Terminarz turnieju w Wągrowcu
Przedstawiamy terminarz turnieju towarzyskiego w Wągrowcu, który odbędzie się w dniach 22-23 stycznia br.
Harmonogram Turnieju Piłki Ręcznej Seniorów, Wągrowiec 22-23.01.2010
Mecze będą rozgrywane w hali sportowej na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wągrowcu przy ulicy Kościuszki 59. Spotkanie pomiędzy Nielbą Wągrowiec i Travelandem Społem Olsztyn zostanie rozegrane w ramach ćwierćfinału Pucharu Polski i został przesunięty z 3 lutego br.
Uczestnicy:
Nielba Wągrowiec
Traveland Społem Olsztyn
MMTS Kwidzyn
Chrobry Głogów
Terminarz:
22.01 (piątek) - mecze 2 x 30 min
14:30 Chrobry Glogów - MMTS Kwidzyn
16:30 Nielba Wągrowiec - Traveland Społem Olsztyn ( mecz w ramach 1/4 Pucharu Polski)
18:30 Traveland Społem Olsztyn - MMTS Kwidzyn
20:30 Nielba Wągrowiec - Chrobry Głogów
23.01 (sobota) - mecze 2 x 30 min
10:30 Traveland Społem Olsztyn - Chrobry Głogów
12:30 Nielba Wągrowiec - MMTS Kwidzyn
shmon
Harmonogram Turnieju Piłki Ręcznej Seniorów, Wągrowiec 22-23.01.2010
Mecze będą rozgrywane w hali sportowej na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wągrowcu przy ulicy Kościuszki 59. Spotkanie pomiędzy Nielbą Wągrowiec i Travelandem Społem Olsztyn zostanie rozegrane w ramach ćwierćfinału Pucharu Polski i został przesunięty z 3 lutego br.
Uczestnicy:
Nielba Wągrowiec
Traveland Społem Olsztyn
MMTS Kwidzyn
Chrobry Głogów
Terminarz:
22.01 (piątek) - mecze 2 x 30 min
14:30 Chrobry Glogów - MMTS Kwidzyn
16:30 Nielba Wągrowiec - Traveland Społem Olsztyn ( mecz w ramach 1/4 Pucharu Polski)
18:30 Traveland Społem Olsztyn - MMTS Kwidzyn
20:30 Nielba Wągrowiec - Chrobry Głogów
23.01 (sobota) - mecze 2 x 30 min
10:30 Traveland Społem Olsztyn - Chrobry Głogów
12:30 Nielba Wągrowiec - MMTS Kwidzyn
shmon
Data: 13.01.2010
Następny mecz:
Gwardia Koszalin
VS
Warmia Energa Olsztyn
Tabela
Kolejka
Strzelcy
-
M Br+ Br- Br+/-Pkt. 1 Gwardia Koszalin 23 807 523 284 / 66 2 Warmia Energa Olsztyn 22 796 618 178 / 57 3 Jeziorak Iława 22 762 689 73 / 54 4 SMS ZPRP I Kwidzyn 23 778 744 34 / 45 5 MKS Grudziądz 24 738 677 61 / 42 6 Jedynka Morąg 23 692 643 49 / 42 7 Tytani Wejherowo 23 781 723 58 / 41 8 KPR Gryfino 22 697 765 -68 / 25 9 Sambor Tczew 23 624 756 -132 / 20 10 Sparta Oborniki 22 613 660 -47 / 19 11 USAR Kwidzyn 23 620 700 -80 / 15 12 AZS Bydgoszcz 22 612 728 -116 / 15 13 Szczypiorniak Olsztyn 22 528 822 -294 / 0 -
Kolejka 16 - Szczypiorniak Olsztyn 18:33
(10:13)Sparta Oborniki - Jeziorak Iława 35:33
(19:14)Jedynka Morąg - Sambor Tczew 25:35
(11:18)Tytani Wejherowo - AZS Bydgoszcz 19:37
(9:18)Gwardia Koszalin - USAR Kwidzyn 28:33
(16:16)Warmia Energa Olsztyn - KPR Gryfino 28:32
(14:15)MKS Grudziądz -
Zawodnik Bramek Meczy Liga Puchar Średnia Andrzej Kryński 199 22 199/22 0/0 9.05 b/m Jakub Zemełka 97 21 97/21 0/0 4.62 b/m Szymon Adamczyk 96 22 96/22 0/0 4.36 b/m Marcin Malewski 94 22 94/22 0/0 4.27 b/m Michał Safiejko 64 21 64/21 0/0 3.05 b/m Dawid Reichel 56 17 56/17 0/0 3.29 b/m Michał Sikorski 39 22 39/22 0/0 1.77 b/m Dawid Przysiek 38 22 38/22 0/0 1.73 b/m Filip Drobik 35 21 35/21 0/0 1.67 b/m Piotr Dzido (K) 32 22 32/22 0/0 1.45 b/m Jan Lewandowski 17 22 17/22 0/0 0.77 b/m Piotr Skiba 16 18 16/18 0/0 0.89 b/m Bartosz Prusko 5 9 5/9 0/0 0.56 b/m Dominik Jaworski 3 19 3/19 0/0 0.16 b/m Wiktor Zamojski 3 6 3/6 0/0 0.5 b/m Cezary Kaczmarczyk 0 19 0/19 0/0 0 b/m Piotr Rynkiewicz 0 19 0/19 0/0 0 b/m