Plany sparingowe Warmii

Plany sparingowe Warmii

Przedstawiamy plany meczów sparingowych w ramach przygotowania do nadchodzącego sezonu I ligi.

Warmiacy od ponad tygodnia przygotowują się do kolejnego sezonu na pierwszoligowych parkietach. Po zmianach kadrowych, do jakich doszło w ekipie Karola Adamowicza, przychodzi czas na sprawdzenie nowych zawodników w towarzyskich spotkaniach. W dniach 23-24 sierpnia olsztynianie zagrają w turnieju rozgrywanym w Malborku, trzy dni później zaplanowany został sparing z II-ligowym zespołem z Brodnicy, a serię spotkań prawdopodobnie zakończy spotkanie sparingowe z Wójcik Meble Elbląg. Pierwszy mecz w ramach rozgrywek ligowych Warmiacy rozegrają w Gdańsku z tamtejszym SMS-em 14 lub 15 września.
 
I Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej mężczyzn
o PUCHAR PREZESA ZARZĄDU KRAJOWEJ SPÓŁKI CUKROWEJ S.A. w Toruniu.

Termin rozgrywania turnieju - 23 – 24. 08. 2013r.
Miejsce rozgrywek: Hala Sportowa Gimnazjum Nr 3 ul. Wybickiego 32 82-200 Malbork
Zespoły uczestniczące (podział na grupy):

GRUPA „A”
1. OLIMPUS-85 Kiszyniów (Mołdawia)
2. WARMIA Olsztyn
3. POGOŃ HANDBALL Szczecin

Grupa „B”
1. MMTS Kwidzyn
2. VIRET CMC Zawiercie
3. POLSKI CUKIER-POMEZANIA Malbork

Terminarz

Piątek 23.08.2013r.

godz. 14:00 OLIMPUS-85 Kiszyniów – WARMIA Olsztyn
godz. 15:45 MMTS Kwidzyn - VIRET CMC Zawiercie
godz. 17:00 Oficjalne otwarcie turnieju
godz. 17:45 POGOŃ HANDBALL Szczecin - OLIMPUS-85 Kiszyniów
godz. 19:30 POLSKI CUKIER POMEZANIA - VIRET CMC Zawiercie

Sobota 24.08.2013 r.

godz. 12:00 WARMIA Olsztyn - POGOŃ HANDBALL Szczecin
godz. 13:45 POLSKI CUKIER POMEZANIA - MMTS Kwidzyn

Mecze o miejsca:

V – VI godz. 15:30 III”A” - III „B”
III – IV godz. 17:15 II „A” - II „B”
I -II godz. 19:00 I „A” - I „B”

Godz. 20:30 - Zakończenie turnieju - wręczenie nagród

System rozgrywek: Wszystkie mecze rozgrywane będą w regulaminowym czasie 2x30 minut + przerwa 10-15 minut

shmon

Data: 12.08.2013

Następny mecz:

fotografia meczowa
Brak danych
  • Tabela

  • M Br+ Br- Br+/-Pkt.
    1 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 26 803 662 141 / 68
    2 KPR Legionowo 26 760 667 93 / 55
    3 AZS-AWF Biała Podlaska 26 774 692 82 / 53
    4 Stal Gorzów 26 703 697 6 / 48
    5 SRS Przemyśl 26 790 786 4 / 44
    6 GKS Żukowo 26 785 789 -4 / 40
    7 Padwa Zamość 26 730 726 4 / 38
    8 Śląsk Wrocław 26 726 784 -58 / 36
    9 Zagłębie Sosnowiec 26 780 808 -28 / 34
    10 MKS Wieluń 26 704 734 -30 / 34
    11 Warmia Energa 26 718 723 -5 / 33
    12 Nielba Wągrowiec 26 770 801 -31 / 29
    13 Miedź Legnica 26 714 777 -63 / 18
    14 MKS Grudziądz 26 720 831 -111 / 16
  • Kolejka 26
    - GKS Żukowo 25:25
    (14:13)
    MKS Wieluń
    - Padwa Zamość 27:23
    (15:12)
    Śląsk Wrocław
    - Miedź Legnica 27:32
    (13:16)
    KPR Legionowo
    - SRS Przemyśl 33:31
    (21:14)
    Nielba Wągrowiec
    - AZS-AWF Biała Podlaska 31:28
    (13:16)
    KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.
    - Zagłębie Sosnowiec 36:27
    (16:15)
    MKS Grudziądz
    - Stal Gorzów 27:27
    (11:16)
    Warmia Energa
  • Zawodnik Bramek Meczy Liga Puchar Średnia
    Marcin Malewski 133 29 121/26 12/3 4.59 b/m
    Michał Klapka 92 28 85/25 7/3 3.29 b/m
    Adam Konkel 84 28 71/25 13/3 3 b/m
    Damian Didyk 81 28 75/25 6/3 2.89 b/m
    Adrian Chełmiński 80 27 76/25 4/2 2.96 b/m
    Adrian Gruszczyński 79 28 72/25 7/3 2.82 b/m
    Dawid Reichel 71 29 64/26 7/3 2.45 b/m
    Mateusz Kopyciński 54 25 43/22 11/3 2.16 b/m
    Jakub Zemełka 43 21 36/18 7/3 2.05 b/m
    Marcin Laskowski 24 29 22/26 2/3 0.83 b/m
    Dominik Stępień 23 29 21/26 2/3 0.79 b/m
    Michał Sikorski 19 25 15/22 4/3 0.76 b/m
    Michał Safiejko 8 12 5/10 3/2 0.67 b/m
    Jakub Kozłowski 7 13 7/12 0/1 0.54 b/m
    Daniel Makowski 1 28 1/25 0/3 0.04 b/m
    Cezary Kaczmarczyk 0 22 0/19 0/3 0 b/m
    Krystian Matusiak 0 21 0/17 0/2 0 b/m
Sponsor tytularny: Energa Grupa Orlen
Patronat medialny: Radio Olsztyn Radio ESKA TVP3 Olsztyn