Mistrzostwa Polski w plażowej piłce ręcznej - szczegóły

Mistrzostwa Polski w plażowej piłce ręcznej - szczegóły



Przedstawiamy ustalenia organizatorów turnieju finałowego w plażowej odmianie piłki ręcznej, które będą miejsce 21-22 sierpnia w Starych Jabłonkach.

 

Finał Mistrzostw Polski w plażowej piłce ręcznej kobiet i mężczyzn 2010

Hotel Anders**** spa&resort, Stare Jabłonki ::2871::
21-22 sierpnia 2010


Informacje organizacyjne


Miejsce
: plaża Hotelu Anders
ul. Spacerowa 2,
14-133 Stare Jabłonki, Polska,
tel. +48 (89) 642 70 00, -01, -02,
anchjt5eders@hotelanders.pl
www.hotelanders.pl
ilość miejsc siedzących na trybunie głównej (boisko A): 2000
ilość miejsc siedzących na trybunie przy boisku B: ok. 250
opłata zespołów za udział w MP: wpisowe 250 pln

Noclegi: organizator nie zapewnia noclegów
Miejsca noclegowe dla uczestników Mistrzostw Polski
w Piłce Ręcznej Plażowej 21.08 - 22.08.2010 r.

Kinach Zinajda ul. Pocztowa 19 tel. 89 641 14 04
Gospodarstwo Agroturystyczne Dziedzicki Paweł tel. 89 641 12 68
Klimowicz Zbigniew - kom.693 841 040/tel. 89 641 10 20
Mielańczuk Aleksander - kom 785 868 377
Ośrodek Wypoczynkowy Elemis - 89 641 14 92
Chemitex - 89 641 14 13
Czarcia Podkowa kom 507 523 405

Przy rezerwacjach w Hotelu Anders - 20 % rabatu

Ramowy program Finałów Mistrzostw Polski w plażowej piłce ręcznej – Stare Jabłonki 2010

Sobota (21.08.10)
9:00 Odprawa techniczna zespołów
10:00 - 18:00 mecze w grupach (boiska A i B)

Niedziela (22.08.10)
10:00 - 11:00 mecze półfinałowe (boiska A i B)
11:30 - 15:00 mecze o msc. 5 - 8 (boisko B)
12:00 - mecz o 3. miejsce kobiet (boisko A)
13:00 - mecz o 3. miejsce mężczyzn (boisko A)
14:00 - finał kobiet (boisko A)
15:00 - finał mężczyzn (boisko A)

Pula nagród: 20 000 pln
według podziału:
1 msc – 3000 pln
2 msc – 2000 pln
3 msc – 1500 pln
4 msc – 1000 pln
5 msc – 800 pln
6 msc – 700 pln
7 msc – 600 pln
8 msc – 400 pln

Informacje o turnieju: Gazeta Olsztyńska, Radio Olsztyn oraz  www.beachhandball.pl  i www.travelandspolem.pl (Zakładka „Strefa Kibica”)

Kontakt:
sprawy związane z przepisami:
Andrzej Jaworski - delegat EHF
tel: 665 546 847

Damian Demczuk - sędzia główny MP
tel: (76) 724 96 54 lub 509 023 448

sprawy organizacyjne:
OKPR Traveland Społem Olsztyn
10-437 Olsztyn, ul.Dworcowa 48A
tel: (089) 539 01 01; fax: (089) 539 11 33
e-mail: adminyqn4istrator@travelandspolem.pl

Zawodnicy mają zapewnione ciepłe i zimne napoje podczas trwania turnieju oraz ciepły posiłek w miejscu zawodów, wydawany na podstawie kuponów otrzymanych podczas zapisów w sobotę (o godzinie 9:00). Do rejestracji wymagana jest obecność kapitana drużyny. Po rejestracji nastąpi losowanie grup. Do dyspozycji zawodników zostaną oddane dwa namioty (oddzielny dla kobiet i mężczyzn). Biuro zawodów zostanie umieszczone w pobliżu boiska A, na plaży Hotelu Anders. Organizatorzy planują przygotowanie pamiątkowych koszulek związanych z finałowym turniejem. Podobnie jak w ubiegłym roku, w sobotę odbędzie się uroczysta kolacja dla wszystkich uczestników (WSTĘP WOLNY).


Drużyny, które awansowały do finałów MP:

Drużyny żeńskie - Finał Stare Jabłonki

1. AZS AWF Wrocław
2. Reflex Pyrki AZS AWF Poznań
3. UKS Olimpijczyk Kowalewo Pomorskie
4. Red Hot Czili Buk
5. Warszawa Squad
6. Procentki Wrocław
7. UKS PR 2 Polkowice
8. Relax Warszawa

Drużyny męskie - Finał Stare Jabłonki

1. BHT Damy Radę Inowrocław
2. Gwardia Opole
3. Warmia Traveland Olsztyn
4. SMS Rondel Team Legnica
5. Aula Team Radom
6. GRU Poznań
7. Ekipa z Materaca
8. KS PR Gwardia Koszalin


Finał Mistrzostw Polski w plażowej piłce ręcznej (22.08.09) [ GALERIA ]
Finał Mistrzostw Polski w plażowej piłce ręcznej (23.08.09) [ GALERIA ]


shmon


Data: 11.08.2010

Następny mecz:

fotografia meczowa
KPR Żukowo
VS
Warmia Energa Olsztyn
Data: 2024.08.16 00:00
  • Tabela

  • M Br+ Br- Br+/-Pkt.
    1 Warmia Energa Olsztyn 0 0 0 0 / 0
    2 Sparta Oborniki 0 0 0 0 / 0
    3 Sambor Tczew 0 0 0 0 / 0
    4 AZS Bydgoszcz 0 0 0 0 / 0
    5 KPR Gryfino 0 0 0 0 / 0
    6 SMS ZPRP II Kwidzyn 0 0 0 0 / 0
    7 Tytani Wejherowo 0 0 0 0 / 0
    8 MKS Grudziądz 0 0 0 0 / 0
    9 USAR Kwidzyn 0 0 0 0 / 0
    10 Szczypiorniak Olsztyn 0 0 0 0 / 0
    11 Jedynka Morąg 0 0 0 0 / 0
    12 Jeziorak Iława 0 0 0 0 / 0
    13 SMS Płock 0 0 0 0 / 0
    14 Wybrzeże I Gdańsk 0 0 0 0 / 0
  • Kolejka
    Brak danych
  • Zawodnik Bramek Meczy Liga Puchar Średnia
    Brak danych
Sponsor tytularny: Energa
Patronat medialny: Radio Olsztyn Radio ESKA TVP3 Olsztyn