63. Plebiscyt Gazety Olsztyńskiej z naszymi akcentami

W minioną sobotę odbyła się uroczysta Gala 63. odsłony Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Województwa, w której głosowali czytelnicy „Gazety Olsztyńskiej” i „Dziennika Elbląskiego”. Wśród nominowanych sportowców był m.in. Marcin Malewski.

Kibice popularnego Malesia nie zawiedli. Etatowy uczestnik i laureat plebiscytu zdobył dwie statuetki, z czego jesteśmy bardzo dumni! Dzień później Marcin zaliczył wygraną z nasza drużyną, walnie przyczyniając się do sukcesu.

Wieczór rozpoczął się od nagrodzenia wiernych partnerów i przyjaciół „GO” oraz sponsorów 63. Plebiscytu, po czym poznaliśmy zwycięzców 12 kategorii sms-owych oraz Trenera, Działacza i Sponsora Roku - w tych trzech ostatnich kategoriach wyboru dokonali dziennikarze sportowi. W kategorii Najpopularniejszy Sportowiec Olsztyna zwyciężył, nie po raz pierwszy(!), Marcin Malewski!

Nasz rozgrywający i najbardziej doświadczony zawodnik znalazł się także na wysokim 5. miejscu w czołowej dziesiątce. To ogromny sukces całego środowiska piłki ręcznej, która wciąż cieszy się uznaniem rzeszy kibiców.

Kibice zadecydowali, że zwycięzcą 63. Plebiscytu na 10 Najpopularniejszych Sportowców Województwa został Konrad Bukowiecki, lekkoatleta AZS UWM. A nam nie umknęły nagrody dla naszego wieloletniego Partnera i Sponsora, Hotelu Anders resort&spa w Starych Jabłonkach w kategorii Sportowe Wydarzenie Roku za Finał Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej. Doskonale pamiętamy, że właśnie plaża hotelu niejednokrotnie gościła plażowych piłkarzy ręcznych, a w 2011 roku Warmia Anders Group Olsztyn zdobyła tutaj tytuł Mistrzów Polski. Kolejną cenną nagrodą był tytuł Działacza Roku dla Tomasza Dowgiałło, byłego zawodnika Warmii Olsztyn, wspierającego nas od lat.

Gratulacje dla Marcina i Tomka oraz ekipy z Hotelu Anders!

Data: 12.02.2024