Olsztyński Klub Piłki Ręcznej Warmia Energa Olsztyn

Logo sponsora

Terminarz i wyniki

 
Kolejka 1
09.09.2017 00:00 Sokół Kościerzyna 22 : 19
(10 : 11)
Warmia Energa
SMS ZPRP Gdańsk 25 : 24
(12 : 12)
Pomezania Malbork
AZS UZ 25 : 29
(9 : 13)
Astromal Leszno
Gwardia Koszalin 29 : 23
(15 : 12)
GKS Żukowo
KS Stal Gorzów 31 : 18
(19 : 10)
Mazur Sierpc
MKS Nielba Wągrowiec 30 : 30
<4 : 3>
(15 : 14)
Orlen Wisła II Płock
MKS Grudziądz 32 : 33
(17 : 19)
AZS Warszawa
Kolejka 2
MKS Grudziądz 28 : 24
(15 : 11)
KS Stal Gorzów
Mazur Sierpc 26 : 25
(13 : 11)
Sokół Kościerzyna
WKS Grunwald Poznań 23 : 21
(9 : 11)
SMS ZPRP Gdańsk
GKS Żukowo 27 : 27
<3 : 4>
(12 : 9)
AZS UZ
MKS Nielba Wągrowiec 34 : 25
(15 : 13)
Gwardia Koszalin
Pomezania Malbork 24 : 27
(14 : 15)
Orlen Wisła II Płock
AZS Warszawa 30 : 26
(12 : 12)
Astromal Leszno
Kolejka 3
SMS ZPRP Gdańsk 25 : 23
(12 : 16)
Warmia Energa
Orlen Wisła II Płock 21 : 31
(11 : 14)
WKS Grunwald Poznań
Gwardia Koszalin 24 : 24
<4 : 3>
(12 : 7)
Pomezania Malbork
KS Stal Gorzów 28 : 23
(15 : 12)
AZS Warszawa
Sokół Kościerzyna 35 : 21
(16 : 11)
MKS Grudziądz
AZS UZ 30 : 25
(15 : 13)
MKS Nielba Wągrowiec
Astromal Leszno 28 : 28
<4 : 5>
(14 : 13)
GKS Żukowo
Kolejka 4
01.10.2017 16:00, Hala Urania Warmia Energa 29 : 18
(16 : 8)
Orlen Wisła II Płock
AZS Warszawa 29 : 24
(17 : 10)
GKS Żukowo
MKS Nielba Wągrowiec 28 : 29
(13 : 13)
Astromal Leszno
Pomezania Malbork 25 : 25
<2 : 4>
(11 : 13)
AZS UZ
WKS Grunwald Poznań 30 : 23
(14 : 11)
Gwardia Koszalin
Mazur Sierpc 25 : 22
(14 : 12)
SMS ZPRP Gdańsk
KS Stal Gorzów 25 : 18
(13 : 9)
Sokół Kościerzyna
Kolejka 5
Gwardia Koszalin 20 : 30
(7 : 14)
Warmia Energa
SMS ZPRP Gdańsk 26 : 29
(13 : 14)
MKS Grudziądz
Sokół Kościerzyna 28 : 24
(17 : 12)
AZS Warszawa
Astromal Leszno 31 : 28
(11 : 9)
Pomezania Malbork
AZS UZ 26 : 29
(13 : 14)
WKS Grunwald Poznań
Orlen Wisła II Płock 20 : 20
<3 : 4>
(11 : 11)
Mazur Sierpc
GKS Żukowo 21 : 30
(7 : 14)
MKS Nielba Wągrowiec
Kolejka 6
14.10.2017 15:30, Hala Urania Warmia Energa 32 : 23
(13 : 8)
AZS UZ
Pomezania Malbork 27 : 31
(15 : 15)
GKS Żukowo
Mazur Sierpc 27 : 22
(13 : 9)
Gwardia Koszalin
WKS Grunwald Poznań 20 : 23
(10 : 10)
Astromal Leszno
KS Stal Gorzów 32 : 26
(16 : 13)
SMS ZPRP Gdańsk
AZS Warszawa 25 : 28
(10 : 13)
MKS Nielba Wągrowiec
MKS Grudziądz 28 : 33
(14 : 15)
Orlen Wisła II Płock
Kolejka 7
04.11.2017 18:00, Hala SP. 13, ul. Rejtana 1 Astromal Leszno 20 : 29
(11 : 12)
Warmia Energa
Orlen Wisła II Płock 26 : 25
(14 : 13)
KS Stal Gorzów
Gwardia Koszalin 27 : 23
(13 : 9)
MKS Grudziądz
SMS ZPRP Gdańsk 26 : 28
(13 : 13)
Sokół Kościerzyna
GKS Żukowo 28 : 27
(15 : 14)
WKS Grunwald Poznań
MKS Nielba Wągrowiec 35 : 19
(15 : 8)
Pomezania Malbork
AZS UZ 20 : 17
(12 : 9)
Mazur Sierpc
Kolejka 8
12.11.2017 18:00, Hala Urania Warmia Energa 35 : 26
(16 : 10)
GKS Żukowo
Sokół Kościerzyna 24 : 20
(12 : 12)
Orlen Wisła II Płock
Mazur Sierpc 24 : 27
(12 : 17)
Astromal Leszno
MKS Grudziądz 29 : 34
(19 : 15)
AZS UZ
KS Stal Gorzów 34 : 24
(17 : 10)
Gwardia Koszalin
AZS Warszawa 34 : 35
(17 : 15)
Pomezania Malbork
WKS Grunwald Poznań 22 : 23
(9 : 7)
MKS Nielba Wągrowiec
Kolejka 9
MKS Nielba Wągrowiec 23 : 23
<5 : 3>
(12 : 11)
Warmia Energa
SMS ZPRP Gdańsk 25 : 26
(13 : 14)
AZS Warszawa
Gwardia Koszalin 15 : 29
(5 : 14)
Sokół Kościerzyna
AZS UZ 24 : 24
<2 : 4>
(12 : 12)
KS Stal Gorzów
Astromal Leszno 30 : 24
(15 : 14)
MKS Grudziądz
GKS Żukowo 24 : 28
(15 : 13)
Mazur Sierpc
Pomezania Malbork 29 : 21
(14 : 10)
WKS Grunwald Poznań
Kolejka 10
26.11.2017 16:00, Hala Urania Warmia Energa 25 : 21
(12 : 8)
Pomezania Malbork
AZS Warszawa 31 : 28
(14 : 13)
WKS Grunwald Poznań
Mazur Sierpc 20 : 28
(8 : 13)
MKS Nielba Wągrowiec
MKS Grudziądz 26 : 22
(10 : 10)
GKS Żukowo
KS Stal Gorzów 25 : 20
(11 : 8)
Astromal Leszno
Sokół Kościerzyna 30 : 29
(18 : 16)
AZS UZ
SMS ZPRP Gdańsk 33 : 33
<3 : 4>
(16 : 13)
Orlen Wisła II Płock
Kolejka 11
WKS Grunwald Poznań 24 : 21
(11 : 12)
Warmia Energa
Gwardia Koszalin 21 : 29
(9 : 13)
SMS ZPRP Gdańsk
Astromal Leszno 25 : 25
<1 : 3>
(11 : 15)
Sokół Kościerzyna
GKS Żukowo 24 : 29
(16 : 14)
KS Stal Gorzów
MKS Nielba Wągrowiec 48 : 32
(22 : 14)
MKS Grudziądz
Pomezania Malbork 33 : 19
(12 : 11)
Mazur Sierpc
Orlen Wisła II Płock 40 : 30
(19 : 13)
AZS Warszawa
Kolejka 12
AZS Warszawa 26 : 24
(9 : 12)
Warmia Energa
Mazur Sierpc 17 : 26
(6 : 10)
WKS Grunwald Poznań
MKS Grudziądz 28 : 38
(12 : 21)
Pomezania Malbork
KS Stal Gorzów 21 : 25
(10 : 10)
MKS Nielba Wągrowiec
Sokół Kościerzyna 27 : 22
(13 : 13)
GKS Żukowo
SMS ZPRP Gdańsk 24 : 28
(9 : 13)
AZS UZ
Orlen Wisła II Płock 37 : 34
(15 : 20)
Gwardia Koszalin
Kolejka 13
15.12.2017 17:00, Hala Urania Warmia Energa vs Mazur Sierpc
Kolejka 14
MKS Grudziądz vs Warmia Energa
Kolejka 15
Warmia Energa vs KS Stal Gorzów