Turniej w Nidzicy: Warmiacy z Pucharem

Turniej w Nidzicy: Warmiacy z Pucharem

Udanie dla olsztynian zakończył się sobotni turniej charytatywny w Nidzicy. Po serir rzutów karnych Warmia pokonała w finale KAR-DO Gdynia.

wyniki meczów grupowych

OKPR Warmia Traveland - MKS Henri Lloyd Brodnica 30:15 (14:6)

Warmia: Mateusz Gawryś, Łukasz Zakreta oraz Patryk Terlecki-1, Mateusz Kopyciński-3, Marcin Malewski-6, Oskar Kempiński-4, Radosław Jankowski-4, Paweł Deptuła-1, Michał Krawczyk-3, Michał Sikorski-5, Kamil Nogal-0, Dominik Droździk-1, Bartosz Bonk-0, Sebastian Koledziński-2
MKS Brodnica: Krzysztof Muszak, Paweł Janowski oraz Jakub Mazur-0, Marcin Malinowski-0, Marcin Porzeczka-0, Artur Sadowski-2, Karol Kryczka-3, Sebastian Wakc-0, Kamil Nets-1, Łukasz Olszewski-0, Paweł Kruszewski-3, Robert Orzech-2, Patryk Biliński-0. Mateusz Matlach-0, Mateusz Orłowski-3, Jakub Zakrzewski-1

KS Warszawianka - KAR-DO Spójnia Gdynia 18:20 (7:8)

Najwiecej bramek: dla Warszawianki: Mateusz Sikora-5 i Mateusz Szmuli-4, dla Kar-Do Gdynia: Mateusz Wróbel-5, Michal Derdzikowski, Łukasz Szlingier, Michał Chyła po 3

o 3 miejsce

KS Warszawianka - MKS Henri Lloyd Brodnica 21:29

Finał

Warmia Traveland - Kar-DO Spójnia Gdynia 21:21(14:8) (karne 5:4)

Przez większośc meczu zdecydowana przewaga Warmii. Olsztynianie imponowali dobra obroną, Radosław Jankowski skutecznościa (9 bramek) i wydawało się, że nie będzie kłopotów z odniesieniem zwycięstwa . Trener Karol Adamowicz zdeccydował się wycofac wiodących zawodników, a ich zastepcy nie podołali zadaniu i błyskawicznie roztrwonili dorobek. Skończyło się więc na remisie, na szczęście Warmia wygrała konkurs rzutów karnych.

Kolejność
1 OKPR Warmia Traveland Olsztyn
2 Kar-Do Spójnia Gdynia
3 MKS Henri Lloyd Brodnica
4 KS Warszawianka

Wyróżnienia indywidualne
Najlepsz bramkarz - Mateusz Gawryś (Warmia)
Najlepszy zawodnik - Mateusz Wróbel (Kar-Do Gdynia)
Król strzelców - Radosław Jankowski (Warmia) 13 bramek

Najlepsi w zespołach:
Warmia Olsztyn - Michał Sikorski
Kar-Do Gdynia - Piotr Stelmasik
MKS Brodnica - Mateusz Orłowski
Warszawianka - Tomasz Szałkucki


źródło: www.wama-sport.pl



 

Data: 25.08.2014

Następny mecz:

fotografia meczowa
Stal Gorzów
VS
Warmia Energa
Data: 2022.05.21 18:00
  • Tabela

  • M Br+ Br- Br+/-Pkt.
    1 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 25 775 631 144 / 68
    2 KPR Legionowo 25 728 640 88 / 52
    3 AZS-AWF Biała Podlaska 25 743 664 79 / 50
    4 Stal Gorzów 25 676 670 6 / 47
    5 SRS Przemyśl 25 757 755 2 / 41
    6 GKS Żukowo 25 760 764 -4 / 39
    7 Śląsk Wrocław 25 703 757 -54 / 36
    8 Padwa Zamość 25 703 703 0 / 35
    9 MKS Wieluń 25 679 709 -30 / 32
    10 Warmia Energa 25 691 696 -5 / 31
    11 Zagłębie Sosnowiec 25 744 781 -37 / 31
    12 Nielba Wągrowiec 25 739 768 -29 / 29
    13 Miedź Legnica 25 687 745 -58 / 18
    14 MKS Grudziądz 25 693 795 -102 / 16
  • Kolejka 24
    - SRS Przemyśl 34:35
    (20:19)
    Warmia Energa
    - Miedź Legnica 25:27
    (9:14)
    Śląsk Wrocław
    - AZS-AWF Biała Podlaska 24:23
    (9:12)
    KPR Legionowo
    - Stal Gorzów 27:24
    (14:11)
    MKS Wieluń
    - MKS Grudziądz 21:36
    (10:22)
    KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.
    - Zagłębie Sosnowiec 25:35
    (16:14)
    Nielba Wągrowiec
    - GKS Żukowo 31:30
    (18:14)
    Padwa Zamość
  • Zawodnik Bramek Meczy Liga Puchar Średnia
    Marcin Malewski 129 28 117/25 12/3 4.61 b/m
    Michał Klapka 89 27 82/24 7/3 3.3 b/m
    Adam Konkel 83 27 70/24 13/3 3.07 b/m
    Damian Didyk 79 27 73/24 6/3 2.93 b/m
    Adrian Gruszczyński 76 27 69/24 7/3 2.81 b/m
    Adrian Chełmiński 71 26 67/24 4/2 2.73 b/m
    Dawid Reichel 69 28 62/25 7/3 2.46 b/m
    Mateusz Kopyciński 52 24 41/21 11/3 2.17 b/m
    Jakub Zemełka 43 21 36/18 7/3 2.05 b/m
    Marcin Laskowski 24 28 22/25 2/3 0.86 b/m
    Dominik Stępień 23 28 21/25 2/3 0.82 b/m
    Michał Sikorski 18 24 14/21 4/3 0.75 b/m
    Michał Safiejko 8 12 5/10 3/2 0.67 b/m
    Jakub Kozłowski 7 12 7/11 0/1 0.58 b/m
    Daniel Makowski 1 27 1/24 0/3 0.04 b/m
    Cezary Kaczmarczyk 0 22 0/19 0/3 0 b/m
    Krystian Matusiak 0 20 0/16 0/2 0 b/m
Sponsor tytularny: Energa Grupa Orlen
Patronat medialny: Radio Olsztyn Radio ESKA TVP3 Olsztyn