P. Ćwikliński i S. Sokolowski w kadrze Waszkiewicza

P. Ćwikliński i S. Sokolowski w kadrze Waszkiewicza

Związek Piłki Ręcznej w Polsce podał  listę zawodników powołanych do szerokiej kadry narodowej mężczyzn na konsultacje szkoleniową do Chorzowa (18-19 grudnia)  i międzynarodowy turniej na Słowacji (20-22 grudnia). Prowadzący tę grupę Daniel Waszkiewicz wybrał skrzydłowego  Pawła Ćwiklińskiego i w roli rezerwowego bramkarza Sebastiana Sokołowskiego (obaj Warmii Anders Group Społem Olsztyn). Jak więc widać olsztynianie są nadal w kręgu zainteresowań selekcjonerów, choć realnie rzecz biorąc do pierwszej reprezentacji jeszcze dość daleko.

Oto pełna lista powołanych zawodników
1. Syprzak Kamil - SPR Wisła Płock SA
2. Szpera Marek - SPR BRW Stal Mielec
3. Babicz Adam - SPR BRW Stal Mielec
4. Gierak Łukasz - MKS Nielba Wągrowiec
5. Przysiek Dawid - MKS Nielba Wągrowiec
6. Peret Michał - MMTS Kwidzyn
7. Kostrzewa Damian - MMTS Kwidzyn
8. Orzechowski Robert  - MMTS Kwidzyn
9. Daćko Marek - MKS Piotrkowianin Piotrków Tr.
10. Ćwikliński Paweł - OKPR Warmia Traveland Olsztyn
11. Gumiński Wojciech - MKS Zagłębie Lubin    
12. Malcher Adam - MKS Zagłębie Lubin
13. Przybylski Mateusz - KS Vive-Targi Kielce
14. Wyszomirski Piotr - KS Azoty Puławy
15. Świątek Adam - SPR Chrobry Głogów
16. Koprowski Bartłomiej - MSPR Siódemka Miedź Legnica
17. Giela Arthur - SG Solingen BHC (Niemcy)
Zawodnicy rezerwowi:
- Stachera Rafał - SPR Chrobry Głogów
- Sokołowski Sebastian - OKPR Warmia Traveland Olsztyn
- Krajewski Przemysław - MKS Nielba Wągrowiec
Kadra szkoleniowa:
- Waszkiewicz Daniel - trener główny
- Wleklak Damian - trener
- Pilch Marcin - trener
               
Zawodnicy zbiorą się: dnia 18.12.2011 (niedziela) do godz. 17:00 w hotelu Arsenal Palace w Chorzowie; ul. Paderewskiego 35.


Data: 09.12.2011

Następny mecz:

fotografia meczowa
Brak danych
  • Tabela

  • M Br+ Br- Br+/-Pkt.
    1 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 26 803 662 141 / 68
    2 KPR Legionowo 26 760 667 93 / 55
    3 AZS-AWF Biała Podlaska 26 774 692 82 / 53
    4 Stal Gorzów 26 703 697 6 / 48
    5 SRS Przemyśl 26 790 786 4 / 44
    6 GKS Żukowo 26 785 789 -4 / 40
    7 Padwa Zamość 26 730 726 4 / 38
    8 Śląsk Wrocław 26 726 784 -58 / 36
    9 Zagłębie Sosnowiec 26 780 808 -28 / 34
    10 MKS Wieluń 26 704 734 -30 / 34
    11 Warmia Energa 26 718 723 -5 / 33
    12 Nielba Wągrowiec 26 770 801 -31 / 29
    13 Miedź Legnica 26 714 777 -63 / 18
    14 MKS Grudziądz 26 720 831 -111 / 16
  • Kolejka 26
    - GKS Żukowo 25:25
    (14:13)
    MKS Wieluń
    - Padwa Zamość 27:23
    (15:12)
    Śląsk Wrocław
    - Miedź Legnica 27:32
    (13:16)
    KPR Legionowo
    - SRS Przemyśl 33:31
    (21:14)
    Nielba Wągrowiec
    - AZS-AWF Biała Podlaska 31:28
    (13:16)
    KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.
    - Zagłębie Sosnowiec 36:27
    (16:15)
    MKS Grudziądz
    - Stal Gorzów 27:27
    (11:16)
    Warmia Energa
  • Zawodnik Bramek Meczy Liga Puchar Średnia
    Marcin Malewski 133 29 121/26 12/3 4.59 b/m
    Michał Klapka 92 28 85/25 7/3 3.29 b/m
    Adam Konkel 84 28 71/25 13/3 3 b/m
    Damian Didyk 81 28 75/25 6/3 2.89 b/m
    Adrian Chełmiński 80 27 76/25 4/2 2.96 b/m
    Adrian Gruszczyński 79 28 72/25 7/3 2.82 b/m
    Dawid Reichel 71 29 64/26 7/3 2.45 b/m
    Mateusz Kopyciński 54 25 43/22 11/3 2.16 b/m
    Jakub Zemełka 43 21 36/18 7/3 2.05 b/m
    Marcin Laskowski 24 29 22/26 2/3 0.83 b/m
    Dominik Stępień 23 29 21/26 2/3 0.79 b/m
    Michał Sikorski 19 25 15/22 4/3 0.76 b/m
    Michał Safiejko 8 12 5/10 3/2 0.67 b/m
    Jakub Kozłowski 7 13 7/12 0/1 0.54 b/m
    Daniel Makowski 1 28 1/25 0/3 0.04 b/m
    Cezary Kaczmarczyk 0 22 0/19 0/3 0 b/m
    Krystian Matusiak 0 21 0/17 0/2 0 b/m
Sponsor tytularny: Energa Grupa Orlen
Patronat medialny: Radio Olsztyn Radio ESKA TVP3 Olsztyn