Mistrzostwa Polski w plażowej piłce ręcznej - szczegóły

Mistrzostwa Polski w plażowej piłce ręcznej - szczegóły



Przedstawiamy ustalenia organizatorów turnieju finałowego w plażowej odmianie piłki ręcznej, które będą miejsce 21-22 sierpnia w Starych Jabłonkach.

 

Finał Mistrzostw Polski w plażowej piłce ręcznej kobiet i mężczyzn 2010

Hotel Anders**** spa&resort, Stare Jabłonki ::2871::
21-22 sierpnia 2010


Informacje organizacyjne


Miejsce
: plaża Hotelu Anders
ul. Spacerowa 2,
14-133 Stare Jabłonki, Polska,
tel. +48 (89) 642 70 00, -01, -02,
anderssne@hotelanders.pl
www.hotelanders.pl
ilość miejsc siedzących na trybunie głównej (boisko A): 2000
ilość miejsc siedzących na trybunie przy boisku B: ok. 250
opłata zespołów za udział w MP: wpisowe 250 pln

Noclegi: organizator nie zapewnia noclegów
Miejsca noclegowe dla uczestników Mistrzostw Polski
w Piłce Ręcznej Plażowej 21.08 - 22.08.2010 r.

Kinach Zinajda ul. Pocztowa 19 tel. 89 641 14 04
Gospodarstwo Agroturystyczne Dziedzicki Paweł tel. 89 641 12 68
Klimowicz Zbigniew - kom.693 841 040/tel. 89 641 10 20
Mielańczuk Aleksander - kom 785 868 377
Ośrodek Wypoczynkowy Elemis - 89 641 14 92
Chemitex - 89 641 14 13
Czarcia Podkowa kom 507 523 405

Przy rezerwacjach w Hotelu Anders - 20 % rabatu

Ramowy program Finałów Mistrzostw Polski w plażowej piłce ręcznej – Stare Jabłonki 2010

Sobota (21.08.10)
9:00 Odprawa techniczna zespołów
10:00 - 18:00 mecze w grupach (boiska A i B)

Niedziela (22.08.10)
10:00 - 11:00 mecze półfinałowe (boiska A i B)
11:30 - 15:00 mecze o msc. 5 - 8 (boisko B)
12:00 - mecz o 3. miejsce kobiet (boisko A)
13:00 - mecz o 3. miejsce mężczyzn (boisko A)
14:00 - finał kobiet (boisko A)
15:00 - finał mężczyzn (boisko A)

Pula nagród: 20 000 pln
według podziału:
1 msc – 3000 pln
2 msc – 2000 pln
3 msc – 1500 pln
4 msc – 1000 pln
5 msc – 800 pln
6 msc – 700 pln
7 msc – 600 pln
8 msc – 400 pln

Informacje o turnieju: Gazeta Olsztyńska, Radio Olsztyn oraz  www.beachhandball.pl  i www.travelandspolem.pl (Zakładka „Strefa Kibica”)

Kontakt:
sprawy związane z przepisami:
Andrzej Jaworski - delegat EHF
tel: 665 546 847

Damian Demczuk - sędzia główny MP
tel: (76) 724 96 54 lub 509 023 448

sprawy organizacyjne:
OKPR Traveland Społem Olsztyn
10-437 Olsztyn, ul.Dworcowa 48A
tel: (089) 539 01 01; fax: (089) 539 11 33
e-mail: administratz8rg0lor@travelandspolem.pl

Zawodnicy mają zapewnione ciepłe i zimne napoje podczas trwania turnieju oraz ciepły posiłek w miejscu zawodów, wydawany na podstawie kuponów otrzymanych podczas zapisów w sobotę (o godzinie 9:00). Do rejestracji wymagana jest obecność kapitana drużyny. Po rejestracji nastąpi losowanie grup. Do dyspozycji zawodników zostaną oddane dwa namioty (oddzielny dla kobiet i mężczyzn). Biuro zawodów zostanie umieszczone w pobliżu boiska A, na plaży Hotelu Anders. Organizatorzy planują przygotowanie pamiątkowych koszulek związanych z finałowym turniejem. Podobnie jak w ubiegłym roku, w sobotę odbędzie się uroczysta kolacja dla wszystkich uczestników (WSTĘP WOLNY).


Drużyny, które awansowały do finałów MP:

Drużyny żeńskie - Finał Stare Jabłonki

1. AZS AWF Wrocław
2. Reflex Pyrki AZS AWF Poznań
3. UKS Olimpijczyk Kowalewo Pomorskie
4. Red Hot Czili Buk
5. Warszawa Squad
6. Procentki Wrocław
7. UKS PR 2 Polkowice
8. Relax Warszawa

Drużyny męskie - Finał Stare Jabłonki

1. BHT Damy Radę Inowrocław
2. Gwardia Opole
3. Warmia Traveland Olsztyn
4. SMS Rondel Team Legnica
5. Aula Team Radom
6. GRU Poznań
7. Ekipa z Materaca
8. KS PR Gwardia Koszalin


Finał Mistrzostw Polski w plażowej piłce ręcznej (22.08.09) [ GALERIA ]
Finał Mistrzostw Polski w plażowej piłce ręcznej (23.08.09) [ GALERIA ]


shmon


Data: 11.08.2010

Następny mecz:

fotografia meczowa
Brak danych
  • Tabela

  • M Br+ Br- Br+/-Pkt.
    1 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 26 803 662 141 / 68
    2 KPR Legionowo 26 760 667 93 / 55
    3 AZS-AWF Biała Podlaska 26 774 692 82 / 53
    4 Stal Gorzów 26 703 697 6 / 48
    5 SRS Przemyśl 26 790 786 4 / 44
    6 GKS Żukowo 26 785 789 -4 / 40
    7 Padwa Zamość 26 730 726 4 / 38
    8 Śląsk Wrocław 26 726 784 -58 / 36
    9 Zagłębie Sosnowiec 26 780 808 -28 / 34
    10 MKS Wieluń 26 704 734 -30 / 34
    11 Warmia Energa 26 718 723 -5 / 33
    12 Nielba Wągrowiec 26 770 801 -31 / 29
    13 Miedź Legnica 26 714 777 -63 / 18
    14 MKS Grudziądz 26 720 831 -111 / 16
  • Kolejka 26
    - GKS Żukowo 25:25
    (14:13)
    MKS Wieluń
    - Padwa Zamość 27:23
    (15:12)
    Śląsk Wrocław
    - Miedź Legnica 27:32
    (13:16)
    KPR Legionowo
    - SRS Przemyśl 33:31
    (21:14)
    Nielba Wągrowiec
    - AZS-AWF Biała Podlaska 31:28
    (13:16)
    KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.
    - Zagłębie Sosnowiec 36:27
    (16:15)
    MKS Grudziądz
    - Stal Gorzów 27:27
    (11:16)
    Warmia Energa
  • Zawodnik Bramek Meczy Liga Puchar Średnia
    Marcin Malewski 133 29 121/26 12/3 4.59 b/m
    Michał Klapka 92 28 85/25 7/3 3.29 b/m
    Adam Konkel 84 28 71/25 13/3 3 b/m
    Damian Didyk 81 28 75/25 6/3 2.89 b/m
    Adrian Chełmiński 80 27 76/25 4/2 2.96 b/m
    Adrian Gruszczyński 79 28 72/25 7/3 2.82 b/m
    Dawid Reichel 71 29 64/26 7/3 2.45 b/m
    Mateusz Kopyciński 54 25 43/22 11/3 2.16 b/m
    Jakub Zemełka 43 21 36/18 7/3 2.05 b/m
    Marcin Laskowski 24 29 22/26 2/3 0.83 b/m
    Dominik Stępień 23 29 21/26 2/3 0.79 b/m
    Michał Sikorski 19 25 15/22 4/3 0.76 b/m
    Michał Safiejko 8 12 5/10 3/2 0.67 b/m
    Jakub Kozłowski 7 13 7/12 0/1 0.54 b/m
    Daniel Makowski 1 28 1/25 0/3 0.04 b/m
    Cezary Kaczmarczyk 0 22 0/19 0/3 0 b/m
    Krystian Matusiak 0 21 0/17 0/2 0 b/m
Sponsor tytularny: Energa Grupa Orlen
Patronat medialny: Radio Olsztyn Radio ESKA TVP3 Olsztyn