Ćwikła w pierwszym, Bagieta i Barszczu w rezerwie
Reprezentacja Polski B pod wodzą Leszka Biernackiego w dniach 15-17 kwietnia weźmie udział w rozgrywanym w norweskim Stavanger międzynarodowym turnieju piłki ręcznej. W kadrze znalazło się wielu młodych i perspektywicznych zawodników, przymierzanych przez Bogdana Wentę do pierwszej drużyny.
Wśród zawodników powołanych na turniej towarzyski znalazł się Paweł Ćwikliński - jest to efektem serii dobrych spotkań w barwach klubu z Olsztyna. Wśród rezerwowych natomiast, znaleźli się Sebastian Sokołowski i drugi prawoskrzydłowy Travelandu Społem, Michał Bartczak.
Program:
11.04 - 14.04.2010 - Gdańsk - konsultacja szkoleniowa
15.04 - 17.04.2010 - Norwegia /Stavanger/ - turniej międzypaństwowy
Kadra:
1. Damian Kostrzewa - AZS AWFiS Gdańsk
2. Piotr Chrapkowski - AZS AWFiS Gdańsk
3. Michał Szyba - KS Azoty Puławy
4. Adam Twardo - Wisła Płock SSA
5. Marcin Wichary - Wisła Płock SSA
6. Michał Adamuszek - MMTS Kwidzyn
7. Mateusz Seroka - MMTS Kwidzyn
8. Ireneusz Żak - SPR Chrobry Głogów
9. Jarosław Paluch - SPR Chrobry Głogów
10. Mateusz Jankowski - MKS Piotrkowianin Piotrków Tr.
11. Bartłomiej Tomczak - MKS Zagłębie Lubin
12. Piotr Adamczak - MKS Zagłębie Lubin
13. Adam Malcher - MKS Zagłębie Lubin
14. Kamil Krieger - KS VIVE Kielce
15. Jarosław Witkowski - MKS Nielba Wągrowiec
16. Dawid Przysiek - MKS Nielba Wągrowiec
17. Paweł Ćwikliński - OKPR Traveland Społem Olsztyn
Zawodnicy pozostający w rezerwie:
- Michał Wysokiński - AZS AWFiS Gdańsk
- Michał Bednarek - AZS AWFiS Gdańsk
- Michał Bartczak - OKPR Traveland Społem Olsztyn
- Sebastian Sokołowski - OKPR Traveland Społem Olsztyn
- Sebastian Zapora - SPR Chrobry Głogów
- Łukasz Gierak - MKS Nielba Wągrowiec
Kadra szkoleniowa:
- Leszek Biernacki - trener główny
- Wojciech Nowiński - trener
- Maciej Hess - lekarz
- Tomasz Kot - fizjoterapeuta
źródło: SportoweFakty.pl
Wśród zawodników powołanych na turniej towarzyski znalazł się Paweł Ćwikliński - jest to efektem serii dobrych spotkań w barwach klubu z Olsztyna. Wśród rezerwowych natomiast, znaleźli się Sebastian Sokołowski i drugi prawoskrzydłowy Travelandu Społem, Michał Bartczak.
Program:
11.04 - 14.04.2010 - Gdańsk - konsultacja szkoleniowa
15.04 - 17.04.2010 - Norwegia /Stavanger/ - turniej międzypaństwowy
Kadra:
1. Damian Kostrzewa - AZS AWFiS Gdańsk
2. Piotr Chrapkowski - AZS AWFiS Gdańsk
3. Michał Szyba - KS Azoty Puławy
4. Adam Twardo - Wisła Płock SSA
5. Marcin Wichary - Wisła Płock SSA
6. Michał Adamuszek - MMTS Kwidzyn
7. Mateusz Seroka - MMTS Kwidzyn
8. Ireneusz Żak - SPR Chrobry Głogów
9. Jarosław Paluch - SPR Chrobry Głogów
10. Mateusz Jankowski - MKS Piotrkowianin Piotrków Tr.
11. Bartłomiej Tomczak - MKS Zagłębie Lubin
12. Piotr Adamczak - MKS Zagłębie Lubin
13. Adam Malcher - MKS Zagłębie Lubin
14. Kamil Krieger - KS VIVE Kielce
15. Jarosław Witkowski - MKS Nielba Wągrowiec
16. Dawid Przysiek - MKS Nielba Wągrowiec
17. Paweł Ćwikliński - OKPR Traveland Społem Olsztyn
Zawodnicy pozostający w rezerwie:
- Michał Wysokiński - AZS AWFiS Gdańsk
- Michał Bednarek - AZS AWFiS Gdańsk
- Michał Bartczak - OKPR Traveland Społem Olsztyn
- Sebastian Sokołowski - OKPR Traveland Społem Olsztyn
- Sebastian Zapora - SPR Chrobry Głogów
- Łukasz Gierak - MKS Nielba Wągrowiec
Kadra szkoleniowa:
- Leszek Biernacki - trener główny
- Wojciech Nowiński - trener
- Maciej Hess - lekarz
- Tomasz Kot - fizjoterapeuta
źródło: SportoweFakty.pl
Data: 23.03.2010
Następny mecz:
Warmia Energa Olsztyn
VS
Sparta Oborniki
Tabela
Kolejka
Strzelcy
-
M Br+ Br- Br+/-Pkt. 1 Gwardia Koszalin 23 807 523 284 / 66 2 Warmia Energa Olsztyn 22 796 618 178 / 57 3 Jeziorak Iława 23 790 715 75 / 57 4 SMS ZPRP I Kwidzyn 23 778 744 34 / 45 5 MKS Grudziądz 24 738 677 61 / 42 6 Jedynka Morąg 23 692 643 49 / 42 7 Tytani Wejherowo 23 781 723 58 / 41 8 KPR Gryfino 22 697 765 -68 / 25 9 Sambor Tczew 23 624 756 -132 / 20 10 Sparta Oborniki 22 613 660 -47 / 19 11 USAR Kwidzyn 23 620 700 -80 / 15 12 AZS Bydgoszcz 22 612 728 -116 / 15 13 Szczypiorniak Olsztyn 23 554 850 -296 / 0 -
Kolejka 16 - Szczypiorniak Olsztyn 18:33
(10:13)Sparta Oborniki - Jeziorak Iława 35:33
(19:14)Jedynka Morąg - Sambor Tczew 25:35
(11:18)Tytani Wejherowo - AZS Bydgoszcz 19:37
(9:18)Gwardia Koszalin - USAR Kwidzyn 28:33
(16:16)Warmia Energa Olsztyn - KPR Gryfino 28:32
(14:15)MKS Grudziądz -
Zawodnik Bramek Meczy Liga Puchar Średnia Andrzej Kryński 199 22 199/22 0/0 9.05 b/m Jakub Zemełka 97 21 97/21 0/0 4.62 b/m Szymon Adamczyk 96 22 96/22 0/0 4.36 b/m Marcin Malewski 94 22 94/22 0/0 4.27 b/m Michał Safiejko 64 21 64/21 0/0 3.05 b/m Dawid Reichel 56 17 56/17 0/0 3.29 b/m Michał Sikorski 39 22 39/22 0/0 1.77 b/m Dawid Przysiek 38 22 38/22 0/0 1.73 b/m Filip Drobik 35 21 35/21 0/0 1.67 b/m Piotr Dzido (K) 32 22 32/22 0/0 1.45 b/m Jan Lewandowski 17 22 17/22 0/0 0.77 b/m Piotr Skiba 16 18 16/18 0/0 0.89 b/m Bartosz Prusko 5 9 5/9 0/0 0.56 b/m Dominik Jaworski 3 19 3/19 0/0 0.16 b/m Wiktor Zamojski 3 6 3/6 0/0 0.5 b/m Cezary Kaczmarczyk 0 19 0/19 0/0 0 b/m Piotr Rynkiewicz 0 19 0/19 0/0 0 b/m