Plan przygotowań Warmii

Plan przygotowań Warmii

Znany jest już precyzyjny plan sparingów i przygotowań I-ligowej Warmii do sezonu 2014/2015.

::4662:: Warmiacy 1. sierpnia w Olsztyńskiej Szkole Wyższej przejdą badania wydolnościowe pod kierunkiem dr Tomasza Boraczyńskiego. W ten sposób zespół rozpocznie cykl przygotowań do nadchodzącego sezonu. Tymczasem poznaliśmy plany sparingowe zespołu. Wśród rywali są ekipy z grupy A I ligi, w której rywalizować będzie Warmia Traveland Olsztyn.

Mecze kontrolne
13.08.2014 Warmia Traveland - Meble Wójcik Elbląg
16.08.2014 Meble Wójcik - Warmia Traveland
23.08.2014 Turniej o Puchar Burmistrza Nidzicy (poniżej szczegółowy opis zawodów)
07.09. 2014 KS Legionowo - Warmia Traveland

Przewiduje się również rozegranie meczów z MMTS Kwidzyn i KS Szczypiorniak
 

Turniej o Puchar Burmistrza Nidzicy

Miejsce i termin: 23.08.2014 r, Hala Widowiskowo Sportowa w Nidzicy u. Polna 8
Organizator: Zespół Obsługi Oświaty i Sportu, OKPR „Warmia Traveland” Olsztyn
Zespoły:
1/ KS „Warszawianka”
2/ SPR Kar-Do Spójnia Gdynia
3/ MKS Brodnica
4/ OKPR Warmia Traveland Olsztyn

Mecze rozgrywane będą 2 x 25 min
Harmonogram:

1/ godzina 11.00 - 12.00
OKPR Warmia Traveland - MKS Brodnica

2/ godzina 12.30 - 13.30
KS Warszawianka - KAR-DO Spójnia Gdynia

Przerwa do godziny 15.00

3/ godzina 15.30 - 16.30 (mecz o trzecie miejsce)
przegrani mecz 1 - przegrani mecz 2

4/ godzina 17.00 - 18.00
wygrani mecz 1 - wygrani mecz 2 (mecz o pierwsze miejsce)
 

shmon

 

Data: 23.07.2014

Następny mecz:

fotografia meczowa
Warmia Energa Olsztyn
VS
Stal Gorzów
Data: 2022.12.10 18:00
  • Tabela

  • M Br+ Br- Br+/-Pkt.
    1 KPR Legionowo 10 344 241 103 / 29
    2 Handball Stal Mielec 10 299 260 39 / 26
    3 AZS-AWF Biała Podlaska 10 302 267 35 / 24
    4 Śląsk Wrocław 10 305 303 2 / 17
    5 MKS Wieluń 10 277 283 -6 / 16
    6 KPR Żukowo 10 289 295 -6 / 15
    7 Stal Gorzów 10 255 246 9 / 14
    8 Olimpia Piekary Śląskie 10 284 280 4 / 13
    9 Zagłębie Sosnowiec 10 285 317 -32 / 11
    10 Nielba Wągrowiec 10 265 308 -43 / 11
    11 SRS Przemyśl 10 286 310 -24 / 10
    12 Padwa Zamość 10 231 255 -24 / 9
    13 Anilana Łódź 10 258 290 -32 / 9
    14 Warmia Energa Olsztyn 10 264 289 -25 / 6
  • Kolejka 10
    - Olimpia Piekary Śląskie 30:31
    (17:18)
    Nielba Wągrowiec
    - KPR Legionowo 45:28
    (24:15)
    Śląsk Wrocław
    - Handball Stal Mielec 39:29
    (21:14)
    Zagłębie Sosnowiec
    - Anilana Łódź 26:26
    (14:15)
    MKS Wieluń
    - Stal Gorzów 25:29
    (11:15)
    KPR Żukowo
    - AZS-AWF Biała Podlaska 24:23
    (9:10)
    Padwa Zamość
    - SRS Przemyśl 28:26
    (11:11)
    Warmia Energa Olsztyn
  • Zawodnik Bramek Meczy Liga Puchar Średnia
    Marcin Malewski 56 12 48/10 8/2 4.67 b/m
    Marcin Laskowski 49 12 39/10 10/2 4.08 b/m
    Dawid Reichel 43 12 34/10 9/2 3.58 b/m
    Michał Safiejko 28 12 23/10 5/2 2.33 b/m
    Adam Konkel 28 12 21/10 7/2 2.33 b/m
    Piotr Skiba 25 12 22/10 3/2 2.08 b/m
    Michał Sikorski 22 9 22/9 0/0 2.44 b/m
    Dominik Stępień 18 11 11/9 7/2 1.64 b/m
    Szymon Mucha 14 12 7/10 7/2 1.17 b/m
    Mateusz Kopyciński 13 4 13/4 0/0 3.25 b/m
    Damian Szniter 12 12 10/10 2/2 1 b/m
    Jakub Zemełka 10 12 4/10 6/2 0.83 b/m
    Jakub Kohrs 8 4 5/2 3/2 2 b/m
    Damian Pawelec 2 2 2/2 0/0 1 b/m
    Daniel Makowski 0 12 0/10 0/2 0 b/m
    Cezary Kaczmarczyk 0 12 0/10 0/2 0 b/m

Liga Centralna

Sponsor tytularny: Energa
Patronat medialny: Radio Olsztyn Radio ESKA TVP3 Olsztyn