W Pucharze Polski z Vive Kielce

W Pucharze Polski z Vive Kielce

W siedzibie Związku Piłki Ręcznej w Polsce rozlosowano pary Pucharu Polski mężczyzn. Warmia AndersGroup Społem Olsztyn rozpocznie rywalizacje od 1/8 finału, tak jak pozostałe zespoły superligi i zmierzy się 9 listopada na własnym boisku z Vive Targi Kielce. Oczywiście jest to rywal z najwyższej półki, obrońca tego trofeum, aktualny wicemistrz Polski, uczestnik Ligi Mistrzów.
W meczu ligowym rozegranym niedawno w Uranii Warmia przegrała z kielczanami 21:31. Wizyta Vive w Olsztynie zawsze jest wydarzeniem. Liczymy na mobilizację naszych zawodników, a wtedy widowisko na pewno dostarczy dużo emocji.
Terminarz Pucharu Polski
I runda
26.10.2011 r. (środa)
PM/1 UKS Szczypiorniak Olsztyn – Gaz-System Pogoń Szczecin
PM/2 UKS Orły Dąbrowa Białostocka – ZEPTER AZS UW Warszawa
PM/3 SKS Orlik Brzeg – ŚKPR Świdnica
PM/4 KS KSZO Ostrowiec Św. – KS Czuwaj Przemyśl
Zwycięzcy ww. zawodów awansują do 1/8 finału.
1/8 finału
09.11.2011 r. (środa)

PM/5 MMTS Kwidzyn – MKS Zagłębie Lubin
PM/6 zwycięzca PM/2 – SPR Stal Mielec
PM/7 Warmia Anders Group Społem Olsztyn – KS Vive Targi Kielce
PM/8 Orlen Wisła Płock – MKS Nielba Wągrowiec
PM/9 PBS Jurand Ciechanów – SPR Chrobry Głogów
PM/10 zwycięzca PM/4 – NMC Powen Zabrze
PM/11 zwycięzca PM/3 – KS Azoty-Puławy
PM/12 zwycięzca PM/1 – MSPR Siódemka Miedź Legnica
Losowanie rozgrywek ćwierćfinałowych odbędzie się 10.11.2011 r. (czwartek) w siedzibie ZPRP o godz. 12:00.


Data: 19.10.2011

Następny mecz:

fotografia meczowa
KPR Gryfino
VS
Warmia Energa Olsztyn
Data: 2023.10.07 00:00
  • Tabela

  • M Br+ Br- Br+/-Pkt.
    1 Tytani Wejherowo 3 124 82 42 / 9
    2 Gwardia Koszalin 3 97 59 38 / 9
    3 MKS Grudziądz 3 95 81 14 / 6
    4 Warmia Energa Olsztyn 2 64 51 13 / 6
    5 Jedynka Morąg 3 83 70 13 / 6
    6 Jeziorak Iława 2 68 57 11 / 6
    7 Sparta Oborniki 3 105 87 18 / 4
    8 SMS ZPRP I Kwidzyn 2 68 74 -6 / 3
    9 KPR Gryfino 3 84 106 -22 / 3
    10 AZS Bydgoszcz 3 78 109 -31 / 2
    11 Sambor Tczew 3 78 101 -23 / 0
    12 USAR Kwidzyn 3 71 95 -24 / 0
    13 Szczypiorniak Olsztyn 3 73 116 -43 / 0
  • Kolejka 3
    - Sparta Oborniki 46:25
    (20:9)
    Szczypiorniak Olsztyn
    - Gwardia Koszalin 33:17
    (15:9)
    AZS Bydgoszcz
    - Tytani Wejherowo 37:25
    (19:12)
    Sambor Tczew
    - Jedynka Morąg 22:26
    (11:11)
    Jeziorak Iława
    - Warmia Energa Olsztyn 37:26
    (18:13)
    USAR Kwidzyn
    - MKS Grudziądz 42:29
    (18:13)
    KPR Gryfino
  • Zawodnik Bramek Meczy Liga Puchar Średnia
    Andrzej Kryński 16 2 16/2 0/0 8 b/m
    Szymon Adamczyk 11 2 11/2 0/0 5.5 b/m
    Marcin Malewski 10 2 10/2 0/0 5 b/m
    Michał Safiejko 10 2 10/2 0/0 5 b/m
    Dawid Przysiek 6 2 6/2 0/0 3 b/m
    Jakub Zemełka 4 2 4/2 0/0 2 b/m
    Piotr Dzido (K) 3 2 3/2 0/0 1.5 b/m
    Piotr Skiba 2 2 2/2 0/0 1 b/m
    Michał Sikorski 1 2 1/2 0/0 0.5 b/m
    Filip Drobik 1 2 1/2 0/0 0.5 b/m
    Jan Lewandowski 0 2 0/2 0/0 0 b/m
    Piotr Rynkiewicz 0 2 0/2 0/0 0 b/m
    Dominik Jaworski 0 2 0/2 0/0 0 b/m
    Bartosz Prusko 0 1 0/1 0/0 0 b/m
    Dominik Jankowski 0 1 0/1 0/0 0 b/m
    Cezary Kaczmarczyk 0 1 0/1 0/0 0 b/m
    Wiktor Zamojski 0 1 0/1 0/0 0 b/m
Patronat medialny: Radio Olsztyn Radio ESKA TVP3 Olsztyn