Wysoka forma popularnego Barszcza!

Wysoka forma popularnego Barszcza!

Michał Bartczak, skrzydłowy olsztyńskiej Warmii nie zwalnia tempa! W drugim meczu podczas turnieju w Wągrowcu leworęczny zawodnik rzucił 11 bramek. W spotkaniu wystąpił również Mateusz Jankowski. Polacy niestety ulegli minimalnie drugiej reprezentacji Czech.

Polska "B" - Czechy "B" 29:30 (14:13)

Polska: Bartczak Michał 11, Peret Michał 5, Krieger Kamil 4, Podsiadło Paweł 3, Szyba Michał 2, Kostrzewa Damian 2, Babicz Adam 1, Jankowski Mateusz 1.
Czechy: Reznicek Tomas 7, Sik Vojtech 5, Cadra Zdenek 4, Hrstka Jakub 4, Lehocky Martin 2, Landa Jan 2, Petrovsky Vojtech 2, Becvar Roman 1, Jurka Miroslav 1, Krupa Stefan 1, Mika Ondrej 1.

Kary: Polska (8 minut), Czechy (10 minut)

Norwegia "B" - Włochy "A" 40:30 (23:12)

Norwegia: Fjeldtvedt Edwin 8, Stegavik Steffen 8, Jondal Magnus 7, Spanne Christian 6, Roe Anders 3, Gjertsen Tobias 3, Hykkerud Jakim 3, Pedersen Eirik Heia 1, Lindboe Andre 1.
Włochy: Skatar Michele 8, Maione Pasquale 6, Volpi Francesco 4, Bisori Alessio 4, Tokic Tin 3, Giannoccaro Umberto 2, Dei Gianni 1, Di Maggio Adriano 1, Rubino Francesco 1.

Kary: Norwegia (12 minut), Włochy (12 minut)



źródło: www.SportoweFakty.pl

Data: 30.10.2010

Następny mecz:

fotografia meczowa
Warmia Energa Olsztyn
VS
Stal Gorzów
Data: 2022.12.10 18:00
  • Tabela

  • M Br+ Br- Br+/-Pkt.
    1 KPR Legionowo 10 344 241 103 / 29
    2 Handball Stal Mielec 10 299 260 39 / 26
    3 AZS-AWF Biała Podlaska 10 302 267 35 / 24
    4 Śląsk Wrocław 10 305 303 2 / 17
    5 MKS Wieluń 10 277 283 -6 / 16
    6 KPR Żukowo 10 289 295 -6 / 15
    7 Stal Gorzów 10 255 246 9 / 14
    8 Olimpia Piekary Śląskie 10 284 280 4 / 13
    9 Zagłębie Sosnowiec 10 285 317 -32 / 11
    10 Nielba Wągrowiec 10 265 308 -43 / 11
    11 SRS Przemyśl 10 286 310 -24 / 10
    12 Padwa Zamość 10 231 255 -24 / 9
    13 Anilana Łódź 10 258 290 -32 / 9
    14 Warmia Energa Olsztyn 10 264 289 -25 / 6
  • Kolejka 10
    - Olimpia Piekary Śląskie 30:31
    (17:18)
    Nielba Wągrowiec
    - KPR Legionowo 45:28
    (24:15)
    Śląsk Wrocław
    - Handball Stal Mielec 39:29
    (21:14)
    Zagłębie Sosnowiec
    - Anilana Łódź 26:26
    (14:15)
    MKS Wieluń
    - Stal Gorzów 25:29
    (11:15)
    KPR Żukowo
    - AZS-AWF Biała Podlaska 24:23
    (9:10)
    Padwa Zamość
    - SRS Przemyśl 28:26
    (11:11)
    Warmia Energa Olsztyn
  • Zawodnik Bramek Meczy Liga Puchar Średnia
    Marcin Malewski 56 12 48/10 8/2 4.67 b/m
    Marcin Laskowski 49 12 39/10 10/2 4.08 b/m
    Dawid Reichel 43 12 34/10 9/2 3.58 b/m
    Michał Safiejko 28 12 23/10 5/2 2.33 b/m
    Adam Konkel 28 12 21/10 7/2 2.33 b/m
    Piotr Skiba 25 12 22/10 3/2 2.08 b/m
    Michał Sikorski 22 9 22/9 0/0 2.44 b/m
    Dominik Stępień 18 11 11/9 7/2 1.64 b/m
    Szymon Mucha 14 12 7/10 7/2 1.17 b/m
    Mateusz Kopyciński 13 4 13/4 0/0 3.25 b/m
    Damian Szniter 12 12 10/10 2/2 1 b/m
    Jakub Zemełka 10 12 4/10 6/2 0.83 b/m
    Jakub Kohrs 8 4 5/2 3/2 2 b/m
    Damian Pawelec 2 2 2/2 0/0 1 b/m
    Daniel Makowski 0 12 0/10 0/2 0 b/m
    Cezary Kaczmarczyk 0 12 0/10 0/2 0 b/m

Liga Centralna

Sponsor tytularny: Energa
Patronat medialny: Radio Olsztyn Radio ESKA TVP3 Olsztyn