Az dziewięciu w reprezentacjach

Az dziewięciu w reprezentacjach

Aż dziewięciu zawodników Warmii Anders Group Społem Olsztyn znalazło uznanie trenerów
krajowych reprezentacji. Selekcjoner pierwszej drużyny narodowej Bogdan Wenta powołał Daniela Żółtaka oraz jako rezerwowych Mateusza Jankowskiego i Sebastiana Rumniaka.  Jest to okres od 1 lipca do 31 grudnia 2011 i obejmuje wszystkie zgrupowania i mecze.
W  kadrze  B znaleźli się:  Michał Bartczak, Paweł Ćwikliński, Dominik Płócienniczak, Sebastian Sokołowski oraz Mateusz Kopyciński ( nie będzie uczestniczył z powodu kontuzji). Tryb i okres są identyczne jak w przypadku pierwszego zespołu.  Natomiast do reprezentacji Białorusi powołany został Kazimierz Kotliński. Nasz bramkarz uczestniczył będzie w zgrupowaniach oraz eliminacjach do Mistrzostw Świata w 2013 roku.

Data: 09.09.2011

Następny mecz:

fotografia meczowa
Warmia Energa Olsztyn
VS
USAR Kwidzyn
Data: 2023.09.30 17:00
  • Tabela

  • M Br+ Br- Br+/-Pkt.
    1 Tytani Wejherowo 2 87 57 30 / 6
    2 Gwardia Koszalin 2 64 42 22 / 6
    3 Jedynka Morąg 2 61 44 17 / 6
    4 Jeziorak Iława 1 42 35 7 / 3
    5 Warmia Energa Olsztyn 1 27 25 2 / 3
    6 MKS Grudziądz 2 53 52 1 / 3
    7 SMS ZPRP I Kwidzyn 2 68 74 -6 / 3
    8 KPR Gryfino 2 55 64 -9 / 3
    9 AZS Bydgoszcz 2 61 76 -15 / 2
    10 Sparta Oborniki 2 59 62 -3 / 1
    11 Sambor Tczew 2 53 64 -11 / 0
    12 USAR Kwidzyn 2 45 58 -13 / 0
    13 Szczypiorniak Olsztyn 2 48 70 -22 / 0
  • Kolejka 1
    - Sparta Oborniki 30:33
    (14:17)
    KPR Gryfino
    - SMS ZPRP I Kwidzyn 33:32
    (14:18)
    Sambor Tczew
    - Gwardia Koszalin 30:20
    (15:9)
    USAR Kwidzyn
    - Jedynka Morąg 30:23
    (17:9)
    Szczypiorniak Olsztyn
    - Tytani Wejherowo 47:32
    (18:15)
    AZS Bydgoszcz
    - Warmia Energa Olsztyn 27:25
    (16:13)
    MKS Grudziądz
  • Zawodnik Bramek Meczy Liga Puchar Średnia
    Michał Safiejko 7 1 7/1 0/0 7 b/m
    Marcin Malewski 6 1 6/1 0/0 6 b/m
    Andrzej Kryński 4 1 4/1 0/0 4 b/m
    Dawid Przysiek 3 1 3/1 0/0 3 b/m
    Jakub Zemełka 1 1 1/1 0/0 1 b/m
    Piotr Skiba 1 1 1/1 0/0 1 b/m
    Jan Lewandowski 0 1 0/1 0/0 0 b/m
    Dominik Jankowski 0 1 0/1 0/0 0 b/m
    Piotr Rynkiewicz 0 1 0/1 0/0 0 b/m
    Piotr Dzido (K) 0 1 0/1 0/0 0 b/m
    Cezary Kaczmarczyk 0 1 0/1 0/0 0 b/m
    Dominik Jaworski 0 1 0/1 0/0 0 b/m
    Michał Sikorski 0 1 0/1 0/0 0 b/m
    Filip Drobik 0 1 0/1 0/0 0 b/m
Patronat medialny: Radio Olsztyn Radio ESKA TVP3 Olsztyn