Przed Warmią zagra olsztyńska młodzież

W olsztyńskiej Uranii odbędzie się małe święto szczypiorniaka. Na parkiecie pojawią się zespoły młodych adeptów piłki ręcznej z roczników 2001 i młodszych, którzy powalczą o puchar MPEC.

 
Wszystkich fanów piłki ręcznej zapraszamy od godziny 11:30 do hali Urania, gdzie odbędzie się turniej o Puchar MPEC. Po zawodach, które zakończą się około godziny 16 kibiców będzie czekać kolejna "uczta" sportowa. W ramach 12. kolejki I ligi Warmia Traveland Olsztyn podejmie lidera grupa A, KPR Legionowo. Mecz zaplanowany został na godzinę 18.

REGULAMIN I TURNIEJU MPEC HANDBALL CUP O PUCHAR PREZESA MPEC ::4165::

Organizator
Olsztyński Klub Piłki Ręcznej Warmia Traveland ul. Dworcowa 48A, 10-437 Olsztyn

Patronat
Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej, Olsztyn
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie 10-558 Olsztyn, ul. Żołnierska 13a

Termin i miejsce
8.12.2012 (sobota) - hala Urania

Plan turnieju
godz. 11.30 – uroczyste otwarcie
11.45 - 16 - zawody
16.00 – uroczyste zakończenie

Uczestnictwo
- w turnieju mogą uczestniczyć chłopcy urodzeni w roku 2001 i młodsi.
- czas gry 2x15min,wykluczenie1 min
- zawodnicy winni posiadać pisemne oświadczenie rodziców o zgodzie na udział w turnieju oraz braku przeciwwskazań zdrowotnych
- w turnieju biorą udział cztery drużyny
- organizator zapewnia opiekę medyczną

Nagrody
- każda drużyna otrzyma puchar (zwycięzca oraz trzy pozostałe drużyny) i dyplom

Nagrody indywidualne
- król strzelców
- najlepszy bramkarz turnieju
- najlepszy zawodnik turnieju
- najlepsi w zespołach

Puchary i medale dla uczestników turnieju oraz nagrody indywidualne funduje Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej, dyplomy przygotuje organizator

Sprawy różne
Koszty związane z organizacją turnieju pokrywa organizator
Drużyny przyjeżdżają na koszt własny
Organizator nie odpowiada za ewentualne wypadki; uczestnicy ubezpieczają we własnym zakresie
Sędzia główny zawodów pan Zbigniew Czapla

Zgłoszone drużyny
1. SP9 Elbląg
2. UKS Olsztyniak
3. KS Szczypiorniak
4. MDK Bartoszyce

shmon


Data: 07.12.2012

Następny mecz:

fotografia meczowa
Brak danych
  • Tabela

  • M Br+ Br- Br+/-Pkt.
    1 Gwardia Koszalin 24 841 550 291 / 69
    2 Warmia Energa Olsztyn 24 865 672 193 / 60
    3 Jeziorak Iława 24 818 743 75 / 58
    4 SMS ZPRP I Kwidzyn 24 822 772 50 / 48
    5 Jedynka Morąg 24 725 667 58 / 45
    6 Tytani Wejherowo 24 821 762 59 / 44
    7 MKS Grudziądz 24 738 677 61 / 42
    8 KPR Gryfino 24 778 840 -62 / 28
    9 Sparta Oborniki 24 666 732 -66 / 22
    10 Sambor Tczew 24 652 784 -132 / 22
    11 USAR Kwidzyn 24 650 733 -83 / 15
    12 AZS Bydgoszcz 24 671 803 -132 / 15
    13 Szczypiorniak Olsztyn 24 582 894 -312 / 0
  • Kolejka 16
    - Szczypiorniak Olsztyn 18:33
    (10:13)
    Sparta Oborniki
    - Jeziorak Iława 35:33
    (19:14)
    Jedynka Morąg
    - Sambor Tczew 25:35
    (11:18)
    Tytani Wejherowo
    - AZS Bydgoszcz 19:37
    (9:18)
    Gwardia Koszalin
    - USAR Kwidzyn 28:33
    (16:16)
    Warmia Energa Olsztyn
    - KPR Gryfino 28:32
    (14:15)
    MKS Grudziądz
  • Zawodnik Bramek Meczy Liga Puchar Średnia
    Andrzej Kryński 210 24 210/24 0/0 8.75 b/m
    Marcin Malewski 110 24 110/24 0/0 4.58 b/m
    Jakub Zemełka 105 23 105/23 0/0 4.57 b/m
    Szymon Adamczyk 103 24 103/24 0/0 4.29 b/m
    Michał Safiejko 68 23 68/23 0/0 2.96 b/m
    Dawid Reichel 61 19 61/19 0/0 3.21 b/m
    Michał Sikorski 42 24 42/24 0/0 1.75 b/m
    Filip Drobik 39 23 39/23 0/0 1.7 b/m
    Dawid Przysiek 38 23 38/23 0/0 1.65 b/m
    Piotr Dzido (K) 35 24 35/24 0/0 1.46 b/m
    Piotr Skiba 21 20 21/20 0/0 1.05 b/m
    Jan Lewandowski 17 24 17/24 0/0 0.71 b/m
    Bartosz Prusko 6 11 6/11 0/0 0.55 b/m
    Dominik Jaworski 3 21 3/21 0/0 0.14 b/m
    Wiktor Zamojski 3 6 3/6 0/0 0.5 b/m
    Piotr Rynkiewicz 2 21 2/21 0/0 0.1 b/m
    Cezary Kaczmarczyk 0 21 0/21 0/0 0 b/m
Sponsor tytularny: Energa
Patronat medialny: Radio Olsztyn Radio ESKA TVP3 Olsztyn