Terminarz Superligi na sezon 2011/2012

Terminarz Superligi na sezon 2011/2012

Przedstawiamy terminarz rozgrywek PGNiG Superligi Mężczyzn na sezon 2011/2012. Już w pierwszej kolejce olsztynian czka nie lada wyzwanie - starcie ze świeżo upieczonym mistrzem Polski, Wisłą Płock.

1. kolejka - 3/4.09.2011
Jurand Ciechanów - Nielba Wągrowiec
Orlen Wisła Płock - Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn
Chrobry Głogów - MMTS Kwidzyn
Azoty Puławy - BRW Stal Mielec
NMC Powen Zabrze - Zagłębie Lubin
Reflex Miedź Legnica - Vive Targi Kielce

2. kolejka - 10/11.09.2011
Nielba Wągrowiec - Vive Targi Kielce
Zagłębie Lubin - Reflex Miedź Legnica
BRW Stal Mielec - NMC Powen Zabrze
MMTS Kwidzyn - Azoty Puławy
Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn - Chrobry Głogów
Jurand Ciechanów - Orlen Wisła Płock

3. kolejka - 17/18.09.2011
Orlen Wisła Płock - Nielba Wągrowiec
Chrobry Głogów - Jurand Ciechanów
Azoty Puławy - Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn
NMC Powen Zabrze - MMTS Kwidzyn
Reflex Miedź Legnica - BRW Stal Mielec
Vive Targi Kielce - Zagłębie Lubin

4. kolejka - 24/25.09.2011
Nielba Wągrowiec - Zagłębie Lubin
BRW Stal Mielec - Vive Targi Kielce
MMTS Kwidzyn - Reflex Miedź Legnica
Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn - NMC Powen Zabrze
Jurand Ciechanów - Azoty Puławy
Orlen Wisła Płock - Chrobry Głogów

5. kolejka - 1/2.10.2011
Chrobry Głogów - Nielba Wągrowiec
Azoty Puławy - Orlen Wisła Płock
NMC Powen Zabrze - Jurand Ciechanów
Reflex Miedź Legnica - Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn
Vive Targi Kielce - MMTS Kwidzyn
Zagłębie Lubin - BRW Stal Mielec

6. kolejka - 8/9.10.2011
Nielba Wągrowiec - BRW Stal Mielec
MMTS Kwidzyn - Zagłębie Lubin
Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn - Vive Targi Kielce
Jurand Ciechanów - Reflex Miedź Legnica
Orlen Wisła Płock - NMC Powen Zabrze
Chrobry Głogów - Azoty Puławy

7. kolejka - 15/16.10.2011
Azoty Puławy - Nielba Wągrowiec
NMC Powen Zabrze - Chrobry Głogów
Reflex Miedź Legnica - Orlen Wisła Płock
Vive Targi Kielce - Jurand Ciechanów
Zagłębie Lubin - Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn
BRW Stal Mielec - MMTS Kwidzyn

8. kolejka - 22/23.10.2011
Nielba Wągrowiec - MMTS Kwidzyn
Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn - BRW Stal Mielec
Jurand Ciechanów - Zagłębie Lubin
Orlen Wisła Płock - Vive Targi Kielce
Chrobry Głogów - Reflex Miedź Legnica
Azoty Puławy - NMC Powen Zabrze

9. kolejka - 29/30.10.2011
NMC Powen Zabrze - Nielba Wągrowiec
Reflex Miedź Legnica - Azoty Puławy
Vive Targi Kielce - Chrobry Głogów
Zagłębie Lubin - Orlen Wisła Płock
BRW Stal Mielec - Jurand Ciechanów
MMTS Kwidzyn - Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn

10. kolejka - 12/13.11.2011
Nielba Wągrowiec - Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn
Jurand Ciechanów - MMTS Kwidzyn
Orlen Wisła Płock - BRW Stal Mielec
Chrobry Głogów - Zagłębie Lubin
Azoty Puławy - Vive Targi Kielce
NMC Powen Zabrze - Reflex Miedź Legnica

11. kolejka - 19/20.11.2011
Reflex Miedź Legnica - Nielba Wągrowiec
Vive Targi Kielce - NMC Powen Zabrze
Zagłębie Lubin - Azoty Puławy
BRW Stal Mielec - Chrobry Głogów
MMTS Kwidzyn - Orlen Wisła Płock
Warmia-Andars Group-Społem Olsztyn - Jurand Ciechanów

12. kolejka - 26/27.11.2011
Nielba Wągrowiec - Jurand Ciechanów
Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn - Orlen Wisła Płock
MMTS Kwidzyn - Chrobry Głogów
BRW Stal Mielec - Azoty Puławy
Zagłębie Lubin - NMC Powen Zabrze
Vive Targi Kielce - Reflex Miedź Legnica

13. kolejka - 3/4.12.2011
Vive Targi Kielce - Nielba Wągrowiec
Reflex Miedź Legnica - Zagłębie Lubin
NMC Powen Zabrze - BRW Stal Mielec
Azoty Puławy - MMTS Kwidzyn
Chrobry Głogów - Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn
Orlen Wisła Płock - Jurand Ciechanów

14. kolejka - 10/11.12.2011
Nielba Wągrowiec - Orlen Wisła Płock
Jurand Ciechanów - Chrobry Głogów
Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn - Azoty Puławy
MMTS Kwidzyn - NMC Powen Zabrze
BRW Stal Mielec - Reflex Miedź Legnica
Zagłębie Lubin - Vive Targi Kielce

15. kolejka - 17/18.12.2011
Zagłębie Lubin - Nielba Wągrowiec
Vive Targi Kielce - BRW Stal Mielec
Reflex Miedź Legnica - MMTS Kwidzyn
NMC Powen Zabrze - Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn
Azoty Puławy - Jurand Ciechanów
Chrobry Głogów - Orlen Wisła Płock

16. kolejka - 4/5.02.2012
Nielba Wągrowiec - Chrobry Głogów
Orlen Wisła Płock - Azoty Puławy
Jurand Ciechanów - NMC Powen Zabrze
Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn - Reflex Miedź Legnica
MMTS Kwidzyn - Vive Targi Kielce
BRW Stal Mielec - Zagłębie Lubin

17. kolejka - 11/12.02.2012
BRW Stal Mielec - Nielba Wągrowiec
Zagłębie Lubin - MMTS Kwidzyn
Vive Targi Kielce - Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn
Reflex Miedź Legnica - Jurand Ciechanów
NMC Powen Zabrze - Orlen Wisła Płock
Azoty Puławy - Chrobry Głogów

18. kolejka - 18/19.02.2012
Nielba Wągrowiec - Azoty Puławy
Chrobry Głogów - NMC Powen Zabrze
Orlen Wisła Płock - Reflex Miedź Legnica
Jurand Ciechanów - Vive Targi Kielce
Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn - Zagłębie Lubin
MMTS Kwidzyn - BRW Stal Mielec

19. kolejka - 25/26.02.2012
MMTS Kwidzyn - Nielba Wągrowiec
BRW Stal Mielec - Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn
Zagłębie Lubin - Jurand Ciechanów
Vive Targi Kielce - Orlen Wisła Płock
Reflex Miedź Legnica - Chrobry Głogów
NMC Powen Zabrze - Azoty Puławy

20. kolejka - 3/4.03.2012
Nielba Wągrowiec - NMC Powen Zabrze
Azoty Puławy - Reflex Miedź Legnica
Chrobry Głogów - Vive Targi Kielce
Orlen Wisła Płock - Zagłębie Lubin
Jurand Ciechanów - BRW Stal Mielec
Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn - MMTS Kwidzyn

21. kolejka - 7.03.2012
Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn - Nielba Wągrowiec
MMTS Kwidzyn - Jurand Ciechanów
BRW Stal Mielec - Orlen Wisła Płock
Zagłębie Lubin - Chrobry Głogów
Vive Targi Kielce - Azoty Puławy
Reflex Miedź Legnica - NMC Powen Zabrze

22. kolejka - 10.03.2012
Nielba Wągrowiec - Reflex Miedź Legnica
NMC Powen Zabrze - Vive Targi Kielce
Azoty Puławy - Zagłębie Lubin
Chrobry Głogów - BRW Stal Mielec
Orlen Wisła Płock - MMTS Kwidzyn
Jurand Ciechanów - Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn

PGNiG Superliga mężczyzn
Play-off o miejsca 1-8: 17/18.03, 24/25.03 i 28.03.12 r.
Play-off o miejsca 1-4: 21.04, 22.04, 28.04, 29.04, 02.05.12 r.
Play-off o miejsca 1-2 i 3-4: 12.05, 13.05, 19.05, 20.05, 23.05.12 r.
Mecze o miejsca 5-8: 21/22.04, 28/09.04.12 r.
Mecze o miejsca 5-6 i 7-8: 12/13.05, 19/20.05.12 r.
III runda o miejsca 9-12: 17/18.03, 24/25.03, 21/22.04.12 r.
IV runda o miejsca 9-12: 28/29.04, 05/06.05, 12/13.05.12 r.
Baraże: 10 miejsce PGNiG Superliga - I liga: 19/20.05 i 26/27.05.12 r.

Puchar Polski:
1/8 finału: 09.11.11 r.
1/4 finału: 07.12 i 14.12.11 r.
Finał 4: 14/15.04.12 r.


źródło: www.zprp.pl


Data: 20.06.2011

Następny mecz:

fotografia meczowa
Warmia Energa Olsztyn
VS
Stal Gorzów
Data: 2022.12.10 18:00
  • Tabela

  • M Br+ Br- Br+/-Pkt.
    1 KPR Legionowo 10 344 241 103 / 29
    2 Handball Stal Mielec 10 299 260 39 / 26
    3 AZS-AWF Biała Podlaska 10 302 267 35 / 24
    4 Śląsk Wrocław 10 305 303 2 / 17
    5 MKS Wieluń 10 277 283 -6 / 16
    6 KPR Żukowo 10 289 295 -6 / 15
    7 Stal Gorzów 10 255 246 9 / 14
    8 Olimpia Piekary Śląskie 10 284 280 4 / 13
    9 Zagłębie Sosnowiec 10 285 317 -32 / 11
    10 Nielba Wągrowiec 10 265 308 -43 / 11
    11 SRS Przemyśl 10 286 310 -24 / 10
    12 Padwa Zamość 10 231 255 -24 / 9
    13 Anilana Łódź 10 258 290 -32 / 9
    14 Warmia Energa Olsztyn 10 264 289 -25 / 6
  • Kolejka 10
    - Olimpia Piekary Śląskie 30:31
    (17:18)
    Nielba Wągrowiec
    - KPR Legionowo 45:28
    (24:15)
    Śląsk Wrocław
    - Handball Stal Mielec 39:29
    (21:14)
    Zagłębie Sosnowiec
    - Anilana Łódź 26:26
    (14:15)
    MKS Wieluń
    - Stal Gorzów 25:29
    (11:15)
    KPR Żukowo
    - AZS-AWF Biała Podlaska 24:23
    (9:10)
    Padwa Zamość
    - SRS Przemyśl 28:26
    (11:11)
    Warmia Energa Olsztyn
  • Zawodnik Bramek Meczy Liga Puchar Średnia
    Marcin Malewski 51 11 43/9 8/2 4.64 b/m
    Marcin Laskowski 43 11 33/9 10/2 3.91 b/m
    Dawid Reichel 43 11 34/9 9/2 3.91 b/m
    Michał Safiejko 26 11 21/9 5/2 2.36 b/m
    Adam Konkel 24 11 17/9 7/2 2.18 b/m
    Piotr Skiba 24 11 21/9 3/2 2.18 b/m
    Michał Sikorski 22 8 22/8 0/0 2.75 b/m
    Dominik Stępień 17 10 10/8 7/2 1.7 b/m
    Mateusz Kopyciński 13 4 13/4 0/0 3.25 b/m
    Damian Szniter 12 11 10/9 2/2 1.09 b/m
    Szymon Mucha 12 11 5/9 7/2 1.09 b/m
    Jakub Zemełka 10 11 4/9 6/2 0.91 b/m
    Jakub Kohrs 8 3 5/1 3/2 2.67 b/m
    Damian Pawelec 2 2 2/2 0/0 1 b/m
    Daniel Makowski 0 11 0/9 0/2 0 b/m
    Cezary Kaczmarczyk 0 11 0/9 0/2 0 b/m

Liga Centralna

Sponsor tytularny: Energa
Patronat medialny: Radio Olsztyn Radio ESKA TVP3 Olsztyn