Olsztyński Klub Piłki Ręcznej Warmia Energa Olsztyn

Logo sponsora

Terminarz i wyniki

 
Kolejka 1
22.09.2018 17:00, Hala Urania Warmia Energa 32 : 24
(14 : 12)
Meble Wójcik Elbląg
Mazur Sierpc 25 : 24
(14 : 13)
Stal Gorzów
Nielba Wągrowiec 25 : 23
(15 : 11)
Gwardia Koszalin
GKS Żukowo 32 : 25
(17 : 8)
Sambor Tczew
SMS ZPRP Gdańsk 24 : 23
(8 : 9)
Jurand Ciechanów
Kolejka 2
29.09.2018 15:00, Hala Urania Warmia Energa 24 : 30
(16 : 13)
SMS ZPRP Gdańsk
Jurand Ciechanów 27 : 29
(11 : 15)
Stal Gorzów  
Sokół Kościerzyna 33 : 21
(15 : 8)
Meble Wójcik Elbląg
Gwardia Koszalin 24 : 21
(12 : 12)
GKS Żukowo  
Mazur Sierpc 24 : 26
(15 : 14)
Nielba Wągrowiec  
Kolejka 3
Nielba Wągrowiec 24 : 23
(9 : 14)
Stal Gorzów
GKS Żukowo 37 : 28
(15 : 14)
Mazur Sierpc  
Meble Wójcik Elbląg 30 : 22
(17 : 7)
Sambor Tczew
SMS ZPRP Gdańsk 35 : 27
(21 : 15)
Sokół Kościerzyna
07.10.2018 18:00 Jurand Ciechanów 24 : 22
(12 : 9)
Warmia Energa
Kolejka 4
13.10.2018 16:00, HS Zespołu Szkół nr 20 ul. Szarych Szeregów 7 Stal Gorzów 31 : 29
(17 : 11)
Warmia Energa
Sokół Kościerzyna 43 : 23
(21 : 11)
Jurand Ciechanów
Sambor Tczew 22 : 30
(8 : 15)
SMS ZPRP Gdańsk
Gwardia Koszalin 36 : 29
(18 : 16)
Meble Wójcik Elbląg
Nielba Wągrowiec 34 : 28
(19 : 15)
GKS Żukowo
Kolejka 5
GKS Żukowo 28 : 30
(12 : 12)
Stal Gorzów
Meble Wójcik Elbląg 31 : 28
(16 : 13)
Mazur Sierpc
SMS ZPRP Gdańsk 35 : 22
(19 : 9)
Gwardia Koszalin
Jurand Ciechanów 29 : 24
(13 : 10)
Sambor Tczew
21.10.2018 16:00, Hala Urania Warmia Energa 23 : 23
<3 : 4>
(12 : 14)
Sokół Kościerzyna
Kolejka 6
Stal Gorzów 24 : 28
(8 : 14)
Sokół Kościerzyna
03.11.2018 18:30 Sambor Tczew 25 : 26
(12 : 11)
Warmia Energa
Gwardia Koszalin 37 : 30
(19 : 14)
Jurand Ciechanów
Mazur Sierpc 27 : 24
(14 : 12)
SMS ZPRP Gdańsk
Nielba Wągrowiec 33 : 30
(14 : 15)
Meble Wójcik Elbląg
Kolejka 7
Meble Wójcik Elbląg vs GKS Żukowo
SMS ZPRP Gdańsk 29 : 31
(14 : 16)
Nielba Wągrowiec
Sokół Kościerzyna 30 : 22
(14 : 8)
Sambor Tczew  
Jurand Ciechanów 28 : 34
(13 : 16)
Mazur Sierpc  
10.11.2018 18:00 Gwardia Koszalin 36 : 30
(15 : 13)
Warmia Energa
Kolejka 8
GKS Żukowo 33 : 27
(18 : 13)
SMS ZPRP Gdańsk
Nielba Wągrowiec 41 : 25
(18 : 15)
Jurand Ciechanów
17.11.2018 17:00 Mazur Sierpc 27 : 22
(12 : 9)
Warmia Energa
Gwardia Koszalin 23 : 26
(11 : 14)
Sokół Kościerzyna
Stal Gorzów 35 : 17
(20 : 8)
Sambor Tczew
Kolejka 9
Jurand Ciechanów 35 : 36
(18 : 17)
GKS Żukowo
Sambor Tczew 29 : 29
<3 : 2>
(13 : 17)
Gwardia Koszalin
Sokół Kościerzyna 27 : 22
(13 : 15)
Mazur Sierpc
24.11.2018 18:00, Hala Urania [WSTĘP WOLNY] Warmia Energa 27 : 27
<5 : 4>
(14 : 10)
Nielba Wągrowiec
Meble Wójcik Elbląg 25 : 33
(15 : 18)
Stal Gorzów
Kolejka 10
Nielba Wągrowiec 22 : 24
(11 : 12)
Sokół Kościerzyna
Meble Wójcik Elbląg 25 : 27
(10 : 12)
SMS ZPRP Gdańsk
Mazur Sierpc 28 : 22
(14 : 11)
Sambor Tczew
01.12.2018 17:00, HW-S w Żukowie GKS Żukowo 20 : 19
(10 : 10)
Warmia Energa
Stal Gorzów 27 : 19
(15 : 11)
Gwardia Koszalin
Kolejka 11
Gwardia Koszalin 22 : 25
(14 : 11)
Mazur Sierpc
SMS ZPRP Gdańsk 28 : 27
(14 : 12)
Stal Gorzów
Sambor Tczew 27 : 30
(11 : 13)
Nielba Wągrowiec
Sokół Kościerzyna 29 : 24
(12 : 15)
GKS Żukowo
Jurand Ciechanów 35 : 31
(18 : 10)
Meble Wójcik Elbląg