Warmiacy w kadrze "B"

Warmiacy w kadrze

::3444::
Dwóch Warmiaków znalazło się wśród zawodników powołanych przez trenera Leszka Biernackiego do reprezentacji Polski "B". Dwóch kolejnych szczypiornistów z olsztyńskiego zespołu znajduje się wśród rezerwowych.

Wysoka forma Michała Bartczaka ma swoje odzwierciedlenie w kolejnym powołaniu na zaplecze pierwszej reprezentacji Polski piłkarzy ręcznych. Przypomnijmy, że popularny Barszczu otrzymał także kilka miesięcy temu powołanie do pierwszej reprezentacji plażowych piłkarzy ręcznych. Również Mateusz Jankowski, który nie tak dawno debiutował w pierwszej kadrze, nadal pozostaje w kręgu zawodników stanowiących potencjalnych zmienników dla pierwszej kadry. Wśród rezerwowych na zgrupowanie i turniej, które odbędą się w Wągrowcu znaleźli się również Paweł Ćwikliński i Sebastian Sokołowski.

Plan zgrupowania:

25 - 27.10.2010 – Wągrowiec - konsultacja szkoleniowa
28 - 30.10.2010 – Wągrowiec - turniej międzypaństwowy

1. Wichary Marcin - SPR Wisła Płock SA
2. Chrapkowski Piotr - SPR Wisła Płock SA
3. Twardo Adam - SPR Wisła Płock SA
4. Seroka Mateusz - MMTS Kwidzyn
5. Peret Michał - MMTS Kwidzyn
6. Adamuszek Michał - MMTS Kwidzyn
7. Wysokiński Michał - SPR Chrobry Głogów
8. Żak Ireneusz - SPR Chrobry Głogów
9. Masłowski Piotr - MKS Piotrkowianin Piotrków Tr.
10. Jankowski Mateusz - OKPR Warmia Anders Group Społem Olsztyn
11. Malcher Adam - MKS Zagłębie Lubin
12. Adamczak Piotr - MKS Zagłębie Lubin
13. Kostrzewa Damian - KS Vive-Targi Kielce
14. Krygier Kamil - KS Vive-Targi Kielce
15. Podsiadło Paweł - KS Vive-Targi Kielce
16. Bartczak Michał - OKPR Warmia Anders Group Społem Olsztyn
17. Przysiek Dawid - MKS Nielba Wągrowiec
18. Szyba Michał - KS Azoty Puławy
19. Gumiński Wojciech - KS AZS AWF Gorzów Wlkp.

Zawodnicy pozostający w rezerwie:

- Stachera Rafał - SPR Chrobry Głogów
- Bednarek Michał - SPR Chrobry Głogów
- Ćwikliński Paweł - OKPR Warmia Anders Group Społem Olsztyn
- Sokołowski Sebastian - OKPR Warmia Anders Group Społem Olsztyn
- Babicz Adam - SPR BRW Stal Mielec
- Bosy Arkadiusz - KS AZS AWF Gorzów Wlkp.
- Bonisławski Jakub - MKS Jurand Ciechanów
- Witkowski Bartosz - MKS Nielba Wągrowiec

Kadra szkoleniowa:

- Biernacki Leszek - trener główny
- Nowiński Wojciech - trener
- Hess Maciej - lekarz
- Olszak Krzysztof - fizjoterapeuta

źródło: www.zprp.pl

 

Data: 10.10.2010

Następny mecz:

fotografia meczowa
Brak danych
  • Tabela

  • M Br+ Br- Br+/-Pkt.
    1 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 26 803 662 141 / 68
    2 KPR Legionowo 26 760 667 93 / 55
    3 AZS-AWF Biała Podlaska 26 774 692 82 / 53
    4 Stal Gorzów 26 703 697 6 / 48
    5 SRS Przemyśl 26 790 786 4 / 44
    6 GKS Żukowo 26 785 789 -4 / 40
    7 Padwa Zamość 26 730 726 4 / 38
    8 Śląsk Wrocław 26 726 784 -58 / 36
    9 Zagłębie Sosnowiec 26 780 808 -28 / 34
    10 MKS Wieluń 26 704 734 -30 / 34
    11 Warmia Energa 26 718 723 -5 / 33
    12 Nielba Wągrowiec 26 770 801 -31 / 29
    13 Miedź Legnica 26 714 777 -63 / 18
    14 MKS Grudziądz 26 720 831 -111 / 16
  • Kolejka 26
    - GKS Żukowo 25:25
    (14:13)
    MKS Wieluń
    - Padwa Zamość 27:23
    (15:12)
    Śląsk Wrocław
    - Miedź Legnica 27:32
    (13:16)
    KPR Legionowo
    - SRS Przemyśl 33:31
    (21:14)
    Nielba Wągrowiec
    - AZS-AWF Biała Podlaska 31:28
    (13:16)
    KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.
    - Zagłębie Sosnowiec 36:27
    (16:15)
    MKS Grudziądz
    - Stal Gorzów 27:27
    (11:16)
    Warmia Energa
  • Zawodnik Bramek Meczy Liga Puchar Średnia
    Marcin Malewski 133 29 121/26 12/3 4.59 b/m
    Michał Klapka 92 28 85/25 7/3 3.29 b/m
    Adam Konkel 84 28 71/25 13/3 3 b/m
    Damian Didyk 81 28 75/25 6/3 2.89 b/m
    Adrian Chełmiński 80 27 76/25 4/2 2.96 b/m
    Adrian Gruszczyński 79 28 72/25 7/3 2.82 b/m
    Dawid Reichel 71 29 64/26 7/3 2.45 b/m
    Mateusz Kopyciński 54 25 43/22 11/3 2.16 b/m
    Jakub Zemełka 43 21 36/18 7/3 2.05 b/m
    Marcin Laskowski 24 29 22/26 2/3 0.83 b/m
    Dominik Stępień 23 29 21/26 2/3 0.79 b/m
    Michał Sikorski 19 25 15/22 4/3 0.76 b/m
    Michał Safiejko 8 12 5/10 3/2 0.67 b/m
    Jakub Kozłowski 7 13 7/12 0/1 0.54 b/m
    Daniel Makowski 1 28 1/25 0/3 0.04 b/m
    Cezary Kaczmarczyk 0 22 0/19 0/3 0 b/m
    Krystian Matusiak 0 21 0/17 0/2 0 b/m
Sponsor tytularny: Energa Grupa Orlen
Patronat medialny: Radio Olsztyn Radio ESKA TVP3 Olsztyn