Trzech Naszych w kadrze

Trzech Naszych w kadrze

::1876::
Związek Piłki Ręcznej w Polsce w ramach działalności Ośrodka Przygotowań Olimpijskich powołuje niżej wymienionych zawodników na konsultację szkoleniową w Gdańsku w dniach 20-23.12.2009 r.

Trzech olsztynian czeka daleka podróż. 19 grudnia będą rozgrywać spotkanie ligowe w Lubinie, by już na drugi dzień jechać do Gdańska, gdzie rozpoczyna się zgrupowanie. Co ciekawe, powolanych zostało aż 9(!) bramkarzy. Najwięcej powołań znalazło się na biurku trenera Waszkiewicza, którego siedmiu zawodników znalazło się wśród wybranćów trenera Leszka Biernackiego.

Bramkarze:
1. Sebastian Sokołowski - OKPR Warmia Traveland Olsztyn
2. Sebastian Zapora - SPR Chrobry Głogów
3. Piotr Wyszomirski - KS Azoty Puławy
4. Rafał Stachera - AS-BAU Śląsk Wrocław
5. Bartosz Dudek - Wisła Płock S.A.
6. Mateusz Fornal - KS Energetyk Gryfino
7. Mateusz Zimakowski - AZS AWFiS Gdańsk
8. Maciej Pieńczewski - AZS AWFiS Gdańsk
9. Michał Świrkula - MKS Zagłębie Lubin

Zawodnicy z pola:
1. Damian Kostrzewa - AZS AWFiS Gdańsk
2. Piotr Chrapkowski - AZS AWFiS Gdańsk
3. Michał Bednarek - AZS AWFiS Gdańsk
4. Radosław Jankowski - AZS AWFiS Gdańsk
5. Maciej Pilitowski - AZS AWFiS Gdańsk
6. Robert Orzechowski - MMTS Kwidzyn
7. Mateusz Seroka - MMTS Kwidzyn
8. Michał Bartczak - OKPR Warmia Traveland Olsztyn
9. Mateusz Kopyciński - OKPR Warmia Traveland Olsztyn

10. Mateusz Jankowski - MKS Piotrkowianin Piotrków Tr.
11. Bartosz Koprowski - KŚ Stelmet AZS UZ Zielona Góra
12. Łukasz Szatko - LUKS Skrzyszów
13. Krystian Nowak - KS Viret Zawiercie
14. Ireneusz Żak - SPR Chrobry Głogów
15. Jarosław Paluch - SPR Chrobry Głogów
16. Kamil Krygier - KS VIVE Kielce
17. Jarosław Witkowski - MKS Nielba Wągrowiec
18. Łukasz Gierak - MKS Nielba Wągrowiec
19. Dawid Przysiek - MKS Nielba Wągrowiec
20. Piotr Adamczak - MKS Zagłębie Lubin
21. Bartłomiej Tomczak - MKS Zagłębie Lubin

Zawodnicy pozostający w rezerwie:
- Michał Adamuszek - MMTS Kwidzyn
- Adam Twardo - Wisła Płock SSA
- Sebastian Rumniak - Wisła Płock SSA

Kadra szkoleniowa:
- Marek Żabczyński - kierownik
- Daniel Waszkiewicz - trener
- Leszek Biernacki - trener
- Wojciech Nowiński - trener
- Maciej Hess - lekarz
- Andrzej Gąsiorek - fizjoterapeuta


źródło: zprp.pl

 

Data: 07.12.2009

Następny mecz:

fotografia meczowa
Brak danych
  • Tabela

  • M Br+ Br- Br+/-Pkt.
    1 Gwardia Koszalin 24 841 550 291 / 69
    2 Warmia Energa Olsztyn 24 865 672 193 / 60
    3 Jeziorak Iława 24 818 743 75 / 58
    4 SMS ZPRP I Kwidzyn 24 822 772 50 / 48
    5 Jedynka Morąg 24 725 667 58 / 45
    6 Tytani Wejherowo 24 821 762 59 / 44
    7 MKS Grudziądz 24 738 677 61 / 42
    8 KPR Gryfino 24 778 840 -62 / 28
    9 Sparta Oborniki 24 666 732 -66 / 22
    10 Sambor Tczew 24 652 784 -132 / 22
    11 USAR Kwidzyn 24 650 733 -83 / 15
    12 AZS Bydgoszcz 24 671 803 -132 / 15
    13 Szczypiorniak Olsztyn 24 582 894 -312 / 0
  • Kolejka 16
    - Szczypiorniak Olsztyn 18:33
    (10:13)
    Sparta Oborniki
    - Jeziorak Iława 35:33
    (19:14)
    Jedynka Morąg
    - Sambor Tczew 25:35
    (11:18)
    Tytani Wejherowo
    - AZS Bydgoszcz 19:37
    (9:18)
    Gwardia Koszalin
    - USAR Kwidzyn 28:33
    (16:16)
    Warmia Energa Olsztyn
    - KPR Gryfino 28:32
    (14:15)
    MKS Grudziądz
  • Zawodnik Bramek Meczy Liga Puchar Średnia
    Andrzej Kryński 210 24 210/24 0/0 8.75 b/m
    Marcin Malewski 110 24 110/24 0/0 4.58 b/m
    Jakub Zemełka 105 23 105/23 0/0 4.57 b/m
    Szymon Adamczyk 103 24 103/24 0/0 4.29 b/m
    Michał Safiejko 68 23 68/23 0/0 2.96 b/m
    Dawid Reichel 61 19 61/19 0/0 3.21 b/m
    Michał Sikorski 42 24 42/24 0/0 1.75 b/m
    Filip Drobik 39 23 39/23 0/0 1.7 b/m
    Dawid Przysiek 38 23 38/23 0/0 1.65 b/m
    Piotr Dzido (K) 35 24 35/24 0/0 1.46 b/m
    Piotr Skiba 21 20 21/20 0/0 1.05 b/m
    Jan Lewandowski 17 24 17/24 0/0 0.71 b/m
    Bartosz Prusko 6 11 6/11 0/0 0.55 b/m
    Dominik Jaworski 3 21 3/21 0/0 0.14 b/m
    Wiktor Zamojski 3 6 3/6 0/0 0.5 b/m
    Piotr Rynkiewicz 2 21 2/21 0/0 0.1 b/m
    Cezary Kaczmarczyk 0 21 0/21 0/0 0 b/m
Sponsor tytularny: Energa
Patronat medialny: Radio Olsztyn Radio ESKA TVP3 Olsztyn