Warmiacy odpowiedzieli! Powrót z Elbląga z tarczą

Warmiacy odpowiedzieli! Powrót z Elbląga z tarczą

Zawodnicy z Olsztyna wzięli sprawy w swoje ręce. Po złych wiadomościach dotyczących problemów finansowych klubu Zyśk i spółka pokazali, że pomimo kłopotów szczypiorniści nie zamierzają spuszczać w tym sezonie z tonu. Podopieczni Maciejewskiego i Adamowicza w dobrym stylu wygrali turniej o Puchar Prezydenta Miasta Elbląga.

Wyniki V Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Elbląga

12 stycznia 2013 r. (sobota)

KS Meble Wójcik Elbląg – Kar-Do Spójnia Gdynia 24:28 (15:13)

OKPR Warmia Traveland Olsztyn – Pomezania Malbork 29:29 (17:13)
Warmia Traveland: Wojciech Boniecki, Maciej Koledziński, Mateusz Gawryś - Marcin Malewski 7, Radosław Dzieniszewski 5, Mateusz Kopyciński 4, Karol Królik 3, Łukasz Kowalczyk 3, Mateusz Kostrzewa 3, Jacek Zyśk 2, Bartosz Wuszter 1, Paweł Deptuła 1, Oskar Kempiński

Kar-Do Spójnia Gdynia – KS Tytani Wejherowo 27:23 (12:8)

SMS Gdańsk – OKPR Warmia Traveland Olsztyn 21:27 (13:14)
Warmia Traveland: Wojciech Boniecki, Maciej Koledziński, Mateusz Gawryś - Radosław Dzieniszewski 7, Marcin Malewski 6,  Bartosz Wuszter 5, Jacek Zyśk 4, Mateusz Kopyciński 3, Karol Królik 1, Mateusz Kostrzewa 1, Oskar Kempiński, Paweł Deptuła, Łukasz Kowalczyk

KS Meble Wójcik Elbląg – KS Tytani Wejherowo 26:17 (12:9)

SMS Gdańsk - Pomezania Malbork 29:31 (13:22)

Tabela Grupy I

1 Kar-Do Spójnia Gdynia 2 4 55:47
2 KS Beble Wójcik Elbląg 2 2 50:45
3 KS Tytami Wejherowo 2 0 40:53

Tabela Grupy II

1 OKPR Warmia Traveland Olsztyn 2 3 56:50
2 Pomezania Malbork 2 3 60:58
3 SMS Gdańsk 2 0 50:58

Niedziela (13.01.2013)

o 5 miejsce
SMS Gdańsk – Tytani Wejherowo 38:22

o 3 miejsce
KS Meble Wójcik Elbląg - Pomezania Malbork 27:27 (12:15) po karnych 31:29

o 1 miejsce
OKPR Warmia Traveland Olsztyn Kar - Do Spójnia Gdynia 24:22 (12:10)
Warmia Traveland: Wojciech Boniecki, Maciej Koledziński, Mateusz Gawryś -  Radosław Dzieniszewski 7, Łukasz Kowalczyk 5, Marcin Malewski 4, Mateusz Kopyciński 3, Oskar Kempiński 2, Jacek Zyśk 2, Mateusz Kostrzewa 1, Paweł Deptuła, Karol Królik

Kolejność w turnieju

1 OKPR Warmia Traveland Olsztyn
2 Kar-Do Spójnia Gdynia
3 KS Meble Wójcik Elbląg
4 Pomezania Malboork
5 SMS Gdańsk
6 Tytani Wejherowo

Najlepsi w zespołach (nagrody indywidualne)

Maciej Koledziński (Warmia Traveland)
Mateusz Wróbel (Kar-Do Gdynia)
Marek Wróbel (KS Meble Wójcik)
Marek Boneczko (Pomezania)
Rafał Ktupa (SMS Gdańsk)
Jakub Poereljng (Tytani)

shmon

 

Data: 13.01.2013

Następny mecz:

fotografia meczowa
Brak danych
  • Tabela

  • M Br+ Br- Br+/-Pkt.
    1 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 26 803 662 141 / 68
    2 KPR Legionowo 26 760 667 93 / 55
    3 AZS-AWF Biała Podlaska 26 774 692 82 / 53
    4 Stal Gorzów 26 703 697 6 / 48
    5 SRS Przemyśl 26 790 786 4 / 44
    6 GKS Żukowo 26 785 789 -4 / 40
    7 Padwa Zamość 26 730 726 4 / 38
    8 Śląsk Wrocław 26 726 784 -58 / 36
    9 Zagłębie Sosnowiec 26 780 808 -28 / 34
    10 MKS Wieluń 26 704 734 -30 / 34
    11 Warmia Energa 26 718 723 -5 / 33
    12 Nielba Wągrowiec 26 770 801 -31 / 29
    13 Miedź Legnica 26 714 777 -63 / 18
    14 MKS Grudziądz 26 720 831 -111 / 16
  • Kolejka 26
    - GKS Żukowo 25:25
    (14:13)
    MKS Wieluń
    - Padwa Zamość 27:23
    (15:12)
    Śląsk Wrocław
    - Miedź Legnica 27:32
    (13:16)
    KPR Legionowo
    - SRS Przemyśl 33:31
    (21:14)
    Nielba Wągrowiec
    - AZS-AWF Biała Podlaska 31:28
    (13:16)
    KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.
    - Zagłębie Sosnowiec 36:27
    (16:15)
    MKS Grudziądz
    - Stal Gorzów 27:27
    (11:16)
    Warmia Energa
  • Zawodnik Bramek Meczy Liga Puchar Średnia
    Marcin Malewski 133 29 121/26 12/3 4.59 b/m
    Michał Klapka 92 28 85/25 7/3 3.29 b/m
    Adam Konkel 84 28 71/25 13/3 3 b/m
    Damian Didyk 81 28 75/25 6/3 2.89 b/m
    Adrian Chełmiński 80 27 76/25 4/2 2.96 b/m
    Adrian Gruszczyński 79 28 72/25 7/3 2.82 b/m
    Dawid Reichel 71 29 64/26 7/3 2.45 b/m
    Mateusz Kopyciński 54 25 43/22 11/3 2.16 b/m
    Jakub Zemełka 43 21 36/18 7/3 2.05 b/m
    Marcin Laskowski 24 29 22/26 2/3 0.83 b/m
    Dominik Stępień 23 29 21/26 2/3 0.79 b/m
    Michał Sikorski 19 25 15/22 4/3 0.76 b/m
    Michał Safiejko 8 12 5/10 3/2 0.67 b/m
    Jakub Kozłowski 7 13 7/12 0/1 0.54 b/m
    Daniel Makowski 1 28 1/25 0/3 0.04 b/m
    Cezary Kaczmarczyk 0 22 0/19 0/3 0 b/m
    Krystian Matusiak 0 21 0/17 0/2 0 b/m
Sponsor tytularny: Energa Grupa Orlen
Patronat medialny: Radio Olsztyn Radio ESKA TVP3 Olsztyn