PGNiG Superliga Mężczyzn: Terminarz

PGNiG Superliga Mężczyzn: Terminarz

::2764::
Znamy już terminarz rozgrywek PGNiG Superligi Mężczyzn. Losowanie odbyło się w niedzielę po meczu narodowych reprezentacji Polski i Chorwacji w Warszawie. Już w pierwszej kolejce Warmiacy zmierzą się z Wisłą Płock, po czym w drugiej kolejce zagrają ze zdobywcą Pucharu i Mistrzostwa Polski - Vive Kielce.

Terminarz PGNiG Superligi mężczyzn

1. kolejka
Vive Targi Kielce- Zagłębie Lubin
Traveland Społem Olsztyn- Wisła Płock
BRW Stal Mielec- Nielba Wągrowiec
Siódemka Miedź Legnica- AZS AWF Gorzów Wlkp.
MMTS Kwidzyn- MKS Piotrkowianin
Azoty Puławy- Chrobry Głogów

2. kolejka
Zagłębie Lubin- Chrobry Głogów
MKS Piotrkowianin- Azoty Puławy
AZS AWF Gorzów Wlkp.- MMTS Kwidzyn
Nielba Wągrowiec- Siódemka Miedź Legnica
Wisła Płock- BRW Stal Mielec
Vive Targi Kielce- Traveland Społem Olsztyn

3. kolejka
Traveland Społem Olsztyn- Zagłębie Lubin
BRW Stal Mielec- Vive Targi Kielce
Siódemka Miedź Legnica- Wisła Płock
MMTS Kwidzyn- Nielba Wągrowiec
Azoty Puławy- AZS AWF Gorzów Wlkp.
Chrobry Głogów- MKS Piotrkowianin

4. kolejka
Zagłębie Lubin- MKS Piotrkowianin
AZS AWF Gorzów Wlkp.- Chrobry Głogów
Nielba Wągrowiec- Azoty Puławy
Wisła Płock- MMTS Kwidzyn
Vive Targi Kielce- Siódemka Miedź Legnica
Traveland Społem Olsztyn- BRW Stal Mielec

5. kolejka
BRW Stal Mielec- Zagłębie Lubin
Siódemka Miedź Legnica- MKS Traveland Społem Olsztyn
MMTS Kwidzyn- Vive Targi Kielce
Azoty Puławy- Wisła Płock
Chrobry Głogów- Nielba Wągrowiec
MKS Piotrkowianin- AZS AWF Gorzów Wlkp.

6. kolejka
Zagłębie Lubin- AZS AWF Gorzów Wlkp.
Nielba Wągrowiec- MKS Piotrkowianin
Wisła Płock- Chrobry Głogów
Vive Targi Kielce- Azoty Puławy
Traveland Społem Olsztyn- MMTS Kwidzyn
BRW Stal Mielec- Siódemka Miedź Legnica

7 kolejka
Siódemka Miedź Legnica- Zagłębie Lubin
MMTS Kwidzyn- BRW Stal Mielec
Azoty Puławy- Traveland Społem Olsztyn
Chrobry Głogów- Vive Targi Kielce
MKS Piotrkowianin- Wisła Płock
AZS AWF Gorzów Wlkp.- Nielba Wągrowiec

8. kolejka
Zagłębie Lubin- Nielba Wągrowiec
Wisła Płock- AZS AWF Gorzów Wlkp.
Vive Targi Kielce- MKS Piotrkowianin
Travelanid Społem Olsztyn- Chrobry Głogów
BRW Stal Mielec- Azoty Puławy
Siódemka Miedź Legnica- MMTS Kwidzyn

9. kolejka
MMTS Kwidzyn- Zagłębie Lubin
Azoty Puławy- Siódemka Miedź Legnica
Chrobry Głogów- BRW Stal Mielec
MKS Piotrkowianin- Traveland Społem Olsztyn
AZS AWF Gorzów Wlkp.- Vive Targi Kielce
Nielba Wągrowiec- Wisła Płock

10. kolejka
Zagłębie Lubin- Wisła Płock
Vive Targi Kielce- Nielba Wągrowiec
Traveland Społem Olsztyn- AZS AWF Gorzów Wlkp.
BRW Stal Mielec- MKS Piotrkowianin
Siódemka Miedź Legnica- Chrobry Głogów
MMTS Kwidzyn- Azoty Puławy

11. kolejka
Azoty Puławy- Zagłębie Lubin
Chrobry Głogów- MMTS Kwidzyn
MKS Piotrkowianin- Siódemka Miedź Legnica
AZS AWF Gorzów Wlkp.- BRW Stal Mielec
Nielba Wągrowiec- Traveland Społem Olsztyn
Wisła Płock- Vive Targi Kielce



źródło: zprp.pl

 

Data: 14.06.2010

Następny mecz:

fotografia meczowa
Brak danych
  • Tabela

  • M Br+ Br- Br+/-Pkt.
    1 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 26 803 662 141 / 68
    2 KPR Legionowo 26 760 667 93 / 55
    3 AZS-AWF Biała Podlaska 26 774 692 82 / 53
    4 Stal Gorzów 26 703 697 6 / 48
    5 SRS Przemyśl 26 790 786 4 / 44
    6 GKS Żukowo 26 785 789 -4 / 40
    7 Padwa Zamość 26 730 726 4 / 38
    8 Śląsk Wrocław 26 726 784 -58 / 36
    9 Zagłębie Sosnowiec 26 780 808 -28 / 34
    10 MKS Wieluń 26 704 734 -30 / 34
    11 Warmia Energa 26 718 723 -5 / 33
    12 Nielba Wągrowiec 26 770 801 -31 / 29
    13 Miedź Legnica 26 714 777 -63 / 18
    14 MKS Grudziądz 26 720 831 -111 / 16
  • Kolejka 26
    - GKS Żukowo 25:25
    (14:13)
    MKS Wieluń
    - Padwa Zamość 27:23
    (15:12)
    Śląsk Wrocław
    - Miedź Legnica 27:32
    (13:16)
    KPR Legionowo
    - SRS Przemyśl 33:31
    (21:14)
    Nielba Wągrowiec
    - AZS-AWF Biała Podlaska 31:28
    (13:16)
    KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.
    - Zagłębie Sosnowiec 36:27
    (16:15)
    MKS Grudziądz
    - Stal Gorzów 27:27
    (11:16)
    Warmia Energa
  • Zawodnik Bramek Meczy Liga Puchar Średnia
    Marcin Malewski 133 29 121/26 12/3 4.59 b/m
    Michał Klapka 92 28 85/25 7/3 3.29 b/m
    Adam Konkel 84 28 71/25 13/3 3 b/m
    Damian Didyk 81 28 75/25 6/3 2.89 b/m
    Adrian Chełmiński 80 27 76/25 4/2 2.96 b/m
    Adrian Gruszczyński 79 28 72/25 7/3 2.82 b/m
    Dawid Reichel 71 29 64/26 7/3 2.45 b/m
    Mateusz Kopyciński 54 25 43/22 11/3 2.16 b/m
    Jakub Zemełka 43 21 36/18 7/3 2.05 b/m
    Marcin Laskowski 24 29 22/26 2/3 0.83 b/m
    Dominik Stępień 23 29 21/26 2/3 0.79 b/m
    Michał Sikorski 19 25 15/22 4/3 0.76 b/m
    Michał Safiejko 8 12 5/10 3/2 0.67 b/m
    Jakub Kozłowski 7 13 7/12 0/1 0.54 b/m
    Daniel Makowski 1 28 1/25 0/3 0.04 b/m
    Cezary Kaczmarczyk 0 22 0/19 0/3 0 b/m
    Krystian Matusiak 0 21 0/17 0/2 0 b/m
Sponsor tytularny: Energa Grupa Orlen
Patronat medialny: Radio Olsztyn Radio ESKA TVP3 Olsztyn