W Pucharze Polski z Vive Kielce

W Pucharze Polski z Vive Kielce

W siedzibie Związku Piłki Ręcznej w Polsce rozlosowano pary Pucharu Polski mężczyzn. Warmia AndersGroup Społem Olsztyn rozpocznie rywalizacje od 1/8 finału, tak jak pozostałe zespoły superligi i zmierzy się 9 listopada na własnym boisku z Vive Targi Kielce. Oczywiście jest to rywal z najwyższej półki, obrońca tego trofeum, aktualny wicemistrz Polski, uczestnik Ligi Mistrzów.
W meczu ligowym rozegranym niedawno w Uranii Warmia przegrała z kielczanami 21:31. Wizyta Vive w Olsztynie zawsze jest wydarzeniem. Liczymy na mobilizację naszych zawodników, a wtedy widowisko na pewno dostarczy dużo emocji.
Terminarz Pucharu Polski
I runda
26.10.2011 r. (środa)
PM/1 UKS Szczypiorniak Olsztyn – Gaz-System Pogoń Szczecin
PM/2 UKS Orły Dąbrowa Białostocka – ZEPTER AZS UW Warszawa
PM/3 SKS Orlik Brzeg – ŚKPR Świdnica
PM/4 KS KSZO Ostrowiec Św. – KS Czuwaj Przemyśl
Zwycięzcy ww. zawodów awansują do 1/8 finału.
1/8 finału
09.11.2011 r. (środa)

PM/5 MMTS Kwidzyn – MKS Zagłębie Lubin
PM/6 zwycięzca PM/2 – SPR Stal Mielec
PM/7 Warmia Anders Group Społem Olsztyn – KS Vive Targi Kielce
PM/8 Orlen Wisła Płock – MKS Nielba Wągrowiec
PM/9 PBS Jurand Ciechanów – SPR Chrobry Głogów
PM/10 zwycięzca PM/4 – NMC Powen Zabrze
PM/11 zwycięzca PM/3 – KS Azoty-Puławy
PM/12 zwycięzca PM/1 – MSPR Siódemka Miedź Legnica
Losowanie rozgrywek ćwierćfinałowych odbędzie się 10.11.2011 r. (czwartek) w siedzibie ZPRP o godz. 12:00.


Data: 19.10.2011

Następny mecz:

fotografia meczowa
Tytani Wejherowo
VS
Warmia Energa Olsztyn
Data: 2024.04.27 00:00
  • Tabela

  • M Br+ Br- Br+/-Pkt.
    1 Gwardia Koszalin 21 743 476 267 / 60
    2 Warmia Energa Olsztyn 21 755 576 179 / 57
    3 Jeziorak Iława 21 725 656 69 / 51
    4 MKS Grudziądz 21 653 592 61 / 39
    5 Jedynka Morąg 21 626 588 38 / 36
    6 Tytani Wejherowo 21 704 655 49 / 35
    7 SMS ZPRP I Kwidzyn 18 600 581 19 / 33
    8 KPR Gryfino 20 635 690 -55 / 23
    9 Sparta Oborniki 21 588 629 -41 / 19
    10 Sambor Tczew 22 598 725 -127 / 19
    11 USAR Kwidzyn 21 568 636 -68 / 15
    12 AZS Bydgoszcz 20 552 662 -110 / 15
    13 Szczypiorniak Olsztyn 20 477 758 -281 / 0
  • Kolejka 16
    - Szczypiorniak Olsztyn 18:33
    (10:13)
    Sparta Oborniki
    - Jeziorak Iława 35:33
    (19:14)
    Jedynka Morąg
    - Sambor Tczew 25:35
    (11:18)
    Tytani Wejherowo
    - AZS Bydgoszcz 19:37
    (9:18)
    Gwardia Koszalin
    - USAR Kwidzyn 28:33
    (16:16)
    Warmia Energa Olsztyn
    - KPR Gryfino 28:32
    (14:15)
    MKS Grudziądz
  • Zawodnik Bramek Meczy Liga Puchar Średnia
    Andrzej Kryński 190 21 190/21 0/0 9.05 b/m
    Jakub Zemełka 95 20 95/20 0/0 4.75 b/m
    Marcin Malewski 93 21 93/21 0/0 4.43 b/m
    Szymon Adamczyk 86 21 86/21 0/0 4.1 b/m
    Michał Safiejko 62 20 62/20 0/0 3.1 b/m
    Dawid Reichel 48 16 48/16 0/0 3 b/m
    Dawid Przysiek 35 21 35/21 0/0 1.67 b/m
    Michał Sikorski 35 21 35/21 0/0 1.67 b/m
    Filip Drobik 33 20 33/20 0/0 1.65 b/m
    Piotr Dzido (K) 32 21 32/21 0/0 1.52 b/m
    Jan Lewandowski 17 21 17/21 0/0 0.81 b/m
    Piotr Skiba 16 17 16/17 0/0 0.94 b/m
    Bartosz Prusko 5 9 5/9 0/0 0.56 b/m
    Dominik Jaworski 3 18 3/18 0/0 0.17 b/m
    Wiktor Zamojski 3 6 3/6 0/0 0.5 b/m
    Cezary Kaczmarczyk 0 18 0/18 0/0 0 b/m
    Piotr Rynkiewicz 0 18 0/18 0/0 0 b/m
Sponsor tytularny: Energa
Patronat medialny: Radio Olsztyn Radio ESKA TVP3 Olsztyn