Olsztyński Klub Piłki Ręcznej Warmia Energa Olsztyn

Logo sponsoraSPONSOR TYTULARNY

Kadra juniorów rozpoczęła przygotowania: dwóch zawodników Warmii Energa walczy o miejsce w składzie

W Cetniewie dobiegł końca pierwszy etap cyklu akcji szkoleniowych w ramach przygotowań do startu w finałach Mistrzostw Europy juniorów.


W szerokim składzie reprezentacji juniorów jest dwóch zawodników, którzy w najbliższym sezonie zagrają w Warmii Energa Olsztyn: Dominik Stepień i Dawid Reichel. Mistrzostwa Europy u19 dywizji B  odbędą się w Macedonii w terminie 9-15. sierpnia.


Plan przygotowań:
07-15.07.2021 r. COS OPO Cetniewo – zgrupowanie szkoleniowe
19-22.07.2021 r. Chorzów – konsultacja szkoleniowa
23-24.07.2021 r. Chorzów – mecze międzypaństwowe (POL-SVK)
29-30.07.2021 r. Pruszków – konsultacja szkoleniowa
31.07 – 03.08.2021 r. Paryż (FRA) – konsultacja szkoleniowa
01-02.08.2021 r. Paryż (FRA) – mecze międzypaństwowe (FRA-POL)
04-08.08.2021 r. Pruszków – zgrupowanie szkoleniowe
09-15.08.2021 r. Skopje (MKD) – Mistrzostwa Europy


Skład szerokiej kadry:
  1.     Ałaj Jakub – KS Szczypiorniak Olsztyn – SMS Kielce
  2.     Antolak Jan – KS Azoty-Puławy S.A. – SMS Kielce
  3.     Będzikowski Jakub – MSPR Siódemka Legnica – SMS Kielce
  4.     Domagała Damian – KS VIRET CMC Zawiercie – SMS Kielce
  5.     Graczyk Igor – KS Szczypiorniak Olsztyn – SMS Kielce
  6.     Górski Tobiasz – KS Azoty-Puławy S.A. – SMS Płock
  7.     Iskra Patryk – KS Uniwersytet Radom – SMS Gdańsk
  8.     Jastrzębski Marcel – KS SPR „Chrobry” S.A. – SMS Kielce
  9.     Kosznik Tomasz – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk
  10.     Michałowicz Filip – KS SPR „Chrobry” S.A. – SMS Kielce
  11.     Molski Dawid – KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. – SMS Gdańsk
  12.     Poźniak Kornel – KS VIVE Kielce – SMS Kielce
  13.     Reichel Dawid – OKPR Warmia Energa Olsztyn
  14.     Słupski Michał – KS SPR „Chrobry” S.A. – SMS Kwidzyn
  15.     Stempin Paweł – KPR GO S.A. – SMS Kielce
  16.     Stępień Dominik – OKPR Warmia Energa Olsztyn
  17.     Szendzielorz Daniel – MKS Grudziądz – SMS Kwidzyn
  18.     Tomczak Wiktor – MKS MOS Wrocław – SMS Kielce
  19.     Widomski Andrzej – KU AZS UMCS Lublin – SMS Płock
  20.     Ekstowicz Artur – MTS Kwidzyn
  21.     Krawczyk Paweł – SPR Górnik Zabrze
  22.     Nowak Marcel – Füchse Berlin (GER)
  23.     Pinda Aleksander – KS VIVE Kielce
  24.     Surgiel Cezary – KS VIVE Kielce

Zawodnicy rezerwowi:

    Bernacik Eryk – MKS Poznań – SMS Gdańsk
    Cięciwa Ryszard – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk
    Czapiewski Grzegorz – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk
    Głuszczenko Marcin – UMKS PMOS Chrzanów – SMS Kielce
    Karpiński Wiktor – MKS Brodnica – SMS Płock
    Młynkowiak Alan – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk
    Stefaniak Mikołaj – UKS Iskra Bydgoszcz – SMS Kwidzyn
    Świątkiewicz Jakub – UKS Anilana Łódź – SMS Kwidzyn
    Zwierz Damian – UKS Iskra Bydgoszcz – SMS Kwidzyn
    Krok Patryk – KS Handball Sportowa S.A.
    Wróbel Gracjan – MKS Kalisz Sp. z o.o.


Kadra szkoleniowa:

Markowski Artur – trener główny
Kamys Zygmunt – trener asystent
Suchowicz Sebastian – trener współpracujący
Szczukocki Konrad – trener przygotowania motorycznego
Szczerbicki Paweł – fizjoterapeuta
Kamiński Łukasz – fizjoterapeuta (od 9 do 15.08)
Adamczyk Szymon – statystyk (od 9 do 15.08)
Kamińska Justyna – kierownik (od 9 do 15.08)
Rombel Patryk – trener współpracujący



źródło: www.zprp.pl

 

Zapraszamy do skomentowania artykułu

Każda wypowiedź jest opinią wyłącznie jego autora lub grupy ludzi, którą reprezentuje w swoim imieniu. Serwis warmiaenerga.pl nie ponosi odpowiedzialności za komentarze pozostawiane przez użytkowników

Nick:
Wpis: