Olsztyński Klub Piłki Ręcznej Warmia Energa Olsztyn

Logo sponsora

Skład - archiwum


Sezon 2013/2014



Przybyli
: Adam Barczak, Robert Nalewajek, Kamil Nogal, Szymon Wierzbicki, Marcin Prorok, Patryk Terlecki, Adrian Wojciechowski, Bartosz Bonk, Piotr Pstrągowski (przerwał umowę po III kolejce), Maciej Rugień (wszyscy AZS UWM Olsztyn), Aleksander Kryszeń (Nielba Wągrowiec). Michał Sikorski (Wisła Orlen Płock), Bartosz Idzikowski (Szczypiorniak Olsztyn), Radosław Jankowski (Chrobry Głogów - wypożyczenie), Dominik Droździk (Żagiew Dzierżowniów)
Ubyli: Radosław Dzieniszewski (KPR Legionowo), Marcin Malewski (Wójcik Meble Elbląg), Bartosz Wuszter (KPR Legionowo), Mateusz Kostrzewa (Wójcik Meble Elbląg), Wojciech Boniecki, Łukasz Kowalczyk (zakończyli karierę), Szymon Hegier (?)


(22) Gawryś Mateusz  05.07.1991 / 187 cm / 90 kg / bramkarz
(1) Koledziński Maciej  21.05.1988 / 180 / 87 / bramkarz

(3) Barczak Adam  03.01.1991 / 180 waga: 83 / skrzydłowy
(93) Koledziński Sebastian 22.07.1993 / 181 / 84 / skrzydłowy
(18) Kopyciński Mateusz 20.03.1988 / 185 / 92 / skrzydłowy
(7) Kryszeń Aleksander 07.04.1990 / 179 / 80 / skrzydłowy
(15) Nalewajek Robert 13.05.1987 / 174 / 80 / skrzydłowy
(17) Nogal Kamil 15.12.1993 / 186 / 72 / skrzydłowy
(23) Wierzbicki Szymon 05.07.1989 / 181 / 86 / skrzydłowy
(19) Sikorski Michał 20.03.1993 / 179 / 70 / skrzydłowy

(42) Deptuła Paweł 02.06.1993 185 / 82 / rozgrywający
(8) Kempiński Oskar 27.09.1987 / 190 / 108 / rozgrywający
(4) Królik Karol 02.04.1983 / 197 / 102 / rozgrywający
(11) Prorok Marcin 02.08.1980 / 188 / 81 / rozgrywający
(5) Terlecki Patryk 11.06.1990 / 188 / 100 / rozgrywający
(10) Wojciechowski Adrian 10.10.1990 / 199 / 107 / rozgrywający
(13) Zyśk Jacek 13.06.1979 / 188 / 104 / rozgrywający
(20) Idzikowski Bartosz 12.02.1991 / 183 / 81 / rozgrywający
(31) Jankowski Radosław 8.02.1990 / 193 / 95 / rozgrywający

(9) Hegier Szymon 07.10.1987 / 194 / 120 / obrotowy
(6) Rugień Maciej 10.02.1990 / 190 / 115 / obrotowy
(86) Bonk Bartosz 21.04.1986 / 184 / 96 / obrotowy
(45) Droździk Dominik 17.10.1985 / 191 / 102 / obrotowy



Sezon 2012/2013




Przybyli
: Sebastian Koledziński (Szczypiorniak Olsztyn; dołączył do zespołu w II rundzie), Mateusz Gawryś, Maciej Koledziński, Łukasz Kowalczyk, Oskar Kempiński, Szymon Hegier, Radosław Dzieniszewski (obaj AZS UWM Olsztyn), Karol Królik (Pogoń Szczecin), Mateusz Kostrzewa (Gwardia Opole), Paweł Deptuła (Szczypiorniak Olsztyn), Arkadiusz Galewski (Szczypiorno Kalisz), Karol Adamowicz - trener;
Ubyli: Sebastian Sokołowski, Mateusz Jankowski, Paweł Ćwikliński (wszyscy Azoty Puławy), Kazimierz Kotliński, Sebastian Rumniak (obaj Pogoń Zabrze), Dominik Płocienniczak, Mariusz Gujski (obaj Chrobry Głogów),  Michał Bartczak (Zagłębie Lubin), Damian Moszczyński (Pomezania Malbork), Michał Krawczyk (PiotrkowianinPiotrków Tryb.), Daniel Żółtak, Zbigniew Tłuczyński - trener; w I rundzie sezonu 2012/2013 odszedł Arkadiusz Galewski, w II rundzie sezonu 2012/2013 odszedł Tomasz Garbacewicz


 

Maciej Koledziński
(bramkarz)

 



Wojciech Boniecki
(bramkarz)



 

Mateusz Gawryś
(bramkarz)

 

Mateusz Kopyciński
(skrzydłowy)

             

Marcin Malewski
(skrzydłowy)

 

Radosław Dzieniszewski
(skrzydłowy)

 

Paweł Deptuła
(skrzydłowy)

 








Sebastian Koledziński
(skrzydłowy)
 
             

 

 

Mateusz Kostrzewa
(rozgrywający)

 

Jacek Zyśk
(rozgrywający)

 

Karol Królik
(rozgrywający)

             

Oskar Kempiński
(rozgrywający)

 

Łukasz Kowalczyk
(rozgrywający)

 

Szymon Hegier
(kołowy)

 

Bartosz Wuszter
(kołowy)






 

 

Sezon 2011/2012


 

Przybyli: Bartosz Wuszter (Piotrkowianin Piotrków Tryb.), Dominik Płocienniczak (Piotrkowianin Piotrków Tryb.), Kazimierz Kotliński (Vive Kielce), Daniel Żółtak (Vive Kielce)
Ubyli: Paweł Molenda, Michał Nowak, Szymon Hegier, Jacek Zyśk, Krzysztof Szymkowiak

Skład OKPR Warmii Anders Group Społem Olsztyn w sezonie 2011/2012
Skład-sezon 2011/2012

Skład-sezon 2011/2012

1 Sokołowski Sebastian urodzony: 07.07.1984/189 cm wzrostu/81 kg wagi - pozycja: bramkarz
12 Boniecki Wojciech 23.05.1987/190/93 - bramkarz
16 Kazimierz Kotliński - 12.04.1974/ 193/98 - bramkarz
4  Ćwikliński Paweł 02.07.1985/178/75 - skrzydłowy
5 Moszczyński Damian 20.01.1980/196/100 - rozgrywający
6 Jankowski Mateusz 22.03.1988/190/103 - kołowy
17 Płocienniczak Dominik 06.07.1985/194/94  - rozgrywający
14 Wuszter Bartosz 06.08.1977/190/93 - kołowy
10 Gujski Mariusz 30.09.1982/187/98 - rozgrywający
15 Garbacewicz Tomasz 19.12.1987/198/86 - rozgrywający
18 Kopyciński Mateusz 20.03.1988/185/89 - skrzydłowy
19 Bartczak Michał 27.02.1987/194/88 - skrzydłowy
23 Rumniak Sebastian 20.01.1985/193/83 - rozgrywający
27 Żółtak Daniel 28.02.1984/196/98 - kołowy
37 Krawczyk Michał 22.02.1987/191/99 - rozgrywający
82 Malewski Marcin 01.05.1982/181/85 - skrzydłowy (kapitan)



   Sezon 2010/2011


 

Przybyli: Mateusz Jankowski (Piotrkowianin Piotrków Tryb.), Mariusz Gujski (Śląsk Wrocław), Sebastian Rumniak (Wisla Płock), Damian Moszczyński (Vive Kielce), Paweł Molenda (niemiecka liga regionalna), Michał Nowak (Zagłębie Lubin), trener - Zbigniew Tłuczyński

Ubyli: Piotr Frelek (Pomezania Malbork - II liga), Adam Wolański (Stal Mielec), Marek Boneczko (Miedź Legnica), Daniel Urbanowicz (Luksemburg), Łukasz Masiak (Pogoń Szczecin), Marcin Żelazek, Adam Waśko, Krzysztof Maciejewski (zakończenie kariery), Krzysztof Kłosowski (zakończenie kariery), trener - Aleksander Malinowski (prowadził zespół do 15. kolejki)

Skład OKPR Warmii Anders Group Społem Olsztyn w sezonie 2010/2011
Skład-sezon 2009/2010

Skład-sezon 2009/2010

1 Sokołowski Sebastian urodzony: 07.07.1984/189 cm wzorostu/81 kg wagi - pozycja: bramkarz
12 Boniecki Wojciech 23.05.1987/190/93 - bramkarz
4  Ćwikliński Paweł 02.07.1985/178/75 - skrzydłowy
5 Moszczyński Damian 20.01.1980/196/100 - rozgrywający
6 Jankowski Mateusz 22.03.1988/190/103 - kołowy
9 Hegier Szymon 07.10.1987/192/100 - kołowy
10 Gujski Mariusz 30.09.1982/187/98 - rozgrywający
13 Zyśk Jacek 13.06.1979/188/92 - rozgrywający
14 Molenda Paweł 22.03.1982/189/98 - kołowy
15 Garbacewicz Tomasz 19.12.1987/198/86 - rozgrywający
18 Kopyciński Mateusz 20.03.1988/185/89 - skrzydłowy
19 Bartczak Michał 27.02.1987/194/88 - skrzydłowy
21 Szymkowiak Krzysztof 22.05.1980/193/96 - rozgrywający
23 Rumniak Sebastian 20.01.1985/193/83 - rozgrywający
37 Krawczyk Michał 22.02.1987/191/99 - rozgrywający
25 Nowak Michał 15.01.1982/196/98 - rozgrywający
82 Malewski Marcin 01.05.1982/181/85 - skrzydłowy (kapitan)

 

 



   Sezon 2009/2010

 

Przybyli: trener - Krzysztof Kisiel (Focus-Park Kiper Piotrków Tryb.), Sebastian Sokołowski (AZS AWFiS Gdańsk), Paweł Ćwikliński (AZS AWFiS Gdańsk), Łukasz Masiak (AZS AWFiS Gdańsk), Michał Bartczak (Vive Kielce), Szymon Hegier (powrót z wypożyczenia - Jurand Ciechanów)

Ubyli: trener - Edward Strząbała (Miedź Legnica),  Igor Petricheev, Konrad Misiewicz (Politechnika Radom), Maciej Wasilenko, Mirosław Ośko (Techtrans Elbląg); w trakcie sezonu doszło do zmiany na stanowisku trenera - Krzysztofa Kisiela zastąpił Aleksander Malinowski

Skład OKPR Travelandu Społem Olsztyn w sezonie 2009/2010
Skład-sezon 2009/2010

Skład-sezon 2009/2010

1 Wolański Adam ur. 16.06.1969 wzrost 192 waga 89 - bramkarz
12 Boniecki Wojciech 23.05.1987/190/100 - bramkarz
16 Sokołowski Sebastian 07.07.1984/189/81 - bramkarz
4  Ćwikliński Paweł 02.07.1985/178/75 - skrzydłowy
6 Urbanowicz Daniel 03.01.1979/191/89 - rozgrywający
7 Frelek Piotr 28.04.1971/188/83 - skrzydłowy
8 Maciejewski Krzysztof 24.03.1979/189/96 - kołowy
9 Hegier Szymon 07.10.1987/192/100 - kołowy
10 Kłosowski Krzysztof 05.04.1980/194/102 - rozgrywający
11 Waśko Adam 14.10.1976/183/89
13 Zyśk Jacek 13.06.1979/188/92 - rozgrywający
14 Masiak Łukasz 22.01.1986/187/84 - rozgrywający
15 Garbacewicz Tomasz 19.12.1987/198/86 - rozgrywający
18 Kopyciński Mateusz 20.03.1988/185/89 - skrzydłowy
19 Bartczak Michał 27.02.1987/194/88 - skrzydłowy
20 Żelazek Marcin 02.06.1985/198/88 - rozgrywający
21 Szymkowiak Krzysztof 22.05.1980/193/96 - rozgrywający
37 Krawczyk Michał 22.02.1987/191/99 - rozgrywający
82 Malewski Marcin 01.05.1982/181/85 - skrzydłowy (kapitan)
88 Boneczko Marek 11.05.1974/190/91 - kołowy

 



    Sezon 2008/2009

Przybyli: Petricheev Igor (Focus Park-Kiper Piotrków Trybunalski), Urbanowicz Daniel (MMTS Kwidzyn), Kłosowski Krzysztof (Chrobry Głogów), Szymkowiak Krzysztof (Luksemburg), Bartczak Michał (Vive Kielce - wypożyczenie)

Ubyli: Bystram Andrzej (Sokół Kościerzyna), Kwiecień Kamil (AZS UWM Szczypiorniak Olsztyn), Ośko Mirosław i Hegier Szymon (Jurand Ciechanów – wypożyczenie)


Skład OKPR Travelandu Społem Olsztyn w sezonie 2008/2009
Skład-sezon 2008/2009

Skład-sezon 2008/2009

1 Wolański Adam ur. 16.06.1969 wzrost 192 waga 89 - bramkarz
12 Boniecki Wojciech 23.05.1987/190/100 - bramkarz
4 Frelek Piotr 28.04.1971/188/83 - skrzydłowy
5 Petricheev Igor 11.03.1984/189/93 - rozgrywający
6 Urbanowicz Daniel 03.01.1979/191/89 - rozgrywający
7 Wasilenko Maciej 30.12.1982/197/101 - rozgrywający
8 Maciejewski Krzysztof 24.03.1979/189/96 - kołowy
10 Kłosowski Krzysztof 05.04.1980/194/102 - rozgrywający
11 Waśko Adam 14.10.1976/183/89 - skrzydłowy
13 Zyśk Jacek 13.06.1979/188/92 - rozgrywający
14 Misiewicz Konrad 19.02.1985/190/85 - rozgrywający
15 Garbacewicz Tomasz 19.12.1987/198/86 - rozgrywający
18 Kopyciński Mateusz 20.03.1988/185/89 - skrzydłowy
19 Bartczak Michał 27.02.1987/194/88 - skrzydłowy
20 Żelazek Marcin 02.06.1985/198/88 - rozgrywający
21 Szymkowiak Krzysztof 22.05.1980/193/96 - rozgrywający
37 Krawczyk Michał 22.02.1987/191/99 - rozgrywający
82 Malewski Marcin 01.05.1982/181/85 - skrzydłowy (kapitan)
88 Boneczko Marek 11.05.1974/190/91 - kołowy




Sezon 2009/2010

Skład zespołu na sezon 2009/2010

(121 kb)

Sezon 2008/2009

OKPR Traveland Społem Olsztyn - zdjęcie zespołu

(210 kb)

Zdjęcie z początku sezonu 2008/2009

Skład zespołu na sezon 2008/2009

(201 kb)

OKPR Traveland Społem Olsztyn - zdjęcie zespołu

(350 kb)

Zdjęcie wykonane na zakonczenie 1. rundy sezonu 2008/2009 (AKTUALNE)