak danych
  • Tabela

  • M Br+ Br- Br+/-Pkt.
    1 Gwardia Koszalin 24 841 550 291 / 69
    2 Warmia Energa Olsztyn 24 865 672 193 / 60
    3 Jeziorak Iława 24 818 743 75 / 58
    4 SMS ZPRP I Kwidzyn 24 822 772 50 / 48
    5 Jedynka Morąg 24 725 667 58 / 45
    6 Tytani Wejherowo 24 821 762 59 / 44
    7 MKS Grudziądz 24 738 677 61 / 42
    8 KPR Gryfino 24 778 840 -62 / 28
    9 Sparta Oborniki 24 666 732 -66 / 22
    10 Sambor Tczew 24 652 784 -132 / 22
    11 USAR Kwidzyn 24 650 733 -83 / 15
    12 AZS Bydgoszcz 24 671 803 -132 / 15
    13 Szczypiorniak Olsztyn 24 582 894 -312 / 0
  • Kolejka 16
    - Szczypiorniak Olsztyn 18:33
    (10:13)
    Sparta Oborniki
    - Jeziorak Iława 35:33
    (19:14)
    Jedynka Morąg
    - Sambor Tczew 25:35
    (11:18)
    Tytani Wejherowo
    - AZS Bydgoszcz 19:37
    (9:18)
    Gwardia Koszalin
    - USAR Kwidzyn 28:33
    (16:16)
    Warmia Energa Olsztyn
    - KPR Gryfino 28:32
    (14:15)
    MKS Grudziądz
  • Zawodnik Bramek Meczy Liga Puchar Średnia
    Andrzej Kryński 210 24 210/24 0/0 8.75 b/m
    Marcin Malewski 110 24 110/24 0/0 4.58 b/m
    Jakub Zemełka 105 23 105/23 0/0 4.57 b/m
    Szymon Adamczyk 103 24 103/24 0/0 4.29 b/m
    Michał Safiejko 68 23 68/23 0/0 2.96 b/m
    Dawid Reichel 61 19 61/19 0/0 3.21 b/m
    Michał Sikorski 42 24 42/24 0/0 1.75 b/m
    Filip Drobik 39 23 39/23 0/0 1.7 b/m
    Dawid Przysiek 38 23 38/23 0/0 1.65 b/m
    Piotr Dzido (K) 35 24 35/24 0/0 1.46 b/m
    Piotr Skiba 21 20 21/20 0/0 1.05 b/m
    Jan Lewandowski 17 24 17/24 0/0 0.71 b/m
    Bartosz Prusko 6 11 6/11 0/0 0.55 b/m
    Dominik Jaworski 3 21 3/21 0/0 0.14 b/m
    Wiktor Zamojski 3 6 3/6 0/0 0.5 b/m
    Piotr Rynkiewicz 2 21 2/21 0/0 0.1 b/m
    Cezary Kaczmarczyk 0 21 0/21 0/0 0 b/m
Sponsor tytularny: Energa
Patronat medialny: Radio Olsztyn Radio ESKA TVP3 Olsztyn