Trener i siódemka 15-lecia wybrane!

Trener i siódemka 15-lecia wybrane!

Zakończył się plebiscyt, w którym kibice olsztyńskiego klubu mieli okazję oddać swój głos na trenera i siódemkę Warmii Olsztyn.

Zabawa, która powstała z inicjatywy dyrektora klubu, Leszka Dublaszewskiego przyjęła się wsród kibiców zespołu ze stolicy Warmii i Mazur. W konkursie głosowano łącznie1030 razy. Historyczną siódemkę, według kibiców, utworzyli:

Bramkarz: Sebastian Sokołowski - 323 głosy
Lewoskrzydłowy: Marcin Malewski - 402 glosy
Prawoskrzydłowy: Michał Bartczak - 624 głosów
Lewy rozgrywający: Jacek Zyśk - 454 głosy
Prawy rozgrywający: Piotr Frelek - 734 głosy
Środek rozegrania: Adam Tetyk - 458 głosów
Kołowy: Marek Boneczko - 639 głosów

Szkoleniowcem 15-lecia został śp. Edward Strząbała, który poprowadził zespół Warmii do historycznego V miejsca w PGNiG Superlidze [3. miejsce w sezonie zasadniczym-shmon].

Pozostałe miejsca w rankingu:
bramkarze: 2. Adam Wolański (290 głosów), 3. Wojciech Boniecki (136), 4. Robert Łabuziński (118), 5. Łukasz Szymański (105), 6. Adam Piekarski (58)
lewoskrzydłowi: 2. Mateusz Kopyciński (400), 3. Adam Waśko (124), 4. Grzegorz Steć (74), 5. Jarosław Sapalski (30)
prawoskrzydłowi: 2. Dawid Wojtaszewski (135), 3. Andrzej Bystram (118), 4. Paweł Ćwikliński (93), 5. Kamil Kwiecień (60)
Lewy rozgrywajacy: 2. Krzysztof Szymkowiak (240), 3. Krzysztof Kłosowski (185), 4. Karol Królik (84), 5. Tomasz Kuczyński (67)
prawy rozgrywający: 2. Daniel Urbanowicz (122), 3. Marek Staniszewski 103), 4. Tomasz Garbacewicz (71)
środkowy rozgrywajacy: 2. Mariusz Gujski (315), 3. Michał Krawczyk (92), 4. Tomasz Dowgiałło (85), 5. Łukasz Masiak (80)
kołowy: 2. Krzysztof Maciejewski (165), 3. Szymon Hegier (123), 4. Marcin Jakacji (61), 5. Bartosz Wuszter (42)

Ponadto kapitan Warmii, Jacek Zyśk wylosował nagrody dla uczestników plebiscytu. Fundatorem nagród rzeczowych była firma Florentyna, a nagrody wręczył jej Prezes - Andrzej Wróbel.

Nagrodzeni:
Adam Malina
Marek Raćkowski
Artur Szczepański

Nagroda specjalna - dzień meczowy z zawodnikami Warmii:
Kornelia Romanowska

UWAGA! Osoby, które w trakcie meczu nie odebrały nagrody zapraszamy do klubu po ich odbiór (Olsztyn, ul.Dworcowa 48A, tel: 89 539 01 01). Panią Kornelię prosimy o kontakt z dyrektorem klubu, Leszkiem Dublaszewskim w celu umówienia dnia meczowego z zawodnikami. Planowany dzień to 15 stycznia 2014 (pierwsza kolejka rundy rewanżowej; spotkanie z SMS Gdańsk)


shmon

 

Data: 16.12.2013

Następny mecz:

fotografia meczowa
Brak danych
  • Tabela

  • M Br+ Br- Br+/-Pkt.
    1 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 26 803 662 141 / 68
    2 KPR Legionowo 26 760 667 93 / 55
    3 AZS-AWF Biała Podlaska 26 774 692 82 / 53
    4 Stal Gorzów 26 703 697 6 / 48
    5 SRS Przemyśl 26 790 786 4 / 44
    6 GKS Żukowo 26 785 789 -4 / 40
    7 Padwa Zamość 26 730 726 4 / 38
    8 Śląsk Wrocław 26 726 784 -58 / 36
    9 Zagłębie Sosnowiec 26 780 808 -28 / 34
    10 MKS Wieluń 26 704 734 -30 / 34
    11 Warmia Energa 26 718 723 -5 / 33
    12 Nielba Wągrowiec 26 770 801 -31 / 29
    13 Miedź Legnica 26 714 777 -63 / 18
    14 MKS Grudziądz 26 720 831 -111 / 16
  • Kolejka 26
    - GKS Żukowo 25:25
    (14:13)
    MKS Wieluń
    - Padwa Zamość 27:23
    (15:12)
    Śląsk Wrocław
    - Miedź Legnica 27:32
    (13:16)
    KPR Legionowo
    - SRS Przemyśl 33:31
    (21:14)
    Nielba Wągrowiec
    - AZS-AWF Biała Podlaska 31:28
    (13:16)
    KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.
    - Zagłębie Sosnowiec 36:27
    (16:15)
    MKS Grudziądz
    - Stal Gorzów 27:27
    (11:16)
    Warmia Energa
  • Zawodnik Bramek Meczy Liga Puchar Średnia
    Marcin Malewski 133 29 121/26 12/3 4.59 b/m
    Michał Klapka 92 28 85/25 7/3 3.29 b/m
    Adam Konkel 84 28 71/25 13/3 3 b/m
    Damian Didyk 81 28 75/25 6/3 2.89 b/m
    Adrian Chełmiński 80 27 76/25 4/2 2.96 b/m
    Adrian Gruszczyński 79 28 72/25 7/3 2.82 b/m
    Dawid Reichel 71 29 64/26 7/3 2.45 b/m
    Mateusz Kopyciński 54 25 43/22 11/3 2.16 b/m
    Jakub Zemełka 43 21 36/18 7/3 2.05 b/m
    Marcin Laskowski 24 29 22/26 2/3 0.83 b/m
    Dominik Stępień 23 29 21/26 2/3 0.79 b/m
    Michał Sikorski 19 25 15/22 4/3 0.76 b/m
    Michał Safiejko 8 12 5/10 3/2 0.67 b/m
    Jakub Kozłowski 7 13 7/12 0/1 0.54 b/m
    Daniel Makowski 1 28 1/25 0/3 0.04 b/m
    Cezary Kaczmarczyk 0 22 0/19 0/3 0 b/m
    Krystian Matusiak 0 21 0/17 0/2 0 b/m
Sponsor tytularny: Energa Grupa Orlen
Patronat medialny: Radio Olsztyn Radio ESKA TVP3 Olsztyn