Ostatnie miejsce w Kwidzynie

Ostatnie miejsce w Kwidzynie

W ostatni weekend zespół z Olsztyna wystąpił w turnieju towarzyskim, będącym ostatnim etapem przygotowań do Superligi. Do Kwidzyna Warmiacy udali się bez swoich dwóch podstawowych kołowych, co w pewnym stopniu odbiło się na ich wynikach w zawodach.

Był to przedostatni sprawdzian drużyny przed ligowymi potyczkami. W tygodniu Warmiacy zmierzą się jeszcze w sparingu z Wisłą Płock. Pierwsze spotkanie w nowym roku Warmia zagra 2 lutego (środa) w... Płocku, gdzie zmierzy się z tamtejszymi rezerwami w ramach 1/4 Pucharu Polski. Na ligowe parkiety ekipa ze stolicy Warmii i Mazur powaraca 5 lutego spotkaniem z Miedzią Legnica we własnej hali.

 
Wyniki 1. dnia turnieju:

Warmia Anders Group Społem Olsztyn - Nielba Wągrowiec 27:29 (12:16)

Warmia: Sokołowski, Boniecki - Ćwikliński 4, Nowak 3, Rumniak 4, Gujski 1, Zyśk 1, Molenda, Garbacewicz 1, Kopyciński 1, Bartczak 5, Krawczyk 5, Malewski 1, Moszczyński 1.
Nielba: Konczewski, Kubiszewski - Szulc, Wasilek 2, Witkowski, Krajewski 3, Przysiek 1, Świerad 8, Białaszek, 4, Płócienniczak 2, Ciok 1, Przybylski 5, Tórz 3, Głowiński.

MMTS Kwidzyn - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 39:25 (17:12)

MMTS: Jedowski, Suchowicz - Pacześny 7, Nogowski 2, Mroczkowski 4, Adamuszek 8, Rosiak 3, Cieślak 1, Rombel 5, Seroka 9.
Piotrkowianin: Matulski, Studziński - Pilitowski 3, Mróz, Płócienniczak 3, Wasilewski, Trojanowski 3, Dankowski 5, Matyjasik 1, Wuszter, Masłowski 2, Matiuk, Achruk 4, Laskowski 4.

Wyniki 2. dnia turnieju:

Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 22:27 (12:12)

Nielba Wągrowiec - MMTS Kwidzyn 26:27 (14:14)

Nielba: Konczewski, Kubiszewski - Szulc, Wasilek 3, Krajewski 10, Świerad 5, Białaszek 2, Płócienniczak 3, Ciok, Przybylski 1, Tórz 2, Matłoka, Głowiński.
MMTS: Jedowski, Kiepulski - Pacześny 1, Nogowski 1, Mroczkowski 9, Adamuszek 8, Rosiak 2, Cieślak, Rombel 1, Seroka 5.

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - Nielba Wągrowiec 17:26 (8:12)

Piotrkowianin: Matulski, Studziński - Pilitowski, Mróz 2, Płócienniczak 2, Wasilewski, Trojanowski 2, Dankowski 6, Matyjasik, Wuszter 2, Masłowski, Matiuk 1, Achruk, Laskowski 2.
Nielba: Konczewski, Kubiszewski - Szulc 1, Wasilek 2, Krajewski 2, Świerad 5, Białaszek, Płócienniczak 5, Ciok 1, Przybylski 7, Tórz 2, Matłoka 1, Głowiński.

MMTS Kwidzyn - Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn 23:18 (14:8)

MMTS: Suchowicz - Pacześny 4, Nogowski, Mroczkowski 4, Adamuszek 8, Rosiak 1, Cieślak 4, Rombel, Seroka 2.
Warmia:Sokołowski, Boniecki - Ćwikliński, Rumniak, Gujski 2, Zyśk, Molenda, Garbacewicz, Nowak 2, Kopyciński 4, Bartczak 3 Krawczyk 1, Malewski 1, Moszczyński 5.

Tabela końcowa turnieju:

1. MMTS Kwidzyn 6 89-69 +20
2. Nielba Wągrowiec 4 81-71 +10
3. Piotrkowianin 2 69-87 -18
4. Warmia Olsztyn 0 67-79 -12
W tabeli: miejsce, zespół, punkty, bramki zdobyte/stracone, bilans bramkowy;

Nagrody indywidualne:

Najlepszy bramkarz: Adrian Konczewski - Nielba Wągrowiec
Najwszechstronniejszy zawodnik: Michał Krawczyk - Warmia Olsztyn
Król strzelców: Michał Adamuszek - MMTS Kwidzyn (24 bramki)



źródło: www.SportoweFakty.pl

Data: 24.01.2011

Następny mecz:

fotografia meczowa
Brak danych
  • Tabela

  • M Br+ Br- Br+/-Pkt.
    1 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 26 803 662 141 / 68
    2 KPR Legionowo 26 760 667 93 / 55
    3 AZS-AWF Biała Podlaska 26 774 692 82 / 53
    4 Stal Gorzów 26 703 697 6 / 48
    5 SRS Przemyśl 26 790 786 4 / 44
    6 GKS Żukowo 26 785 789 -4 / 40
    7 Padwa Zamość 26 730 726 4 / 38
    8 Śląsk Wrocław 26 726 784 -58 / 36
    9 Zagłębie Sosnowiec 26 780 808 -28 / 34
    10 MKS Wieluń 26 704 734 -30 / 34
    11 Warmia Energa 26 718 723 -5 / 33
    12 Nielba Wągrowiec 26 770 801 -31 / 29
    13 Miedź Legnica 26 714 777 -63 / 18
    14 MKS Grudziądz 26 720 831 -111 / 16
  • Kolejka 26
    - GKS Żukowo 25:25
    (14:13)
    MKS Wieluń
    - Padwa Zamość 27:23
    (15:12)
    Śląsk Wrocław
    - Miedź Legnica 27:32
    (13:16)
    KPR Legionowo
    - SRS Przemyśl 33:31
    (21:14)
    Nielba Wągrowiec
    - AZS-AWF Biała Podlaska 31:28
    (13:16)
    KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.
    - Zagłębie Sosnowiec 36:27
    (16:15)
    MKS Grudziądz
    - Stal Gorzów 27:27
    (11:16)
    Warmia Energa
  • Zawodnik Bramek Meczy Liga Puchar Średnia
    Marcin Malewski 133 29 121/26 12/3 4.59 b/m
    Michał Klapka 92 28 85/25 7/3 3.29 b/m
    Adam Konkel 84 28 71/25 13/3 3 b/m
    Damian Didyk 81 28 75/25 6/3 2.89 b/m
    Adrian Chełmiński 80 27 76/25 4/2 2.96 b/m
    Adrian Gruszczyński 79 28 72/25 7/3 2.82 b/m
    Dawid Reichel 71 29 64/26 7/3 2.45 b/m
    Mateusz Kopyciński 54 25 43/22 11/3 2.16 b/m
    Jakub Zemełka 43 21 36/18 7/3 2.05 b/m
    Marcin Laskowski 24 29 22/26 2/3 0.83 b/m
    Dominik Stępień 23 29 21/26 2/3 0.79 b/m
    Michał Sikorski 19 25 15/22 4/3 0.76 b/m
    Michał Safiejko 8 12 5/10 3/2 0.67 b/m
    Jakub Kozłowski 7 13 7/12 0/1 0.54 b/m
    Daniel Makowski 1 28 1/25 0/3 0.04 b/m
    Cezary Kaczmarczyk 0 22 0/19 0/3 0 b/m
    Krystian Matusiak 0 21 0/17 0/2 0 b/m
Sponsor tytularny: Energa Grupa Orlen
Patronat medialny: Radio Olsztyn Radio ESKA TVP3 Olsztyn