Pięciu Warmiaków na liście trenera kadry B

Pięciu Warmiaków na liście trenera kadry B

::3704::
Pięciu zawodników Warmii znalazło się na liście trenera Leszka Biernackiego - szkoleniowca kadry B na zgrupowanie i mecze kontrolne, które odbędą się w Wągrowcu.


Wśród szczypiornsitów powołancyh do zaplecza pierwszej reprezentacji są Mateusz Jankowski, Michał Bartczak i Paweł Ćwikliński. W rezerwie są jeszcze Sebastian Sokołowski i Mateusz Kopyciński. Dla wszystkich jest to kolejne powołanie do kadry. W przypadku ewentualnego wyjazdu popularnego Kopyta, będzie to jego pierwszy wyjazd od momentu zakończenia gry w reprezentacji młodzieżowej. Co ciekawe, pukający do pierwszej reprezentacji Bartczak nie znalazł uznania w oczach trenera I reprezentacji Bogdana Wenty, tymczasem do pierwszej reprezentacji został powołany... Łukasz Janyst (Stal Mielec).



Plan zgrupowania:

07 - 09.03.2011 - Wągrowiec - konsultacja szkoleniowa
10 - 12.03.2010 - Wągrowiec - turniej międzypaństwowy

Program turnieju:

10.03.2011
Norwegia B - Turcja A 16:00
Polska B - Belgia A 18:00

11.03.2011
Norwegia B - Belgia A 16:00
Polska B - Turcja A 18:00

12.03.2011
Belgia A - Turcja A 10:00
Polska B - Norwegia B 12:00

Kadra:
1. Kamil Syprzak - SPR Wisła Płock SA
2. Adam Twardo - SPR Wisła Płock SA
3. Rafał Stachera - SPR Chrobry Głogów
4. Łukasz Achruk - KPR Piotrkowianin Piotrków Tr.
5. Marek Szpera - SPR BRW Stal Mielec
6. Piotr Adamczak - MKS Zagłębie Lubin
7. Adam Babicz - SPR BRW Stal Mielec
8. Łukasz Gierak - MKS Nielba Wągrowiec
9. Dawid Przysiek - MKS Nielba Wągrowiec
10. Peret Michał - MMTS Kwidzyn
11. Kamil Krieger - MMTS Kwidzyn
12. Damian Kostrzewa - MMTS Kwidzyn
13. Mateusz Jankowski - OKPR Warmia Anders Group Społem Olsztyn
14. Paweł Ćwikliński - OKPR
Warmia Anders Group Społem Olsztyn
15. Michał Bartczak - OKPR Warmia Anders Group Społem Olsztyn
16. Wojciech Gumiński - MKS Zagłębie Lubin
17. Paul Bar - HBW Balingen (Niemcy)
18. Arthur Giela - SG Solingen BHC (Niemcy)

Zawodnicy pozostający w rezerwie:
- Krzysztof Szczecina - KS Vive-Targi Kielce
- Michał Bednarek - SPR Chrobry Głogów
- Michał Wysokiński - SPR Chrobry Głogów
- Sebastian Sokołowski - OKPR Warmia Anders Group Społem Olsztyn
- Mateusz Kopyciński - OKPR Warmia Anders Group Społem Olsztyn
- Bartosz Witkowski - MKS Nielba Wągrowiec
- Przemysław Krajewski - MKS Nielba Wągrowiec
- Rafał Przybylski - MKS Nielba Wągrowiec
- Mateusz Przybylski - KS AZS AWF Gorzów Wlkp.
- Dariusz Rosiek - MKS Zagłębie Lubin

Kadra szkoleniowa:
- Leszek Biernacki - trener główny
- Jarosław Cieślikowski - trener
- Vangielis Karpatsopoulos - lekarz
- Andrzej Gąsiorek - fizjoterapeuta
- Andrzej Kaczorowski - statystyk

źródło: zprp.pl


Data: 23.02.2011

Następny mecz:

fotografia meczowa
Brak danych
  • Tabela

  • M Br+ Br- Br+/-Pkt.
    1 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 26 803 662 141 / 68
    2 KPR Legionowo 26 760 667 93 / 55
    3 AZS-AWF Biała Podlaska 26 774 692 82 / 53
    4 Stal Gorzów 26 703 697 6 / 48
    5 SRS Przemyśl 26 790 786 4 / 44
    6 GKS Żukowo 26 785 789 -4 / 40
    7 Padwa Zamość 26 730 726 4 / 38
    8 Śląsk Wrocław 26 726 784 -58 / 36
    9 Zagłębie Sosnowiec 26 780 808 -28 / 34
    10 MKS Wieluń 26 704 734 -30 / 34
    11 Warmia Energa 26 718 723 -5 / 33
    12 Nielba Wągrowiec 26 770 801 -31 / 29
    13 Miedź Legnica 26 714 777 -63 / 18
    14 MKS Grudziądz 26 720 831 -111 / 16
  • Kolejka 26
    - GKS Żukowo 25:25
    (14:13)
    MKS Wieluń
    - Padwa Zamość 27:23
    (15:12)
    Śląsk Wrocław
    - Miedź Legnica 27:32
    (13:16)
    KPR Legionowo
    - SRS Przemyśl 33:31
    (21:14)
    Nielba Wągrowiec
    - AZS-AWF Biała Podlaska 31:28
    (13:16)
    KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.
    - Zagłębie Sosnowiec 36:27
    (16:15)
    MKS Grudziądz
    - Stal Gorzów 27:27
    (11:16)
    Warmia Energa
  • Zawodnik Bramek Meczy Liga Puchar Średnia
    Marcin Malewski 133 29 121/26 12/3 4.59 b/m
    Michał Klapka 92 28 85/25 7/3 3.29 b/m
    Adam Konkel 84 28 71/25 13/3 3 b/m
    Damian Didyk 81 28 75/25 6/3 2.89 b/m
    Adrian Chełmiński 80 27 76/25 4/2 2.96 b/m
    Adrian Gruszczyński 79 28 72/25 7/3 2.82 b/m
    Dawid Reichel 71 29 64/26 7/3 2.45 b/m
    Mateusz Kopyciński 54 25 43/22 11/3 2.16 b/m
    Jakub Zemełka 43 21 36/18 7/3 2.05 b/m
    Marcin Laskowski 24 29 22/26 2/3 0.83 b/m
    Dominik Stępień 23 29 21/26 2/3 0.79 b/m
    Michał Sikorski 19 25 15/22 4/3 0.76 b/m
    Michał Safiejko 8 12 5/10 3/2 0.67 b/m
    Jakub Kozłowski 7 13 7/12 0/1 0.54 b/m
    Daniel Makowski 1 28 1/25 0/3 0.04 b/m
    Cezary Kaczmarczyk 0 22 0/19 0/3 0 b/m
    Krystian Matusiak 0 21 0/17 0/2 0 b/m
Sponsor tytularny: Energa Grupa Orlen
Patronat medialny: Radio Olsztyn Radio ESKA TVP3 Olsztyn