Turniej w Nidzicy: Warmiacy z Pucharem

Turniej w Nidzicy: Warmiacy z Pucharem

Udanie dla olsztynian zakończył się sobotni turniej charytatywny w Nidzicy. Po serir rzutów karnych Warmia pokonała w finale KAR-DO Gdynia.

wyniki meczów grupowych

OKPR Warmia Traveland - MKS Henri Lloyd Brodnica 30:15 (14:6)

Warmia: Mateusz Gawryś, Łukasz Zakreta oraz Patryk Terlecki-1, Mateusz Kopyciński-3, Marcin Malewski-6, Oskar Kempiński-4, Radosław Jankowski-4, Paweł Deptuła-1, Michał Krawczyk-3, Michał Sikorski-5, Kamil Nogal-0, Dominik Droździk-1, Bartosz Bonk-0, Sebastian Koledziński-2
MKS Brodnica: Krzysztof Muszak, Paweł Janowski oraz Jakub Mazur-0, Marcin Malinowski-0, Marcin Porzeczka-0, Artur Sadowski-2, Karol Kryczka-3, Sebastian Wakc-0, Kamil Nets-1, Łukasz Olszewski-0, Paweł Kruszewski-3, Robert Orzech-2, Patryk Biliński-0. Mateusz Matlach-0, Mateusz Orłowski-3, Jakub Zakrzewski-1

KS Warszawianka - KAR-DO Spójnia Gdynia 18:20 (7:8)

Najwiecej bramek: dla Warszawianki: Mateusz Sikora-5 i Mateusz Szmuli-4, dla Kar-Do Gdynia: Mateusz Wróbel-5, Michal Derdzikowski, Łukasz Szlingier, Michał Chyła po 3

o 3 miejsce

KS Warszawianka - MKS Henri Lloyd Brodnica 21:29

Finał

Warmia Traveland - Kar-DO Spójnia Gdynia 21:21(14:8) (karne 5:4)

Przez większośc meczu zdecydowana przewaga Warmii. Olsztynianie imponowali dobra obroną, Radosław Jankowski skutecznościa (9 bramek) i wydawało się, że nie będzie kłopotów z odniesieniem zwycięstwa . Trener Karol Adamowicz zdeccydował się wycofac wiodących zawodników, a ich zastepcy nie podołali zadaniu i błyskawicznie roztrwonili dorobek. Skończyło się więc na remisie, na szczęście Warmia wygrała konkurs rzutów karnych.

Kolejność
1 OKPR Warmia Traveland Olsztyn
2 Kar-Do Spójnia Gdynia
3 MKS Henri Lloyd Brodnica
4 KS Warszawianka

Wyróżnienia indywidualne
Najlepsz bramkarz - Mateusz Gawryś (Warmia)
Najlepszy zawodnik - Mateusz Wróbel (Kar-Do Gdynia)
Król strzelców - Radosław Jankowski (Warmia) 13 bramek

Najlepsi w zespołach:
Warmia Olsztyn - Michał Sikorski
Kar-Do Gdynia - Piotr Stelmasik
MKS Brodnica - Mateusz Orłowski
Warszawianka - Tomasz Szałkucki


źródło: www.wama-sport.pl



 

Data: 25.08.2014

Następny mecz:

fotografia meczowa
Warmia Energa Olsztyn
VS
Stal Gorzów
Data: 2022.12.10 18:00
  • Tabela

  • M Br+ Br- Br+/-Pkt.
    1 KPR Legionowo 10 344 241 103 / 29
    2 Handball Stal Mielec 10 299 260 39 / 26
    3 AZS-AWF Biała Podlaska 10 302 267 35 / 24
    4 Śląsk Wrocław 10 305 303 2 / 17
    5 MKS Wieluń 10 277 283 -6 / 16
    6 KPR Żukowo 10 289 295 -6 / 15
    7 Stal Gorzów 10 255 246 9 / 14
    8 Olimpia Piekary Śląskie 10 284 280 4 / 13
    9 Zagłębie Sosnowiec 10 285 317 -32 / 11
    10 Nielba Wągrowiec 10 265 308 -43 / 11
    11 SRS Przemyśl 10 286 310 -24 / 10
    12 Padwa Zamość 10 231 255 -24 / 9
    13 Anilana Łódź 10 258 290 -32 / 9
    14 Warmia Energa Olsztyn 10 264 289 -25 / 6
  • Kolejka 10
    - Olimpia Piekary Śląskie 30:31
    (17:18)
    Nielba Wągrowiec
    - KPR Legionowo 45:28
    (24:15)
    Śląsk Wrocław
    - Handball Stal Mielec 39:29
    (21:14)
    Zagłębie Sosnowiec
    - Anilana Łódź 26:26
    (14:15)
    MKS Wieluń
    - Stal Gorzów 25:29
    (11:15)
    KPR Żukowo
    - AZS-AWF Biała Podlaska 24:23
    (9:10)
    Padwa Zamość
    - SRS Przemyśl 28:26
    (11:11)
    Warmia Energa Olsztyn
  • Zawodnik Bramek Meczy Liga Puchar Średnia
    Marcin Malewski 51 11 43/9 8/2 4.64 b/m
    Marcin Laskowski 43 11 33/9 10/2 3.91 b/m
    Dawid Reichel 43 11 34/9 9/2 3.91 b/m
    Michał Safiejko 26 11 21/9 5/2 2.36 b/m
    Adam Konkel 24 11 17/9 7/2 2.18 b/m
    Piotr Skiba 24 11 21/9 3/2 2.18 b/m
    Michał Sikorski 22 8 22/8 0/0 2.75 b/m
    Dominik Stępień 17 10 10/8 7/2 1.7 b/m
    Mateusz Kopyciński 13 4 13/4 0/0 3.25 b/m
    Damian Szniter 12 11 10/9 2/2 1.09 b/m
    Szymon Mucha 12 11 5/9 7/2 1.09 b/m
    Jakub Zemełka 10 11 4/9 6/2 0.91 b/m
    Jakub Kohrs 8 3 5/1 3/2 2.67 b/m
    Damian Pawelec 2 2 2/2 0/0 1 b/m
    Daniel Makowski 0 11 0/9 0/2 0 b/m
    Cezary Kaczmarczyk 0 11 0/9 0/2 0 b/m

Liga Centralna

Sponsor tytularny: Energa
Patronat medialny: Radio Olsztyn Radio ESKA TVP3 Olsztyn