Warmia najlepsza na piasku

Warmia najlepsza na piasku

::3780::
W miniony weekend pięciu Warmiaków wzięło udział w turnieju plażowej piłki ręcznej, odbywającym się w Radomiu. Broniący tytułu mistrza Polski olsztynianie bez większych problemów zdobyli komplet zwycięstw i triumfowali w imprezie.


W zawodach odbywających się w Radomiu wzięło udział sześć ekip męskich, wśród których znaleźli się finaliści ubiegłorocznych mistrzostw, ekipy Auli Radom i GRU Poznań. Olsztynianie w składzie: Sebastian Sokołowski, Mateusz Kopyciński, Jacek Zyśk, Marcin Malewski i Paweł Ćwikliński odnotoali pięć zwycięstw, tracąc przez cały turniej jedynie seta. Zespół Warmii Traveland Olsztyn walczy o prawo gry w turnieju fianłowym w Starych Jabłonkach, w którym  będzie miał szansę bronić tytułu mistrza Polski zdobytego po zdetronizowaniu dwukrotnego mistrza, zespół Damy Radę Inowroclaw.

Wyniki turnieju w Radomiu:
Aula Radom – Delta Radom 2:0,
Aula – Warmia Traveland Olsztyn 0:2,
Aula – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2:0,
Aula – GRU Juko Poznań 0:2,
Aula – Promień Kowalewo 0:2;
Delta – Warmia Traveland Olsztyn 0:2,
Delta – Ostrowiec 1:2,
Delta – Kowalewo 0:2,
Delta – Poznań 0:2,
Warmia Traveland Olsztyn – Ostrowiec 2:0,
Warmia Traveland Olsztyn – Poznań 2:1,
Warmia Traveland Olsztyn – Kowalewo 2:0,
Ostrowiec – Poznań 0:2,
Ostrowiec – Kowalewo 2:1,
Poznań – Kowalewo 2:0;

końcowa kolejność: 1. Olsztyn, 2. Poznań, 3. Kowalewo, 4. Aula, 5. Ostrowiec, 6. Delta


shmon

 

Data: 18.07.2011

Następny mecz:

fotografia meczowa
Brak danych
  • Tabela

  • M Br+ Br- Br+/-Pkt.
    1 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 26 803 662 141 / 68
    2 KPR Legionowo 26 760 667 93 / 55
    3 AZS-AWF Biała Podlaska 26 774 692 82 / 53
    4 Stal Gorzów 26 703 697 6 / 48
    5 SRS Przemyśl 26 790 786 4 / 44
    6 GKS Żukowo 26 785 789 -4 / 40
    7 Padwa Zamość 26 730 726 4 / 38
    8 Śląsk Wrocław 26 726 784 -58 / 36
    9 Zagłębie Sosnowiec 26 780 808 -28 / 34
    10 MKS Wieluń 26 704 734 -30 / 34
    11 Warmia Energa 26 718 723 -5 / 33
    12 Nielba Wągrowiec 26 770 801 -31 / 29
    13 Miedź Legnica 26 714 777 -63 / 18
    14 MKS Grudziądz 26 720 831 -111 / 16
  • Kolejka 26
    - GKS Żukowo 25:25
    (14:13)
    MKS Wieluń
    - Padwa Zamość 27:23
    (15:12)
    Śląsk Wrocław
    - Miedź Legnica 27:32
    (13:16)
    KPR Legionowo
    - SRS Przemyśl 33:31
    (21:14)
    Nielba Wągrowiec
    - AZS-AWF Biała Podlaska 31:28
    (13:16)
    KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.
    - Zagłębie Sosnowiec 36:27
    (16:15)
    MKS Grudziądz
    - Stal Gorzów 27:27
    (11:16)
    Warmia Energa
  • Zawodnik Bramek Meczy Liga Puchar Średnia
    Marcin Malewski 129 28 117/25 12/3 4.61 b/m
    Michał Klapka 89 27 82/24 7/3 3.3 b/m
    Adam Konkel 83 27 70/24 13/3 3.07 b/m
    Damian Didyk 79 27 73/24 6/3 2.93 b/m
    Adrian Gruszczyński 76 27 69/24 7/3 2.81 b/m
    Adrian Chełmiński 71 26 67/24 4/2 2.73 b/m
    Dawid Reichel 69 28 62/25 7/3 2.46 b/m
    Mateusz Kopyciński 52 24 41/21 11/3 2.17 b/m
    Jakub Zemełka 43 21 36/18 7/3 2.05 b/m
    Marcin Laskowski 24 28 22/25 2/3 0.86 b/m
    Dominik Stępień 23 28 21/25 2/3 0.82 b/m
    Michał Sikorski 18 24 14/21 4/3 0.75 b/m
    Michał Safiejko 8 12 5/10 3/2 0.67 b/m
    Jakub Kozłowski 7 12 7/11 0/1 0.58 b/m
    Daniel Makowski 1 27 1/24 0/3 0.04 b/m
    Cezary Kaczmarczyk 0 22 0/19 0/3 0 b/m
    Krystian Matusiak 0 20 0/16 0/2 0 b/m
Sponsor tytularny: Energa Grupa Orlen
Patronat medialny: Radio Olsztyn Radio ESKA TVP3 Olsztyn