Olsztyński Klub Piłki Ręcznej Warmia Energa Olsztyn

Logo sponsora

Pierwszy mecz sezonu ze Śląskiem

W sobotę odbyło się losowanie terminarza spotkań sezonu 2009/2010 w ekstraklasie piłkarzy ręcznych.  Pierwszy mecz w nowym sezonie Warmiacy zagrają ze Śląskiem Wrocław, który powraca do ekstraklasy



Olsztyński zespół losowany był z numerem "3", co oznaczało, że na pewno pierwsze spotkanie rozegra - po raz pierwszy w swej historii w ekstraklasie - na własnym parkiecie. W 1. kolejce spotkań Traveland Społem Olsztyn zagra z najbardziej utytułowanym klubem w męskiej lidze - AS-BAU Śląsk Wrocław. W 1. rundzie szczypiornistom pod wodzą Krzysztofa Kisiela przyjdzie sześć razy zmierzyć się na własnym parkiecie ze Śląskiem, Chrobrym, Zagłębiem, Wisłą, Kielcami i Puławami. To oznacza, że już w pierwszej rundzie kibice w Olsztynie zobaczą dwóch pretendentów do złota w sezonie 2009/2010 - Vive Kielce i Wisłę Płock, które po imponujących ruchach transferowych liczą na walkę również w europejskich pucharach. Miejmy nadzieję, że "trójka" z losowania będzie dobrym prognostykiem na cały sezon...

Wkrótce aktualizacji zostanie poddany terminarz w zakładce Ekstraklasa.
 

I RUNDA


1 kolejka 5/6.09.2009
SPR AMD Chrobry Głogów - MKS Zagłębie Lubin
PMKS Focus-Park Kiper Piotrków Tryb. - MMTS Kwidzyn
OKPR Traveland-Społem Olsztyn - AS-BAU Śląsk Wrocław
Wisła Płock S.A. - KS NMC Powen Zabrze
MKS Nielba Wągrowiec - KS AZOTY Puławy
KS VIVE Kielce - KS AZS-AWFiS Gdańsk

2 kolejka 12/13.09.2009
MKS Zagłębie Lubin - KS AZS-AWFiS Gdańsk
KS AZOTY Puławy - KS VIVE Kielce
KS NMC Powen Zabrze - MKS Nielba Wągrowiec
AS-BAU Śląsk Wrocław - Wisła Płock S.A.
MMTS Kwidzyn - OKPR Traveland-Społem Olsztyn
SPR AMD Chrobry Głogów - PMKS Focus-Park Kiper Piotrków Tryb.

3 kolejka 19/20.09.2009
PMKS Focus-Park Kiper Piotrków Tryb. 1- MKS Zagłębie Lubin
OKPR Traveland-Społem Olsztyn - SPR AMD Chrobry Głogów
Wisła Płock S.A. - MMTS Kwidzyn
MKS Nielba Wągrowiec - AS-BAU Śląsk Wrocław
KS VIVE Kielce - KS NMC Powen Zabrze
KS AZS-AWFiS Gdańsk - KS AZOTY Puławy

4 kolejka 26/27.09.2009
MKS Zagłębie Lubin - KS AZOTY Puławy
KS NMC Powen Zabrze - KS AZS-AWFiS Gdańsk
AS-BAU Śląsk Wrocław - KS VIVE Kielce
MMTS Kwidzyn - MKS Nielba Wągrowiec
SPR AMD Chrobry Głogów - Wisła Płock S.A.
PMKS Focus-Park Kiper Piotrków Tryb. - OKPR Traveland-Społem Olsztyn

5 kolejka 3/4.10.2009
OKPR Traveland-Społem Olsztyn - MKS Zagłębie Lubin
Wisła Płock S.A. - PMKS Focus-Park Kiper Piotrków Tryb.
MKS Nielba Wągrowiec - SPR AMD Chrobry Głogów
KS VIVE Kielce - MMTS Kwidzyn
KS AZS-AWFiS Gdańsk - AS-BAU Śląsk Wrocław
KS AZOTY Puławy - KS NMC Powen Zabrze

6 kolejka 10/11.10.2009
MKS Zagłębie Lubin - KS NMC Powen Zabrze
AS-BAU Śląsk Wrocław - KS AZOTY Puławy
MMTS Kwidzyn - KS AZS-AWFiS Gdańsk
SPR AMD Chrobry Głogów - KS VIVE Kielce
PMKS Focus-Park Kiper Piotrków Tryb. - MKS Nielba Wągrowiec
OKPR Traveland-Społem Olsztyn - Wisła Płock S.A.

7 kolejka 17/18.10.2008
Wisła Płock S.A. - MKS Zagłębie Lubin
MKS Nielba Wągrowiec - OKPR Traveland-Społem Olsztyn
KS VIVE Kielce - PMKS Focus-Park Kiper Piotrków Tryb.
KS AZS-AWFiS Gdańsk - SPR AMD Chrobry Głogów
KS AZOTY Puławy - MMTS Kwidzyn
KS NMC Powen Zabrze - AS-BAU Śląsk Wrocław

8 kolejka 24.10.2009
MKS Zagłębie Lubin - AS-BAU Śląsk Wrocław
MMTS Kwidzyn - KS NMC Powen Zabrze
SPR AMD Chrobry Głogów - KS AZOTY Puławy
PMKS Focus-Park Kiper Piotrków Tryb. - KS AZS-AWFiS Gdańsk
OKPR Traveland-Społem Olsztyn - KS VIVE Kielce
Wisła Płock S.A. - MKS Nielba Wągrowiec

9 kolejka 7/8.11.2009
MKS Nielba Wągrowiec - MKS Zagłębie Lubin
KS VIVE Kielce - Wisła Płock S.A.
KS AZS-AWFiS Gdańsk - OKPR Traveland-Społem Olsztyn
KS AZOTY Puławy - PMKS Focus-Park Kiper Piotrków Tryb.
KS NMC Powen Zabrze - SPR AMD Chrobry Głogów
AS-BAU Śląsk Wrocław - MMTS Kwidzyn

10 kolejka 14/15.11.2009
MKS Zagłębie Lubin - MMTS Kwidzyn
SPR AMD Chrobry Głogów - AS-BAU Śląsk Wrocław
PMKS Focus-Park Kiper Piotrków Tryb. - KS NMC Powen Zabrze
OKPR Traveland-Społem Olsztyn - KS AZOTY Puławy
Wisła Płock S.A. - KS AZS-AWFiS Gdańsk
MKS Nielba Wągrowiec - KS VIVE Kielce

11 kolejka 21/22.11.2009
KS VIVE Kielce - MKS Zagłębie Lubin
KS AZS-AWFiS Gdańsk - MKS Nielba Wągrowiec
KS AZOTY Puławy - Wisła Płock S.A.
KS NMC Powen Zabrze - OKPR Traveland-Społem Olsztyn
1AS-BAU Śląsk Wrocław - PMKS Focus-Park Kiper Piotrków Tryb.
MMTS Kwidzyn - SPR AMD Chrobry Głogów

  II RUNDA


12. kolejka - 28/29.11.2009
MKS Zagłębie Lubin - SPR AMD Chrobry Głogów
MMTS Kwidzyn - PMKS Focus-Park Kiper Piotrków Tryb.
AS-BAU Śląsk Wrocław - OKPR Traveland-Społem Olsztyn
KS NMC Powen Zabrze - Wisła Płock S.A.
KS AZOTY Puławy - MKS Nielba Wągrowiec
KS AZS-AWFiS Gdańsk - KS VIVE Kielce

13. kolejka - 2.12.2009
KS AZS-AWFiS Gdańsk - MKS Zagłębie Lubin
KS VIVE Kielce - KS AZOTY Puławy
MKS Nielba Wągrowiec - KS NMC Powen Zabrze
Wisła Płock S.A. - AS-BAU Śląsk Wrocław
OKPR Traveland-Społem Olsztyn - MMTS Kwidzyn
PMKS Focus-Park Kiper Piotrków Tryb. - SPR AMD Chrobry Głogów

14. kolejka - 5/6.12.2009
MKS Zagłębie Lubin - PMKS Focus-Park Kiper Piotrków Tryb.
SPR AMD Chrobry Głogów - OKPR Traveland-Społem Olsztyn
MMTS Kwidzyn - Wisła Płock S.A.
AS-BAU Śląsk Wrocław - MKS Nielba Wągrowiec
KS NMC Powen Zabrze - KS VIVE Kielce
KS AZOTY Puławy - KS AZS-AWFiS Gdańsk

15. kolejka - 12/13.12.2009
KS AZOTY Puławy - MKS Zagłębie Lubin
KS AZS-AWFiS Gdańsk - KS NMC Powen Zabrze
KS VIVE Kielce - AS-BAU Śląsk Wrocław
MKS Nielba Wągrowiec - MMTS Kwidzyn
Wisła Płock S.A. - SPR AMD Chrobry Głogów
OKPR Traveland-Społem Olsztyn - PMKS Focus-Park Kiper Piotrków Tryb.

16. kolejka - 19/20.12.2009
MKS Zagłębie Lubin - OKPR Traveland-Społem Olsztyn
PMKS Focus-Park Kiper Piotrków Tryb. - Wisła Płock S.A.
SPR AMD Chrobry Głogów - MKS Nielba Wągrowiec
MMTS Kwidzyn - KS VIVE Kielce
AS-BAU Śląsk Wrocław - KS AZS-AWFiS Gdańsk
KS NMC Powen Zabrze - KS AZOTY Puławy

17. kolejka - 6/7.02.2010
KS NMC Powen Zabrze - MKS Zagłębie Lubin
KS AZOTY Puławy - AS-BAU Śląsk Wrocław
KS AZS-AWFiS Gdańsk - MMTS Kwidzyn
KS VIVE Kielce - SPR AMD Chrobry Głogów
MKS Nielba Wągrowiec - PMKS Focus-Park Kiper Piotrków Tryb.
Wisła Płock S.A. - OKPR Traveland-Społem Olsztyn

18. kolejka - 13/14.02.2010
MKS Zagłębie Lubin - Wisła Płock S.A.
OKPR Traveland-Społem Olsztyn - MKS Nielba Wągrowiec
PMKS Focus-Park Kiper Piotrków Tryb. - KS VIVE Kielce
SPR AMD Chrobry Głogów - KS AZS-AWFiS Gdańsk
MMTS Kwidzyn - KS AZOTY Puławy
AS-BAU Śląsk Wrocław - KS NMC Powen Zabrze

19. kolejka - 20/21.02.2010
AS-BAU Śląsk Wrocław - MKS Zagłębie Lubin
KS NMC Powen Zabrze - MMTS Kwidzyn
KS AZOTY Puławy - SPR AMD Chrobry Głogów
KS AZS-AWFiS Gdańsk - PMKS Focus-Park Kiper Piotrków Tryb.
KS VIVE Kielce - OKPR Traveland-Społem Olsztyn
MKS Nielba Wągrowiec - Wisła Płock S.A.

20. kolejka - 27/28.02.2010
MKS Zagłębie Lubin - MKS Nielba Wągrowiec
Wisła Płock S.A. - KS VIVE Kielce
OKPR Traveland-Społem Olsztyn - KS AZS-AWFiS Gdańsk
PMKS Focus-Park Kiper Piotrków Tryb. - KS AZOTY Puławy
SPR AMD Chrobry Głogów - KS NMC Powen Zabrze
MMTS Kwidzyn - AS-BAU Śląsk Wrocław

21. kolejka - 6.03.2010
MMTS Kwidzyn - MKS Zagłębie Lubin
AS-BAU Śląsk Wrocław - SPR AMD Chrobry Głogów
KS NMC Powen Zabrze - PMKS Focus-Park Kiper Piotrków Tryb.
KS AZOTY Puławy - OKPR Traveland-Społem Olsztyn
KS AZS-AWFiS Gdańsk - Wisła Płock S.A.
KS VIVE Kielce - MKS Nielba Wągrowiec

22. kolejka - 13.03.2010
MKS Zagłębie Lubin - KS VIVE Kielce
MKS Nielba Wągrowiec - KS AZS-AWFiS Gdańsk
Wisła Płock S.A. - KS AZOTY Puławy
OKPR Traveland-Społem Olsztyn - KS NMC Powen Zabrze
PMKS Focus-Park Kiper Piotrków Tryb. - AS-BAU Śląsk Wrocław
SPR AMD Chrobry Głogów - MMTS Kwidzyn



shmon

Zapraszamy do skomentowania artykułu

Każda wypowiedź jest opinią wyłącznie jego autora lub grupy ludzi, którą reprezentuje w swoim imieniu. Serwis warmiaenerga.pl nie ponosi odpowiedzialności za komentarze pozostawiane przez użytkowników

Nick:
Wpis: