Mikołajkowe Show Sportowe zagra dla trenera Włodarczyka

Mikołajkowe Show Sportowe zagra dla trenera Włodarczyka

Olsztyńscy szczypiorniści wezmą udział w niecodziennym wydarzeniu sportowym, które powraca do kalendarza imprez kulturalno-sportowych w Olsztynie
 
Mikołajkowe Show Sportowe, które odbędzie się pod patronatem Prezydenta Miasta Olsztyna odbędzie się 13 stycznia w olsztyńskiej hali Urania o godzinie 18:00. Spotkanie sportowców z kibicami to nie tylko zabawa. Tegoroczna impreza będzie pretekstem do zbiórki pieniędzy na rzecz poszkodowanego w wypadku samochodowym trenera tenisa ziemnego, Wojciecha Włodarczyka. Na parkiecie zobaczymy przedstawicielki i przedstawicieli sportów zespołowych oraz indywidualnych z Olsztyna, którzy ponownie zaprezentują się w... dyscyplinach, w których na co dzień nie występują. Ostatnim punktem wieczoru będzie walka dwóch utytułowanych sportowców w sportach walki.


Program imprezy charytatywnej Mikołajkowy Show Sportowy pod patronatem Prezydenta Miasta Olsztyna
data  13.01.2014 r. (poniedziałek). godz. 18 00 HWS „Urania”
WSTĘP WOLNY

godz 17.00 - w Muzeum Sportu mieszczącym się w Urani odbędzie się aukcja - między innymi rakiety Jerzego Janowicza z turnieju w Paryżu z meczu z Rafaelem Nadalem, jak również karykatur sławnych tenisistów
godz. 18 00 – otwarcie Prezydent Miasta Piotr Grzymowicz
godz. 18 05 – specjalny pokaz gimnastyczek SMS-u Olsztyn
godz. 18 15 – mecz w piłkę ręczną pomiędzy koszykarkami KKS Olsztyn, a piłkarzami Stomilu (sędziuje Pan Zbigniew Czapla)
godz. 18 30 – konkurs sprawnościowy, gimnastyczki kontra siatkarze Indykpolu AZS UWM (prowadzi Pani Trener Anna Michels)
godz. 18 45 – mecz piłki nożnej i amerykańskiego futbolu pomiędzy piłkarkami Stomilu a SKFA LAKERS Olsztyn (I połowa piłka nożna, druga połowa amerykański futbol) (sędziują: PP Bartosz Bania – Prezes Lakers, Marek Maleszewski - trener)
godz. 19 00 – występ cheerleadres OSiR, oraz cheerledersów OKPR Warmia-Traveland (prowadzi P. Trener Ewa Szemplińska)
godz. 19 05 – mecz w koszykówkę pomiędzy zespołem żeńskim Stomilu, a piłkarzami ręcznymi Warmii Traveland (sędziują PP Alicja i Tomasz Sztąberscy)
godz.19 20 – mecz w mini tenisa ziemnego pomiędzy Prezydentem Miasta Piotrem Grzymowiczem a Pawłem Papke (sędziuje Prezes WMZTZ Pan Mirosław Umras)
godz. 19 30 – WALKA WIECZORU: Joanna Jędrzejczyk - sześciokrotna mistrzyni świata w boksie tajskim oraz Tomasz Szewczak -  wielokrotny mistrz świata w Ju-jitsu (sędziuje trener Paweł Derlacz)

organizatorzy
OSiR Olsztyn
Leszek Dublaszewski

ogłoszenie organizatora

Data: 27.12.2013

Następny mecz:

fotografia meczowa
Stal Gorzów
VS
Warmia Energa
Data: 2022.05.21 18:00
  • Tabela

  • M Br+ Br- Br+/-Pkt.
    1 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 25 775 631 144 / 68
    2 KPR Legionowo 25 728 640 88 / 52
    3 AZS-AWF Biała Podlaska 25 743 664 79 / 50
    4 Stal Gorzów 25 676 670 6 / 47
    5 SRS Przemyśl 25 757 755 2 / 41
    6 GKS Żukowo 25 760 764 -4 / 39
    7 Śląsk Wrocław 25 703 757 -54 / 36
    8 Padwa Zamość 25 703 703 0 / 35
    9 MKS Wieluń 25 679 709 -30 / 32
    10 Warmia Energa 25 691 696 -5 / 31
    11 Zagłębie Sosnowiec 25 744 781 -37 / 31
    12 Nielba Wągrowiec 25 739 768 -29 / 29
    13 Miedź Legnica 25 687 745 -58 / 18
    14 MKS Grudziądz 25 693 795 -102 / 16
  • Kolejka 24
    - SRS Przemyśl 34:35
    (20:19)
    Warmia Energa
    - Miedź Legnica 25:27
    (9:14)
    Śląsk Wrocław
    - AZS-AWF Biała Podlaska 24:23
    (9:12)
    KPR Legionowo
    - Stal Gorzów 27:24
    (14:11)
    MKS Wieluń
    - MKS Grudziądz 21:36
    (10:22)
    KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.
    - Zagłębie Sosnowiec 25:35
    (16:14)
    Nielba Wągrowiec
    - GKS Żukowo 31:30
    (18:14)
    Padwa Zamość
  • Zawodnik Bramek Meczy Liga Puchar Średnia
    Marcin Malewski 129 28 117/25 12/3 4.61 b/m
    Michał Klapka 89 27 82/24 7/3 3.3 b/m
    Adam Konkel 83 27 70/24 13/3 3.07 b/m
    Damian Didyk 79 27 73/24 6/3 2.93 b/m
    Adrian Gruszczyński 76 27 69/24 7/3 2.81 b/m
    Adrian Chełmiński 71 26 67/24 4/2 2.73 b/m
    Dawid Reichel 69 28 62/25 7/3 2.46 b/m
    Mateusz Kopyciński 52 24 41/21 11/3 2.17 b/m
    Jakub Zemełka 43 21 36/18 7/3 2.05 b/m
    Marcin Laskowski 24 28 22/25 2/3 0.86 b/m
    Dominik Stępień 23 28 21/25 2/3 0.82 b/m
    Michał Sikorski 18 24 14/21 4/3 0.75 b/m
    Michał Safiejko 8 12 5/10 3/2 0.67 b/m
    Jakub Kozłowski 7 12 7/11 0/1 0.58 b/m
    Daniel Makowski 1 27 1/24 0/3 0.04 b/m
    Cezary Kaczmarczyk 0 22 0/19 0/3 0 b/m
    Krystian Matusiak 0 20 0/16 0/2 0 b/m
Sponsor tytularny: Energa Grupa Orlen
Patronat medialny: Radio Olsztyn Radio ESKA TVP3 Olsztyn